Lumea 17 e o alegere buna

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

recunosc , bun simt nu am , diplomat nu stiu sa fiu , dar postul de clown nu am cum sa-l obtin , e de mult ocupat de tine ... adevarul e ca sunteti un circ intreg pe acest forum ...

de la clowni , dresori , saritori la trambulina ...

cu animalele stati bine ...

spectatori aveti ...

Problema e ca eu vreau sa transform circul asta al vostru intr-un forum extern placut . Si pt asta nu am cum , decat sa pun biciul pe voi ... cu vorba buna am incercat si nu mi-a reusit
De single neuroned / low iq stiam ca esti,dar mai nou si mitocan?

Gabitza,sa te faci bruneta,poate te claxoneaza :)
 

DeletedUser

Acuma te crezi şi Dumnezeu? Pe mulţi infatuarea vă doboară. Eşti obosit, du-te la somnic...hai, fă-ţi curaj.
 

DeletedUser

Observ ca nu are rost sa discut cu tine, din pacate ai nivelul de inteligenta sub al unei gaini (aici sa ma scuze gainile ca am ajuns sa le compar cu cerebel), te compatimesc sa stii.Ai ajuns sa jignesti pe forumul unui joc, sa incerci sa dovedesti ce?"That you`re the man?"
Singurul lucru pe care ai incercat si ai facut pe acest forum a fost sa creezi cearta si sa imparti jigniri unor persoane care chiar nu merita, pe care chiar nu le cunosti.
PS: Daca ai ajuns sa implici viata reala cu jocul inseamna ca problemele tale sunt mai grave decat credeam.
PS2: Ti-ai dorii sa fii ca multi dintre noi, si aici nu ma refer la joc si in viata reala , ma refer la faptul ca majoritatea din noi stim sa fim OAMENI.
Sper sa depui un mic efort si sa inchei acest "circ" cum ii spui tu.
 

DeletedUser

Acuma te crezi şi Dumnezeu? Pe mulţi infatuarea vă doboară. Eşti obosit, du-te la somnic...hai, fă-ţi curaj.

m-a "domnit" , in nici un caz nu ma cred Dumnezeu ...
cred ca sunteti mult mai obositi decat mine , multi din cei care postati frecvent pe-aici ... probabil de-aia nu am cu cine sa ma inteleg ...

am sa cedez primul ... si ma retrag pentru o perioada

PS : nu pot sa ma duc acum la somnic , ca din pacate am program de lucru in aceste momente ... si tocmai a intrat pe usa xblaandy , cu adeverinta de ajutor social =))

Dar unii dintre voi ar trebui sa mai treceti pe la scoala ... sau eventual sa mai consultati si bursa locurilor de munca ... triburile nu va tin de foame ... si cu siguranta nu va fac nici mai destepti ...

e doar un mod de relaxare ... intre 2 partide de "ping-pong"

Gabitza,sa te faci bruneta,poate te claxoneaza :)

am zis ca : claxonez fetele
Poate trebuia sa fiu mai explicit ... Domnisoare , Doamne ...

Gabitza nu se potriveste profilului
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Doua saptamani sunt suficiente pentru inceput pentru jigniri si spam apoi mai vedem, poate iti revii si tu la normal.
 

DeletedUser

Din pacate ai noroc ca am un dram de decenta si nu vreau sa ma cert cu tine ca la usa cortului pe un forum.Nu meriti nici macar asta.
PS: Acum vreo 2 zile cineva a pus o intrebare simpla pe unul din topicuri.Cata prostie poate incapea intr-un om?Raspunsul era simplu, putea sa citeasca posturile tale si observa asta.Raspunsul era NELIMITAT :)
O zi mirifica si tie.
 

DeletedUser

ca e plin de noobi
imi place de armyman e paralel total cu triburile dar comenteaza la greu (arata-ne din ce esti facut o lume pe care joci sa vedem )

mai avem 1 exemplar

I251 nick de copil de 10 ani
RO7 3730 I251 183 1
RO11 3630 I251 1,176 1 R.I.P
RO16 4574 I251 11,497 2 TLC
RO17 4674 I251 405 1 ShwS

wow ai reusit sa ei un sat dupa 10 ani bravo !
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus