LUMEA 18 _ viitor sau sfarsit ?!?!?!

  • Autor subiect DeletedUser37664
  • Data de început

DeletedUser39111

marocannu nu est ciont mort nici romero daor ca intrau f putin pe cont,...si nu aveau timp datorita problemelor familiare... fiecare joaca dupa timp... daca intri 1 data pe zi sau la 2 zile cate 10minute si iti vin 500de atcuri si tiau intrat 200 nu mai ai ce face... eu l-am prins pe lucifar inactiv 2 zile am reusit doar un sat sa iau ca avea multa aparare si nu am putut dezvolta suficienta forta din scurt...detaliu asta nu poate denumi pe lucifar cont mort...incerc sa fac o paralele la ce ai spus tu despre romero si marocannu...
 

DeletedUser39705

si marele vostu conducator viosalca
l-ati adus langa mine cu surle si trambite ca o sa vad eu
si am vazut
l-am scutit de 26 de sate , cum a venit langa mine asa a si plecat
 

DeletedUser39705

multe sate s-au pierdut in in k33-k23 nu in zona din partea tinerica ....cel putin asa stiu eu :)

in k 33 23 s-a renuntat la sate
dar de ce nu il intrebati pe gabyzmen cum apara el conturile unde e sitter ca dupa aceea el a fost sitter la razvi
 

DeletedUser

in k 33 23 s-a renuntat la sate
dar de ce nu il intrebati pe gabyzmen cum apara el conturile unde e sitter ca dupa aceea el a fost sitter la razvi

bai esti dus
si normal nu stau pe un cont unde sunt 1000 de atacuri fara cont premiu
nu ma cunosti cat am stat eu pe siter sa apar alte conturi nu am stat la mine
nu sunt invicibil
dar greu renunt sa imi luati sate

daca tu erai smecher sa bagi cont premiu in sitere
uite ca eu nu sunt prost sa bag ca voi ;)
fac ceva pe ele conturi
cand am renuntat la razvi.Am renuntat din cauza voastra ca va lasati de joc si nu ma interesat

si nu te mai lauda atata ca ai pierdut ca nu stiu ce
ai avut noroc de noi
te tipai in trib sa primesti sprijin alea alea
macar eu am curaj sa joc pana la ultimu sat desi stiu ca pierd nu ca tine sau altii care au dat stergere si erau vitezi ca nu se lasa
asa ca nu vorbi de numele meu ce si cum fac
ai dat stergere la revedere de pe lumea 18 si de pe forum unde scrie lumea 18



aaaa da inca o chestie
nu sa renuntat la satele alea
nu ati vrut sal ajutati pe kent desi era atacat intruna

nu ca sa renuntat cum zici tu :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39705

era ** de satele lui razvi nu de la kent
si normal ca nu bagi cp ca nu ai de unde
cat despre sprijin nu cred ca ' ma tipam' cate despre valea uite ca nu vreau valea' o sa stau aici cand o sa vreau asta asa ca sa iti fac in necaz
si de renuntat nu ai renuntat din cauza noastra ai renuntat ca , ca deobicei tu la ora 10 nani erai obisnuit dupa aia sa aibe altii grija de contul tau
 

DeletedUser

cred ca mai mult am stat eu la tine siter decat tu la mine ;)
10 la mine 11 la tine ;) si oricum tot stateam mai mult pe joc ca tine si ca multi altii asa ca putin ma intereseaza ce zici tu sau cand ma duc eu la somn
nu am avut siter noaptea niciodata doar cand nu aveam net ai intrat tu 2 zile si nai facut nimic
k23 k33 domnu razvi nu avea sate acolo
ci kent cica la tine sa renuntat la satele alea

si sa incheiem discutia asta ca nu`si are rost
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41953

wizzard,avand in vedere ca aceasta lume s-a sfarsit pentru tine de ce continui sa tii deschis acest subiect?
 

DeletedUser39705

satele nu le-am pierdut ca am denumit satele in tiganeasca, pentru aia am fost doar 12 ore incuiat restul de 12 a fost ca i le-am dedicat lu rakanishu si l-am pus sa traduca
cred ca au fost singurele 2 sate care a meritat sa le pierd, chiar nu imi pare rau
 

DeletedUser39111

pe razvi am presupus ca este sitter si de aia am vruts al atac...la inceput ca rezistat bine 2 luni de zile dar apoi prindeam satele goale sau cu trupe..si am prins niste rapoarte ca i le trimeteam lui vario sa-l enervez ca se lauda la vremea aia ca ma va intrece la ODA, prima tactica a fost sa atac contul razvi si toate atacurile sa intre intre 8-9 dimineatza.. o perioada apoi leam dat haotic... si am mobilizat baietii :). eu am stiut ca Iovanovici ma enerveaza..si asta e un joc al mintii.. credea k o sa renunt k nu avem sanse dar oricine are un punct slab...trebuie doar cautat, sincer mil doresc pe Princeofegypt sa vad cum va apara cele aproape 700 de sate in k58, voi ajunge si la el...cat de curand, orice lucru are un dezavantaj in jocul asta ....asta am invatat in jocul asta, si importatnt cum stii sa il faci in favoarea ta...
 

DeletedUser40463

ady . eu cred ca am fost mai rapid si am ajuns in k58...te astept sa ...pe ala...:))))
 

DeletedUser40463

cat timp am fost eu pe razvi s-a pierdut 2 sate in k 58 dupa care a trecut la invincibilul
cat despre conturi moarte, dece nu dai exemplu romero, marocanu, sau ultimul adus de voi viosalca, si astea tot conturi moarte sunt
hai sa fim seriosi adila
uitate si tu la statistici si vezi cate sate am pierdut eu de la mine in favoarea voastra
iti spun eu 4
e la cavalera pentru ca eram incuiat si 2 abia intrasem pe cont si nu stiam cum e organizat

au dreptate...e mort . da NU Marocannu , ...Lucifair e calarit de el...:)))))

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
xxx (778|547) K57 8,908 LUCIFAR [RIP] Marocannu [= SN =] 2013-01-17 13:04:11
gogoasa infuriata (784|543) K57 10,015 LUCIFAR [RIP] Marocannu [= SN =] 2013-01-17 01:45:56
gogoasa infuriata (783|543) K57 9,680 LUCIFAR [RIP] Marocannu [= SN =] 2013-01-17 01:17:36
Sat de barbari (707|416) K47 10,014 LUCIFAR [RIP] gigichioru [= SN =] 2013-01-17 00:27:56
gogoasa infuriata (777|546) K57 9,175 LUCIFAR [RIP] Marocannu [= SN =] 2013-01-16 23:33:38
gogoasa infuriata (780|538) K57 9,735 LUCIFAR [RIP] Marocannu [= SN =] 2013-01-16 23:02:53
gogoasa infuriata (781|543) K57 9,470 LUCIFAR [RIP] Marocannu [= SN =] 2013-01-16 20:59:52
gogoasa infuriata (780|543) K57 9,330 LUCIFAR [RIP] Marocannu [= SN =] 2013-01-16 20:18:42
gogoasa infuriata (783|542) K57 9,767 LUCIFAR [RIP] Marocannu [= SN =] 2013-01-16 19:27:29
gogoasa infuriata (778|540) K57 9,696 LUCIFAR [RIP] Marocannu [= SN =] 2013-01-16 17:16:09
gogoasa infuriata (780|544) K57 10,052 LUCIFAR [RIP] Marocannu [= SN =] 2013-01-16 17:08:14
gogoasa infuriata (781|541) K57 9,162 LUCIFAR [RIP] Marocannu [= SN =] 2013-01-16 16:01:20
Sat de barbari (708|416) K47 10,031 LUCIFAR [RIP] gigichioru [= SN =] 2013-01-16 10:07:14
gogoasa infuriata (779|541) K57 8,962 LUCIFAR [RIP] Marocannu [= SN =] 2013-01-16 09:56:12
 

DeletedUser39705

oricum sunt cativa cu care as fi dorit sa duc un razboi tu esti unul dintre ei , adila e al doilea, dar cel mai mult si era urmatoarea in plan era cavalera
nu mi-au placut niciodata ingamfatii gen romero care vine cu vorbe de genul ' poate ai noroc sa iti ia foc casa sa vin eu sa o sting' el fiind marele pompier un jucator de duzina m-am apucat intr-o seara de el si in 2 zile a pierdut 50 de sate
sau eroul revolutiei costelus stres , a vazut si el niste randuri scrise la niste copii si le-a adoptati si el ca si altii cativa ' ma intreb daca o fi facut macar armata ' daca m-ai stateam atunci vre-o 2 zile pe cont la razvi il linisteam de tot

sau marele nirel care se dadea mare ca va cucerii tot in jurul meu si imi va arata el cine e seful' saracul copil eu zic mai bine sa isi vada de scoala lui ' imi placeau discursurile lui de pe forumul vostru , cred ca erau de la ora de dirigentie

alt conducator din sn viosalca ' stai calm ca nu ai tu fata de satele mele' am avut fata doar de vre-o cateva nu de toate

dar cel mai mult si cel mai mult am urat 2 lucruri ,
unul din ele este ca anumiti jucatori chiar nu inteleg ca familia si prietenia este deasupra oricarui joc si ca nu se merita sa le pui ramasag pentru un joc
si al doilea , niciodata nu mi-au placut oamenii cu 2 fete, eu sunt genul de om care face haz si din necaz, am pierdut un sat 2 , razi maine poate fi mai bine sau mai rau , dar sa ma apuc sa imi vand prietenii pentru ceva virtual, mai bine nu,
poate pe cativa dintre voi v-am jignit cu denumirile satelor, sau v-am luat in nume de ras, dar nu am venit apoi sa ma milogesc la vreunul de care am facut caterinca

pentru mine ori e negru ori e alb

am fost criticat ca de ce am ajuns eu intemeietor ' un jucator care nu am jucat in rip de la inceput ' si nu a ajuns altcineva . poate pentru ca acel altcineva deja de prea multe ori cand nu ii convenea ceva iesea din trib , sau poate ca acel altcineva a uitat cand a zis ca el ataca tribul rip ceea ce a si facut, sau poate ca in fruntea unui trib trebuie sa fie cineva cu capul pe umeri nu un copil
Dar ca sa si explic de ce. Am ajuns intemeietor pentru ca atunci cand a hotarat cris sa se lase in primul rand am fost primul care a aflat de ce se lasa si chiar am incurajat-o sa se lase si in al doilea rand pe nimeni nu a interesat soarta tribului rip , nu a intrebat nimeni ' dar daca cris a dat stergere , ea fiind singura cu drept de intemeietor cui ramane tribul , si aici intreb eu . Oare de ce nu a intrebat nimeni?

oare de ce de a doua zi deja au aparut certurile din cauza tratativelor cu tribul sn?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Depinde ce intelegi prin joaca Florine. Dar da, mai sunt cativa activi.
 
Sus