Lumea 2 moare?

  • Autor subiect DeletedUser8317
  • Data de început

DeletedUser8317

Cred ca e o intrebare pertinenta. Moare lumea 2? Am acest sentiment de vreo 2-3 luni de zile, chiar de dinaintea izbucnirii marelui razboi... Moare lumea 2? Mai exista interesel ala nebul, frenetic, sau moare lumea 2?

(Nu ma cautati pe lumea 2 cu acest nume pentru ca nu ma veti gasi, am jucat sub alt nume)
 

DeletedUser

De ce sa moara ? Stai ca se plictiseste lumea de l6 si reincepe actiunea.. Cat crezi ca o sa mai reziste crescind cu 20-30 puncte pe zi ? Cand pe l2 au milioane de puncte ?:)
 

DeletedUser4901

asta diferentiaza un jucator mare de unu slab si noob....crezi ca dak acolo suntem in acelasi trib aici nu ne putem ataca si acolo ajuta?te inseli:p
 

DeletedUser

vai ...sa vezi ce ii sparg pe cei din wwizz :))..dar de fapt stai ca eu si asa nu stiu sa joc...Traiesc in pace si fericire:)Dar lumea 6 e belea..Crema triburilor l2:)
 

DeletedUser4645

Cred ca e o intrebare pertinenta. Moare lumea 2? Am acest sentiment de vreo 2-3 luni de zile, chiar de dinaintea izbucnirii marelui razboi... Moare lumea 2? Mai exista interesel ala nebul, frenetic, sau moare lumea 2?

(Nu ma cautati pe lumea 2 cu acest nume pentru ca nu ma veti gasi, am jucat sub alt nume)

Daca nu joci, nu inteleg ce treaba ai cu acest forum.
 

DeletedUser4833

nu moare......dar poti inobila aproape pe cine vrei in afara de granzii ...vezi top 20 triburi L2
 

DeletedUser

Muribunda,nemuribunda,fiind incepator sau nu,va invit pe toti sa luati sate de la mine!Daca puteti,bineinteles!

Ps:Asa alinutzu incurajeaza`i:)
 

DeletedUser

Lumea 2 nu a murit si nici nu va muri pt mult timp.E o lupta continua pt. suprematie si pana nu vor ramane decat 2 triburi,maxim 3 care sa faca legea nu va inceta.Deci va dati seama ca va mai dura ceva timp pana cand acest obiectiv va fi indeplinit.Numai ca nu trebuie sa avem pretentia ca o lupta dusa intre triburi de top sa se finalizeze in 2 sau 3 luni.Si ma vad nevoit sa repet ceea ce au spus alti colegi de-ai mei ,faptul ca pe l6 suntem in acelasi trib nu schimba cu nimic status quo-ul .Respecte.
 

DeletedUser8317

Si acum cate triburi sunt care conteaza pe L2?

Nu mai mult de 5
 

DeletedUser

Nu e vorba de triburi care conteaza sau nu,este vorba de triburi care pot inclina balanta in favoarea unuia sau altuia.Hai sa vedem dincolo de puncte si jucatori.Sunt totusi triburi care nu sunt in top 10 si fac o treaba foarte buna si aici amintesc FALOU2 , EW-K66 , LeonEW , ~MTH~ , INDIA! , C.A.G. si multi altii (imi cer scuze fata de cei pe care nu i-am mentionat).Acestea sunt triburi care zic eu ca au multe de aratat si nu trebuie sa fie deloc subestimate.
 
Sus