Lumea 2 moare?

  • Autor subiect DeletedUser8317
  • Data de început

DeletedUser

Nu e vorba de triburi care conteaza sau nu,este vorba de triburi care pot inclina balanta in favoarea unuia sau altuia.Hai sa vedem dincolo de puncte si jucatori.Sunt totusi triburi care nu sunt in top 10 si fac o treaba foarte buna si aici amintesc FALOU2 , EW-K66 , LeonEW , ~MTH~ , INDIA! , C.A.G. si multi altii (imi cer scuze fata de cei pe care nu i-am mentionat).Acestea sunt triburi care zic eu ca au multe de aratat si nu trebuie sa fie deloc subestimate.

Da ai dreptate
 

DeletedUser4645

cam asa zic si eu

1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.

Ce zici, respecti regulile ? vad ca cel de sus a luat vacanta ...


CIRC-ul e pe locul 3. Asta este tot ce conteaza in momentu asta. Desigur dupa 7-8 luni au fost detronati de pe locu 1 incet incet datorita DIPLOMATIEI.
 

DeletedUser6071

Alinutzu13 a spus:
CIRC-ul e pe locul 3. Asta este tot ce conteaza in momentu asta. Desigur dupa 7-8 luni au fost detronati de pe locu 1 incet incet datorita DIPLOMATIEI.

Eu sunt apsolut deacord cu tine deoarece cind eram eu de la inceput de drum tin minte foarte bine ca Circ erau pe locul 1 dar in ultimul timp au mai scazut.
 

DeletedUser1959

Nu exista nici o lume monotona dupa parerea mea...cine are de luptat...va lupta.
Btw...fara sa fiu acid...cine se plictiseste are optiunea stergere de cont :)
 

DeletedUser

Ce zici, respecti regulile ? vad ca cel de sus a luat vacanta ...


CIRC-ul e pe locul 3. Asta este tot ce conteaza in momentu asta. Desigur dupa 7-8 luni au fost detronati de pe locu 1 incet incet datorita DIPLOMATIEI.

Cand o sa va dati seama ca diplomatia e cea mai puternica arma din lume..fie in joc fie in real life!
 
Sus