Lumea 2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dar nu inteleg de ce! Adica n-ar trebui sa se contorizeze si pe contul meu necreeat inca, chiar daca serverul merge in continuare. De ce nu ne ia pe toti de la 0 si sa puna fiecare osu' la treaba? E ilogic. De ce pe unul care intra peste 2 saptamani fata de mine sa-l ajute serverul cu puncte mai multe?
Asa e conceput sistemul. Sa balanseze jucatorii mai 'vechi' cu cei mai 'noi'. Oricum, nu te plange acuma. Sa te plangi cand ai sa te loghezi pe o lume pentru prima data si o sa ai ~116 pcte iar la 3 campuri de tine unul de aproape 2000 pcte. Eu am patit-o.
 

DeletedUser

Asa e conceput sistemul. Sa balanseze jucatorii mai 'vechi' cu cei mai 'noi'. Oricum, nu te plange acuma. Sa te plangi cand ai sa te loghezi pe o lume pentru prima data si o sa ai ~116 pcte iar la 3 campuri de tine unul de aproape 2000 pcte. Eu am patit-o.

Pai atunci sa ne tina toti la curent cu ce lvl vor intra maine. Banuiesc ca vor fi toti cu acelasi scor. In prima zi nu cred ca se vor loga mai mult de 60-70 de jucatori. Eu o sa mai am rabdare, sa intru cu scor mai mare ;)
 

DeletedUser

Eu zic sa facem o lista sa intram pe rand sa nu pice iar serverul ca la lumea 1. Cine vrea sa fie primul?
 

DeletedUser

a aflat cineva daca e sau nu un server de viteza?:) Multumesc anticipat.
 

DeletedUser

apropo de servere de viteza.....am si eu o propunere pentru admini.....lumea 3...viitoarea lume 3 sa aibe viteza 2.....stiu ca poate nu voi fii luat in seama dar sincer va fii mult mai interesanta imi cer scuze pentru off-topic dar acum mi-a venit ideea....
 

DeletedUser

in jocul asta nu exista viteza 2...jocul se numeste triburile nu travian
:)

poate daca va aparea si un Speed Server romanesc in urmatorii 1000 de ani atunci o sa vezi viteze astronomice de pana la 600x
:D
 

DeletedUser

in versiunea englezeasca lumea 6 este mai rapida decat celelalte.... ;) ceva de genul ma refeream...

later edit: nu am jucat travian niciodata....doar tribalwars
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aaaa....merci uite asta nu am stiut pana acum.....mi se intampla si mie.....imi cer scuze......si multumesc inca o data


later edit: ahhhh...o sa tabacesc niste fun***i in lumea 2...
 

DeletedUser

E nemaipomenit atunci.

w6.net are viteza 1.5x
:)
lumea 2 va fii 1.5x speed
Adica de exemplu daca in Lumea 1 construiesc o fierarie de lvl 12 in 6 ore, pe Lumea 2 o voi construi in 4 ore? Sau daca am productie/ora 2000, in Lumea 2 voi avea 3000?:cool:
 

DeletedUser

lumea 2 va fii 1.5x speed
De unde esti asa sigur? Vreun anunt oficial in sensul asta nu s-a facut. Desi asa ar fi fost normal..

Adica de exemplu daca in Lumea 1 construiesc o fierarie de lvl 12 in 6 ore, pe Lumea 2 o voi construi in 4 ore? Sau daca am productie/ora 2000, in Lumea 2 voi avea 3000?:cool:

Da, cam asa ceva. De exemplu la resurse, la nivelul maxim ai productie 3600/h comparativ cu numai 2400/h cum e pe w1.
 

DeletedUser

Intrebare: vor mai exista asemenea cazuri cum am eu fata de prietenul meu distanta de 120 de ore cu luptatorii cu spada (5 zile!) ? Mi se par ridicole asemenea distante, pana ii sosesc trupele trimise de mine, ii catapulteaza dusmanii tot satul.:eek:
 

DeletedUser

daca viteza va fi de 1.5 si aveti "norocul" sa fiti la aceeasi distanta unulde celalalt nu vor mai face 120 de ore ci doar vreo 90:D
 

DeletedUser

Amanare...

Din motive technice trebuie sã amânãm cu o zi startul lumii 2. Deci mâine, 13 iunie la ora 11:00. Vã mulþumim pentru înþelegere !04.06.07 19:36
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus