Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser27279
  • Data de început

DeletedUser27279

Propunere /// - Sa nu se poate alege direcţia satului la început .

Cei cu gandu la conturi multiple vor fi incurcati .
Triburile gata facut de pe alte lumi for fi mai greu de realizat .
Densitatea de sate pe continete ar fi la fel pe fiecare ... nu ca in N-V sunt sat langa sat ...si in S-E satele foarte rare ...

Sunt multe ... benefici ... dar numa astea imi vin in minte acum .
 

DeletedUser27279

Deschidem cate o tema in fiecare zi ... nu`i ** de aia .. pana vede cineva :)
 

DeletedUser

eu vreau sa imi fac un trib cu prietenii...mi-ar da peste cap toate planurile.
 

DeletedUser

Propunere /// - Sa nu se poate alege direcţia satului la început .

Cei cu gandu la conturi multiple vor fi incurcati .
Triburile gata facut de pe alte lumi for fi mai greu de realizat .
Densitatea de sate pe continete ar fi la fel pe fiecare ... nu ca in N-V sunt sat langa sat ...si in S-E satele foarte rare ...

Sunt multe ... benefici ... dar numa astea imi vin in minte acum .


voi va plictisiti zau asa . s-a discutat pe N teme de chestia asta , crezi oare ca o propunere in + poate schimba setarile lumii ?
 

DeletedUser11365

mie mi-ar placea o setare care sa nu te lase sa-ti alegi numele..sa fie o lista de vreo 50.000 de nickuri care activeaza pe .ro si de acolo,sa-i pice fiecaruia un nume random..
 

DeletedUser

Ar fi frumos ceva dar cred ca e prea mult pentru noi chiar si pentru alte servere .
Ceva frumos ar fi ceva cu totul nou pentru noi , niste setari schimbate total (nu viteza) , care sa atraga si multime .
Oricum multi avem ganduri multe dar nimic din ce vrem noi nu este luat in considerare .
 

DeletedUser11365

m-am saturat de aberatiile aferente fiecarui inceput de lume..vreau sa ma relaxez cand intru pe joc/forum..intr-o zi o sa ma apuc sa citesc curiozitatile lui atlant,in lipsa unor discutii intersante..
 

DeletedUser

ar trebui inchise sau sterse 99,99% din temele astea l21 . si mai rau ca in urand vom avea ' lumea 22 ' .....
 

DeletedUser

De un lucru nu va dati seama lasati barem unu-doi topicuri cu lumea 21 , ca daca vede multimea ca dispare vor deschide dublu dublu topicurilor de acum :D
 

DeletedUser

Toate lucrurile spuse de noi ( jucatori ) , sunt lucruri imaginabile pentru ca nu cred ca le-ar lua cineva in serios si sa le puna in aplicare .
Dar noi ca orice fiinte ne traim viata si asteptam si minuni de astea ...
 

DeletedUser

Ar fi frumos daca Chevyx,pirates406 si stelistu sa nu se mai bage mereu in seama.

Am citit tot forumu si in 25% din acesta,vad acesti 3 jucatori care impreuna toti 3 se iau de toti jucatorii si incep discutii fara rost si de asemenea certuri fara rost.Si cu tree of life.Pe saracu l-ati calcat in picioare cand el nu vroia decat sa ajunga Senior:))
Dar totusi ati inceput cu mistoul.

Propunerea mea:poate pe lumea 21 ar fi frumos sa avem jucatori capabili de bun simt!

Fara suparare cei 3 muschetari.Nu luati ca o insulta ce v-am spus.Dar totusi,poate sunteti capabili sa imi intelegeti mesajul si sa nu ii mai calcati pe incepatori in picioare cu remarcile.

Cum am zis mai devreme,nu luati ca pe o insulta ci ca pe un sfat.Acum sunt sigur ca va veti lua si de mine.
 

DeletedUser

VisuVeri poate ai dreptate cu ei ... ca sunt niste jucatori mai enervanti dar si aceste lucruri sunt cu un fapt , si aceste topicuri sunt deschise fara rost si fara ca jucatori sa se uite ca existe si alte topicuri cu acelasi nume deci si ei au in felul lor dreptate . Si scuze de interventie.
 
Sus