lumea 22

DeletedUser

si contra 1 pp sa care usorii dublu la farmare :p

Tw-ul mai rezista maxim 1 an 2, dupa care pica in fund, ei s-au prins, si acum baga boala-n cei care nu isi vad ziua incepand, fara 2 atacuri pe acest joc. In fine, cum fiecare jucarie, nu tine mai mult decat pana apare alta noua mai sofisticata, asa si cu jocurile astea, isi afla apogeul, dupa care, buf. Stiu ei ce stiu, altfel se multumeau cu acel premmium, modest.
 

pirates406

member
Scor reacție
0
Tw-ul mai rezista maxim 1 an 2, dupa care pica in fund, ei s-au prins, si acum baga boala-n cei care nu isi vad ziua incepand, fara 2 atacuri pe acest joc. In fine, cum fiecare jucarie, nu tine mai mult decat pana apare alta noua mai sofisticata, asa si cu jocurile astea, isi afla apogeul, dupa care, buf. Stiu ei ce stiu, altfel se multumeau cu acel premmium, modest.

foarte putini inteleg ce ai spus tu aici frate!

iti dau un respect imens pentru asta!
 

DeletedUser25287

si contra 1 pp sa care usorii dublu la farmare :p

Ceva imi spune ca nu suntem deloc departe de acel nivel, si cand intr-adevar se va ajunge sa se imite la lacomie mizeria aia de travian atunci acest joc va fi devenit de asemenea o mizerie a carei adresa nici macar nu merita notata ca sa nu mai zic vizitata.:mad:
 

DeletedUser29146

foarte putini inteleg ce ai spus tu aici frate!

iti dau un respect imens pentru asta!


:))) frate asta trebuie pusa la postu zilei si sa te dam drept pupincurist :)). Nu inteleg ce e asa greu de inteles :)) nu pot sa ma abtin ...fie.

On topic : setari pentru puturosi :)
 

pirates406

member
Scor reacție
0
eu inteleg... da nu multi pot sa spuna asa ceva... daca ai ceva cu mine, n-am nimic impotriva...

eu imi spun doar parerea... e vreo problema?
 
Ultima editare:

DeletedUser25287

Se mai indoieste cineva ca lumea asta 22 o sa fie un esec total? eu cred ca nu :))

Mine@ are dreptate ca pe termen scurt este avantajoasa viteza si multe din setari, insa tocmai asta e problema cu mentalitatea asta incuiata de roman, ca noi nu suntem capabili sa gandim pe termen lung, aceeasi problema o au se pare si administratorii, deoarece pe termen lung nu poate decat sa fie un esec, prea multe lucruri negative la setari care fac lumea neplacuta, este prea restrictiva, ceea ce ma face sa cred ca pentru domniile lor nu conteaza satisfacerea noastra ci buzunarul lor sa fie cat mai plin, dar de fapt in acest fel va fi in scurt timp din ce in ce mai gol.

Oricum rusinica stimabililor ca nu va pasa de parerea noastra.
 

DeletedUser

daca nu v-a plac setarile nimeni nu va impedica sa jucati pe lumea 21 , e lumea perfecta pentru vitezisti
 

DeletedUser

merlin, nu te mai agita ca Pepsi ca faci riduri... stii bine ca vorbim degeaba si ne dam cu parerea tot asa. astea sunt setarile... ne convin, intram... nu ne convin, nu intram. ei trag linie la banuti si or sa vada daca si-au calculat cum trebuie sau nu.
 

DeletedUser5809

Se face vrun trib pre-made ceva? Ma gandeam sa intru si eu. Nu prea ma omor dupa setari, mai ales dupa biserica, dar tot zic ca ma apuc si sa ma tin de o lume, poate e asta.
 

DeletedUser25287

Se face vrun trib pre-made ceva? Ma gandeam sa intru si eu. Nu prea ma omor dupa setari, mai ales dupa biserica, dar tot zic ca ma apuc si sa ma tin de o lume, poate e asta.

intra in sud-est si vei gasi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Au bagat viteza 1 pentru a strange mai multi bani ..Acum cand dureaza fieraria cate 2 zile pe nivel , orice injumatatire iti aduce un avantaj important.
 
Sus