Lumea 27 in poze

DeletedUser29388

dscf1417u.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

DeletedUser

dscf0459x.jpg

Numele contului cu care joc eu este Happy Feet 25.
 

DeletedUser39591

Pai am pus la off-topic :p
Si mi-a zis unu ca`s urat si nu mai pun :(
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
mareconstanta12.jpg



iarnainconstanta0102201.jpg

iarnainconstanta0102201.jpg

Fotografiile, asa cum am specificat sunt ale unui prieten, prima este facuta de mine. Andyroxy, sper sa-ti placa, am vazut postarea ta insa nu am avut timp pana acum mai deloc sa le pun pe forum.
 

DeletedUser25903

Peisaje superbe! Ultima data am fost anu' trecut in iulie in mamaia, era frumos, dar acum vad ca e si mai frumos. Chiar sunt invidios pe cei care locuiesc acolo.:D
 

DeletedUser

mareconstanta12.jpg



iarnainconstanta0102201.jpg

iarnainconstanta0102201.jpg

Fotografiile, asa cum am specificat sunt ale unui prieten, prima este facuta de mine. Andyroxy, sper sa-ti placa, am vazut postarea ta insa nu am avut timp pana acum mai deloc sa le pun pe forum.

Locatia primei poze o cunosc, cred. Stiu ca am facute poze acolo, dar nu-mi mai amintesc cum se numeste statiunea acuma ... .
 

DeletedUser

Hbh5O.jpg

Sunt cel din stanga, cum te uiti la poza. Eram la o bere cu niste colegi de liceu...e de anu trecut. Am mai crescut de atunci :)
 

DeletedUser23722

mareconstanta12.jpg



iarnainconstanta0102201.jpg

iarnainconstanta0102201.jpg

Fotografiile, asa cum am specificat sunt ale unui prieten, prima este facuta de mine. Andyroxy, sper sa-ti placa, am vazut postarea ta insa nu am avut timp pana acum mai deloc sa le pun pe forum.

mda...vrei sa ne faci in ciuda cu zapada...
 
Sus