Lumea 29

  • Autor subiect DeletedUser35377
  • Data de început

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Vom tine cont pe cat posibil de propunerile voastre pentru o lume viitoare, dar lumea 29 va fi o lume cu setarile L7, dupa cum s-a specificat si in acest anunt !.
 

DeletedUser39591

Aşa cum am anunţat deja la închiderea acestei lumi, vom deschide miercuri, 7.03.2012, un sondaj de opinii pe joc ( pe toate lumile ) prin care jucătorii vor fi chestionaţi în legătură cu startul unei noi lumi cu setări asemănătoare şi cu noile facilităţi premium active!


Deci noi am ales ca se va face asa o lume... cu facilitatile alea ? :O
Deci...baieti...
Lumea asta va fi cu facilitatile alea...
Nu putem face nimic :(
 

DeletedUser41839

in momentul in care ati scris anuntul era 23.03.2012 ... Ar fi frumos sa deschideti aceasta lume de Pasti (Cu o zi sau doua inainte)
 

DeletedUser

cred ca se va deschide intre 20-30 aprilie...
asa zicea carmi...aproximativ peste o luna...
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
PRO

ar fi ceva... imi amintesc cand am inceput sa joc eu
cand contul premium era doar bara cu linkuri, mai multe comenzi in cladirea principala, mai multe rapoarte pe o pagina si o poza pe profil
nu ca acum injumatatiri, resurse, manager de cont etc.
mai lipseste optiunea prin care un jucator cu cateva puncte isi poate poate face contul neatacabil....
sa creat o diferenta enorma intre jucatorii cu premium si cei fara



daca s-ar deschide o lume cum spune murron sunt sigur ca ar fi o lume printre cele mai active
 
Ultima editare:

DeletedUser39591

PRO

ar fi ceva... imi amintesc cand am inceput sa joc eu
cand contul premium era doar bara cu linkuri, mai multe comenzi in cladirea principala, mai multe rapoarte pe o pagina si o poza pe profil
nu ca acum injumatatiri, resurse, manager de cont etc.
mai lipseste optiunea prin care un jucator cu cateva puncte isi poate poate face contul neatacabil....
sa creat o diferenta enorma intre jucatorii cu premium si cei fara



daca s-ar deschide o lume cum spune murron sunt sigur ca ar fi o lume printre cele mai active

Сand am inceput pe lumea 22,
Am primit la 500 puncte cont premium...
Si era simplu...multe comenzi...scripturi(daca nu ma gresesc),rapoarte si emblema...
Asta si dorim noi...
Toata lumea doreste...
O lume simpla...cu un cp simplu...fara farmarea aia , manager si alte facilitati...
 

DeletedUser41839

Propun sa fie si trofee pe aceasta lume ... Nu strica la nimic :)
 

DeletedUser39591

Pe prima lume erau armele astea ?
Sa fie o lume ca "prin anii 90"
Sa fie veche...si simpla :)
 

DeletedUser35491

Sper sa inceapa cat mai repede l29 :D
Propun ca toate setarile care inca pot fi modificate sa se puna la vot ;)

De exemplu:
-limita de membri in trib
-bonusul de noapte
-paladin cu arme sau fara
etc.

Eu cred ca ar fi frumos si atunci nu ar mai fi atatea discuti
 

DeletedUser40960

Puteti sa faceti o lume si cu setarile de pe vremea lui Flinstone ,dar sa fie cum a zis si murron ,limita de jucatori in trib sa fie mai mica(cat un purice):eek:
 
Sus