Lumea 29

  • Autor subiect DeletedUser41807
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17308

ia intra tu pe speed ca sa vezi daca stiu sa joc noobule

am mai spus si o mai spun, daca stii speed nu inseamna ca esti jucator , cu unele exceptii majoritatea jucatorilor de speed nu fac fata pe o lume normala , am vazut multi care au renuntat la primul sat:)
 

DeletedUser35491

Nici pe speed nu cred ca e printre cei mai buni,dar in fine
Lasal sa spere kimo ;) Ori cum parca vad ca va esua primul :)) Si chiar o sa-l urmaresc cu mare interes
 

DeletedUser17308

intru si eu, stau cam prost cu timpul dar o sa fiu si eu prezent
 

DeletedUser20561

Bai Timon,x D? e in echipa romaneasca de speed.Deci e printre cei mai buni.Si cum parerea mea e ca. ro e cam egal cu. nl e printre cei mai buni din lume.

Oricum,nu inteleg ce e cu cearta asta.Asteptati sa inceapa lumea si dupa faceti pariuri cu cine esueaza si cine nu.
 

DeletedUser20561

A citit cineva ce scrie sus?Legat de faptul ca nu avem voie sa raspundem aici,doar sa contactam incepatorul topicului.
Ca vad ca toti postam si niciunu nu ia ban sau warn.Eu personal vad asta pentru prima oara.Macar daca tot nu se respecta regula sa fie stearsa.
 

DeletedUser17308

Bai Timon,x D? e in echipa romaneasca de speed.Deci e printre cei mai buni.Si cum parerea mea e ca. ro e cam egal cu. nl e printre cei mai buni din lume.

Oricum,nu inteleg ce e cu cearta asta.Asteptati sa inceapa lumea si dupa faceti pariuri cu cine esueaza si cine nu.

gandesti exact ca un mare noob:) nu ca nu ai fi
 

DeletedUser20561

gandesti exact ca un mare noob:) nu ca nu ai fi


Hai ma nu ma mai face noob.Deja ma supar ...M-ai vazut cumva pe joc?Poate gandirea o am de noob,da ma indoiesc ca si skillurile sunt de noob.Poate sunt eu subiectiv ca e vorba de mine,da ramane de vazut in joc ce si cum.


Si am gandirea de noob?Deci,daca eu cred ca un jucator e bun pentru ca e in echipa de speed gandesc prost?Pai daca e asa du-te tu ma sa ajungi in sferturi la cm.Ca daca tot x D? e praf,roaga-l pe rakanishu sa-ti dea locul lui.
Sau locul oricarui alt speeder din echipa.


Plus ca eu nu ziceam ca e bun pe lumi normale.Vorbeam strict de speed.Da hai ca o dau in off-topic si aici si cand te vad toti noobi ca esti contra mea se baga si ei in seama(gen licq).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus