Lumea 29

  • Autor subiect DeletedUser41807
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41807

Buna ziua , deja am " recrutat" in jur de 50 de jucatori pentru aceasta lume , numele tribului il vom stabilii printr-un poll pe forumul tribului , in jur de 80 % din jucatori sunt de pe speed si l26 . Cei ce vor sa ni se alature astept sa-mi dea add pe skype ( sorewhy ) .



PS : nu vreau sa intram doar 30 de zile ...ci sa fie ceva de durata , Apropo ... vreau sa fim o echipa , care joaca singur out ...

Succes tuturor ,

sa nu mai inchideti threadu ...
 

DeletedUser

De fapt asta este regula ... topicurile care fac referire la formari de triburi sunt doar pentru ANUNT iar detaliile se stabilesc pe privat.
PS: Felicitari pentru calificarea in sferturi :D Faceti o treaba buna acolo ... macar la Triburile sa ajungem si noi departe ca tara :))
 

DeletedUser41807

Am primit vreo 10 mesaje pe privat si mie lene sa stau sa le deschid :) , o sa ajungem in finala , trecem de Spania lejer in sferturi , dupa avem meci cu .net destul de greu , si finala cu Olanda ( Ps: slabe sanse cu ei :( )
 

DeletedUser20561

Da intradevar. nl are multi jucatori buni.Cel putin pe lumile normale.Da daca treceti de .net eu cred ca puteti sa invingeti si. nl-ul.Numai sa planificati bine de tot cine e deff si cine off dinainte.La ce nume are romania in echipa sigur ajungem macar in finala.Deja ati demonstrat ca suntem buni,mai aveti doar de demonstrat ca suntem cei mai buni.Si suntem!

Iti dau add pe skype mai pe seara sa vorbim de tribu asta de pe 29.

Bafta !
 

DeletedUser41700

Ce sa zic, bafta cu tribul. Sincer as fi bucuros daca am fi apropiati ca si zone, ar fi un razboi pe cinste, sau o alianta de viitor.
 

DeletedUser40830

XD , crezi că ai un loc şi pentru mine :) ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41807

Best ?? wtf ?
avem locuri ... doar ca vreau sa dati add pe skype ... pentru preinregistrare ... :)
 

DeletedUser35491

Daca si tu ai ajuns sa iti faci trib :)
Crezi ca aici e speed ?
 

DeletedUser36071

Nu-i dați astuia add pe skype ca toată ziua va da massuri =))
 

DeletedUser36071

Pai nu e asa? Din ora in ora intrebi dacă s-au scumpit servetelele si ce hârtie igienica e mai aromata :|
 

DeletedUser41807

Exact :D , cum spui tu :)) , leader of team Romania :)))))))))))))) nubu de sisu zice : The final is Bosnia vs Romania , ceea ce e imposibil :))
 

DeletedUser35491

Du-te si uita-te la desenele tale , e treaba mea ce fac , poate inainte de speed am jucat pe lume normala ... Nu ma cunosti , nu te cunosc , asa ca spala putina .:D

Eu te cunosc cumetre de pe l15. Si de aceea imi permit sa iti zic ca esti noob .
Iti dau doar un sfat vezi sa nu iti dizolvi tribul
 

DeletedUser30856

ce rai sunt unii..asa ca timon:D

m-as baga si eu vreo 2 luni pana apare sesiunea.
 

DeletedUser41807

Adinamo :) , nu prea mi-a placut w61 :D , am dat stergere dupa vreo 7 sate , voi nu a-ti trecut de 2-3 :))
 

DeletedUser30856

asa e, ne-am lasat in grup dupa ce ne-am pus toata harta in cap :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus