Lumea 38

DeletedUser

spre sfarsitul lui ianuarie - inceputul lui februarie ( ori chiar mai devreme poate pt ca tocmai s-a inchis l28 )
 
Scor reacție
98
am gasit setarile:D

Setări:

- viteza serverului: 1.25
- viteza trupelor:0.8
- numărul de membri în trib 60
- sprijin numai in cadrul tribului
- dacă un jucător părăseşte tribul, trupele personale trimise ca sprijin sunt retrase automat acasă
- atacurile asupra unui membru din acelaşi trib cu tine se transformă în vizite
- trofee
- biserică
- sistem de spionaj: spionii pot spiona trupele, clădirile şi materiile prime
- gardă
- arcaşi - activi
- "declaraţii de război" –activate (5 membri în trib necesari)
- paladin activat ( poate găsi obiecte)
- sate bonus speciale
- sate de barbari crescătoare (până la 800 de puncte)
- bonusul de noapte activ între orele 0:00 şi 7:00
- moral – activ (depinde de punctaj)
- nobilul poate străbate o distanţă de 100 de câmpuri
- se va putea alege direcţia satelor la început
- protectie de începător 5 zile

daca ar fi viteza 1,5 - 2 ar fi perfect!
 

DeletedUser43993

O lume cu viteza 2 si viteza trupe 1 cum a fost lumea 21 ar fi fain!
 
Scor reacție
98
38 va spun sigur ca va fi cu steaguri. Nu stiu daca aveti spirit de observatie dar lumile pare au steaguri . Si data este sigur 14 februarie.Nici admini nu stiu chestia asta .Am eu pile in Germania.Un var prin Hamburg ,e la inchisoare dar afla tot ce vreau sa stiu. Vreti si detalii mai ample despre setari?! Va fi o lume simpla ,cu 10 membri in trib,cum erau familiile pe vremea lu' Moromete,numeroase.Satele bonus si de barbari or sa creasca pana la 9000 pct .Sunt fertilizate in vitro,asa ca aveti grija, o sa fie mare galceava pe barbari. Tocmai de-asta or sa fie putine. Au marit astia si cutia de viteze,adica au mai bagat o treapta ,asa ca mare bucurie ce-o sa fie pe capul minorilor cand or ajunge de la scoala si-or vedea satele distruse de catre somerii de lux si pensionari (asa ca mine) . Au umblat si la mecanismele de ghidare a armelor paladinului. Au bagat 2 arme noi: lantul de bicicleta si nuncheack-ul cu cuie la capete .Pt cei mai pofticiosi dintre dumneavoastra.Bonusul de noapte tine de cand se culca gainile si pana canta cocosii,deci aveti timp sa va odihiniti.La protectie au mai umblat putin.Adica au bagat autoprotectia.Asta este marea surpriza implemantata pt ca nu stiti cum functioneaza .

chiar interesante setarile :))
 

DeletedUser35377

mda,va fii o mare dezamagirea lumea daca va avea steaguri,cel putin pentru mine
 

DeletedUser38518

100% va avea steaguri 38. De la lumea 30, lumile pare au steaguri, lumile impare sunt fara steaguri. Oricum, nu e un factor chiar atat de important. Nu fac diferenta chiar asa mult...
 

DeletedUser43329

Steaguri, biserica, bonus de noapte ziua, viteza 0.5, viteza trupe 0.05, fara sitter, cu limita de prada 1/zi, ce nu va mai place? Sa mai scriu..
 

DeletedUser

ai baga mana in foc ? sunt multi care nici dupa un an de joc pe o lume nu stiu ce setari are
 
Sus