Lumea 43

  • Autor subiect DeletedUser46513
  • Data de început

DeletedUser44200

:)) Da... viteză lume 1, trupe 0.6. Stai 50 de minute să ajungă nobilul din sat în sat. Mai bine să nici nu dea viteză la trupe. Ne batem în simulator și cine pierde își decazarmează singur trupele. Ar fi mai greu cu înnobilarea dar găsim noi o soluție :D
 

DeletedUser37982

niste porcarii de setari, plus ca va dura probabil 5 ani lumea 43
 

DeletedUser44200

niste porcarii de setari, plus ca va dura probabil 5 ani lumea 43

Deci fii atent că îți zic un secret. Dar nu mai zici la nimeni. Dacă nu îți plac setările... ești atent, da?... nu intra pe 43! Și ai scăpat de ele! TADAM!
Meme-magic-1.jpg
 

DeletedUser37982

ma deranjeaza ca vreau sa joc, si n-am alte setari.
bineinteles ca pe cei care intra sa vanda res pe pp-uri nu-i intereseaza
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
De ce nu se deschide sectiunea Triburi şi membri L43?Poate doreste Quzor sa anunte revenirea pentru a patra oara a tribului Ibidem si nu are aceasta posibilitate:(
 

DeletedUser18437

Însuşiri
Numele tribului: S.P.Q.R
Prescurtare: SPQR
Număr de membri: 49

Extinderea tribului nostru:

SPQR-A
SPQR-B

:))))
 

DeletedUser44123

ma deranjeaza ca vreau sa joc, si n-am alte setari.
bineinteles ca pe cei care intra sa vanda res pe pp-uri nu-i intereseaza

asta-i smenu' ,vinzi aici si joci acolo (pe o lume viitoare)
sa ne multumin ca este un server populat.... altfel ne bateam cu " guest xxxxxxx " si inchideai lumea cand dorea inno
 

DeletedUser44200

ma deranjeaza ca vreau sa joc, si n-am alte setari.
bineinteles ca pe cei care intra sa vanda res pe pp-uri nu-i intereseaza

Las că poate avem noroc și până la urmă ne-o întreba și pe noi cineva ce setări vrem pentru lumile viitoare :D Nu știu de ce aveam impresia că într-o afacere contează destul de mult opinia clientului.
 

DeletedUser

M-am pre-inregistrat si eu . Daca vreti, invitati-ma intr-un trib al vostru :D Bafta tuturor pe l43 ;)
 

DeletedUser37982

Las că poate avem noroc și până la urmă ne-o întreba și pe noi cineva ce setări vrem pentru lumile viitoare :D Nu știu de ce aveam impresia că într-o afacere contează destul de mult opinia clientului.

am impresia ca or sa se ia dupa opinia clientilor atunci cand nu vor mai avea nici unul, deci isi vor da seama de asta prea tarziu
 

DeletedUser

Explicatia la setari e foarte simpla:
lumea 43: viteza 1
lumea 42: viteza 1,5
lumea 41: viteza 1
lumea 40: viteza 2

Deci l44 o sa aiba viteza 1,5 sau 2.
 

Deleted User - 2048663

niste porcarii de setari, plus ca va dura probabil 5 ani lumea 43

cum ai ajuns tu la concluzia aia (probabila) cu durata de 5 ani?
lumea 37 a avut setari asemanatoare si a fost cred ca cea mai rapida lume inchisa de pe .ro

Astăzi, 21 Ianuarie 2015 (după 1 an si 2 luni), Lumea 37 a fost închisă !

deci...se poate;)
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Trib - Însuşiri si acolo ai:

Rezervă tribală de arme
Click sau drag-and-drop pentru a încărca.

(astfel poti pune emblema pentru trib)
 
Ultima editare:

DeletedUser44200

Nu cred că merge la preînregistrare. Ai nevoie de cont premium pentru emblemă și contul se poate activa doar după începerea lumii.
 

DeletedUser45557

Bineinteles ca am cont premium activat. Stiu si sa pun o emblema la trib mythra, multumesc pentru explicatie, r in momentul in care adaugi emblema, apare:"S-a produs o eroare, va rugam sa incercati mai tarziu!"
 
Sus