Lumea 47

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser45976

Caut trib serios...nu lasi care sa renunte la primele atacuri...si dupa ridicarea protectiei sa fuga la dusmani...incepem impreuna terminam impreuna...cade unu cad toti...ori mergem cu totii ori ne lasam de joc...
 

DeletedUser46009

Te asteptam in tribul Junimea cu astfel de mentalitate(pm la mihaaay)
 

DeletedUser

Tribul Crazy Noobs isi va face aparitia pe lumea 47. Invitam doar fosti jucatori Cnoobs.
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
uite pe aici si eu un speed & caut sa intemeiez un trib'shor pt viitoarea lume

tu, totul ok? nu te-am mai vazut de mult p'aci
 

DeletedUser35491

"Cuka aka Alkesh" nu are ce face decat sa dizolve triburi si sa se dea drept altcineva :))

P.S Nu mai bine suna 5t1ng aka Alkesh sau Timon si Pumba aka Alkesh?
RUSINE CUKA!!!
 

DeletedUser

"Cuka aka Alkesh" nu are ce face decat sa dizolve triburi si sa se dea drept altcineva :))

P.S Nu mai bine suna 5t1ng aka Alkesh sau Timon si Pumba aka Alkesh?
RUSINE CUKA!!!

cuka face ce vrea:)) dar pe lumea asta trib.

De ce rusine ma? ca dau de retardati care dau drept de intemeietor la oricine? Si sub numele alkesh nu am facut nimic indecent stai linistit. Am jucat pana la un numar de sate si am decis sa renunt. Nu am dizolvat nici un trib sub numele alkesh
 

DeletedUser42770

Tocmai ce am revazut cateva nume vechi ce incearca reveniri spectaculoase ,
ador asa ceva :)
 

DeletedUser47070

Treaba e ca: sunt reveniri spectaculoase dar nu mai sunt vremurile alea.. cand calculai pe foaie atacurile:)) acuma din 3-6 clikuri (de mouse) dai un tren.. pnm:))
 

DeletedUser42770

Vremurile alea sunt demult apuse :) 7-8 ani ...
Acum au ramas astia ce investesc la greu milioane de puncte si dupa un organizat au ramas fara sate :)
 

DeletedUser47070

am trait momente cand uni investeau 5 milioane luau pp si ei faceau atac... si dupa un organizat fara cuceriri ca era inceput de lume iam demolat pur si simplu si sau lasat cativa dintre ei..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus