Lumea 47

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser47070

:)) la update ala care dai din piata e din 6:))) depinde si de cat nobili ai:)))))
 

DeletedUser35491

cuka face ce vrea:)) dar pe lumea asta trib.

De ce rusine ma? ca dau de retardati care dau drept de intemeietor la oricine? Si sub numele alkesh nu am facut nimic indecent stai linistit. Am jucat pana la un numar de sate si am decis sa renunt. Nu am dizolvat nici un trib sub numele alkesh

Ai fost inobilat mai bine zis!
Veziti de jocul tau :) si lasai pe altii in pace
 

PRADA

member
Scor reacție
6
:)) la update ala care dai din piata e din 6:))) depinde si de cat nobili ai:)))))

ia sa vedem
1 / click pe piata centrala sau 'trimite trupe' din pagina satului
2 / click pe trupe sau sablon care sa ia 1 nobil/2 si tot atacul fara vreo suta de cai
3 / click pe atac
4 / click pe adauga 'atac cu nobil'
5 / click pe adauga 'atac cu nobil'
6 / click pe adauga 'atac cu nobil'
7 / click trimitere tren

daca le luam asa is 7 vezi? :)) doar ca din ultimul click se trimit toate la 100ms, de asta ziceam eu :D
 

DeletedUser47070

ia sa vedem
1 / click pe piata centrala sau 'trimite trupe' din pagina satului
2 / click pe trupe sau sablon care sa ia 1 nobil/2 si tot atacul fara vreo suta de cai
3 / click pe atac
4 / click pe adauga 'atac cu nobil'
5 / click pe adauga 'atac cu nobil'
6 / click pe adauga 'atac cu nobil'
7 / click trimitere tren

daca le luam asa is 7 vezi? :)) doar ca din ultimul click se trimit toate la 100ms, de asta ziceam eu :D

eee na:))) eu am zis 6:))))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
eh ia vezi tu unde intri cu Fame poate va trimitem pe casual unu dupa unu, bang bang si faima dispare :D :D
 

DeletedUser47070

te las pe tine pe casual;) tu esti regele acolo.. :)))) da cu ce nick joci?
 

DeletedUser

am trait momente cand uni investeau 5 milioane luau pp si ei faceau atac... si dupa un organizat fara cuceriri ca era inceput de lume iam demolat pur si simplu si sau lasat cativa dintre ei..

.........................................

)) o sa fi trimis in lumea asta

.........................................

ma angel ma) ai ramas fara membri??) ai iesit la cersit?)))))

Unii sunt grabiti, altii cauta scuze, adevarul ramane acelasi : Limba romana e frumos da' greu :))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Si să ciiitesc! Mai scrie acolo că esti prin trecere.. de când, mă întreb? Si.. pentru totdeauna? indubitabil
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Eu n-am dusmani :confused:
Sau sa zic, na, Mefisto1/Say yes Smoke ãia si B-seaul lor de pe 15. Da nici aia, ca e rasuflata povestea d'acu
 

DeletedUser523

atunci e bine de tine ca nu te urmareste trecutul pe lumea asta ;)

tzepes:))) prieteni si dusmani sunt aceeasi:)) daca ajungi la interne si prieteni sar pe satele tale:)))

da asa e dar macar prietenii asteapta sa ajungi la interne pe cand dusmanii sar pe ele dinainte ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus