Lumea 6 a murit?

  • Autor subiect DeletedUser2250
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eu cred ca Lumea 6 a inceput sa se miste incet dar din ce in ce mai repede... Si asta-i bine... In curand totul va avea o viteza fantastica... Credeti-ma pe cuvant!
 

DeletedUser7072

Eu cred ca Lumea 6 a inceput sa se miste incet dar din ce in ce mai repede... Si asta-i bine... In curand totul va avea o viteza fantastica... Credeti-ma pe cuvant!

dap am informatii sigure si eu cum ca va fi marita viteza pe l6 la 600. deci fiti pe faza
 

DeletedUser

=))) lumea 6 a inceput sa se miste incet dar din ce in ce mai repede =))

Sper ca ai spus`o in gluma :)) mai rar (de fapt e imposibil) sa se modifice viteza unei lumi :))
 

DeletedUser

Merge greu

Asta e problema pe lumea 6 merge foarte greu..poate de aia nu este prea multa lume pe aici..prefera sa intre pe alte lumi:D
 

DeletedUser

nu pot face atitia nobili cite sate parasite apar zilnic in zona.
deci nu a murit inca dar e in agonie.:D
 

DeletedUser16039

L6 va muri in curand...sunt formate deja sferele de influenta si dispar usor usor triburile mici
 

DeletedUser

Nu cred ca va muri niciodata !!!eu am cont pe l6 si iti zic ca nu imi pare ca merge greu !!dupa ce ai 10 sate merge ca pasarea cum sboara !!eu nu vad diferenta intre l6 si l7 chiar daca am inceput sa joc dar am lasat pe l7 naibii ca jukam si asa prea mult !!!!!:)
 

DeletedUser

ma rog...poti schimba zonele schimband tribul...asa poti face mai mult sau mai putine actiuni...deci depinde si de tine cum iti creezi viitorul

Luci, u stii bine despre ce vorbesc:)))
 

DeletedUser

Lumea 6 nu a murit deloc,doar se misca mai incet.sunt cateva razboaie frumoase care au loc intre triburi de top si cateva razboaie care se vor declansa curand
 

DeletedUser

Pentru oamenii care au inceput triburile cu lumi mai rapide li se pare ca L6 este o lume moarta. In realitate totul se desfasoara mult mai incet si pentru unii poate parea plictisitor.
 

DeletedUser

sunt un jucator de pe lumea 4 si vreau sa va intreb daca si pe lumea 1 sunt blocati jucatori fara nici o explicatie pentru a favoriza anumite triburi? Eram curios fiindca asta s-a intamplat azi pe lumea 4. vroiam sa stie toata lumea acest lucru. Scuzati-ma de interventie. o seara buna:)
 

DeletedUser

se intampla lucruri ciudate pe l4 ... saracul ... nu s-a putut abtine :D


eu am jucat pe l5 si pe W25 .... viteze mai mari decat pe l6 ... m-am adaptat mai greu ... insa sunt de acord cu boghy :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus