Lumea 6 sub semnul intrebarii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

wow:O dominik,ce ti-au facut gaw de vrei toata lumea impotriva lor?:smile::d
 

DeletedUser

1. DA.oameni activi si care pun suflet
2. ~ARM~ si LR,sa vad ce face TLW,de unde ataca si unde se apara la cate sittinguri(parole) are in ambele triburi
3. mai multi decat se crede
4. Imprastiat,dar grupat,cu 3 nuclee majore:s-e K53 si n-v K64,n-e K64,n K54


http://img340.imageshack.us/i/mapyj.png/

Lista de rang a jucătorilor pe acest continent 64Rang Porecla Trib Puncte Sate Sate în total
1 boggy-arsenal1990 LIGHT 4,20 Mio. 348 500


de ce nu faci reclamatie la admini nu stiu , decit sa acuzi atita , parole ?

pfff .. cred ca daca`mi bat capul mai scot un cont in alt trib :) aliat cu voi ;)


pacat s-au dus satele de atac ;)

stelian1
ser0401
maximan

mai sint trei puradei , sa le ingrop trupele si sa incep iar sa va iau sate ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu chiar simti nevoia sa te bagi in seama de fiecare data?deja esti ridicol,devii penibil

Stii prea bine ca am dreptate la ce am zis mai sus,in ce priveste sittingurile/parolele,chiar tu ai recunoscut-o in conversatia pe care am avut-o
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu chiar simti nevoia sa te bagi in seama de fiecare data?deja esti ridicol,devii penibil

Stii prea bine ca am dreptate la ce am zis mai sus,in ce priveste sittingurile/parolele,chiar tu ai recunoscut-o in conversatia pe care am avut-o



fapte informatorule ;)

ce rezolvi ? nimic cand o sa ma las o sa sariti ....
asa ca las-o mai moale cu gruparea ta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1.Ce trib si ce jucator ati vrea sa dispara de pe harta L6?
2.Cat timp credeti ca va mai rezista ~Arm~?
3.Ce parere aveti despre pacea de sarbatori?
4.Anul 2009 din punctul de vedere al jocului si al lumii 6 cum a fost ?
 

DeletedUser18817

dominick94 a spus:
nimic asa dar imi ataca cei mai buni prieteni si nu imi place

Tot asa ai ramas dominick....ce minte ai :)).......ar fi culmea sa vezi razboi gaw vs. all......cam asa ai vrea, nu? :))
 

DeletedUser14726

Tot asa ai ramas dominick....ce minte ai :)).......ar fi culmea sa vezi razboi gaw vs. all......cam asa ai vrea, nu? :))

GAW vs ALL?? :))

Pt ce? :))
=))

Pierd ei si asa, cu 2 triburi "marunte", ma rog, 1 marunt, si unul mai mediu....

Nu sunt suficienti nobili cate sate pot pierde colegii ;))
 

DeletedUser

1.Ce trib si ce jucator ati vrea sa dispara de pe harta L6?
2.Cat timp credeti ca va mai rezista ~Arm~?
3.Ce parere aveti despre pacea de sarbatori?
4.Anul 2009 din punctul de vedere al jocului si al lumii 6 cum a fost ?

1. As vrea sa dispara tribul ~ARM~ logic,si un jucator..hmmm probabil sebyca89,care ii cam obsedat de jocul asta de la un timp incoa
2.Tribul ~ARM~ va mai rezista cel putin 8 luni...de rezistat rezista
3.Putea fi si mai mare,sa fim seriosi ...cine isi petrece sarbatorile pe triburile ?
4.Mi s-a parut oke,personal in joc anul 2009 mia adus multi prieteni dar si multe decizii proaste rau de tot
 

DeletedUser14726

1.Ce trib si ce jucator ati vrea sa dispara de pe harta L6?
2.Cat timp credeti ca va mai rezista ~Arm~?
3.Ce parere aveti despre pacea de sarbatori?
4.Anul 2009 din punctul de vedere al jocului si al lumii 6 cum a fost ?

1. Ce trib?..:)) Nici unul, pana si dusmanii au rolul lor ca furnizori de sate... :)). Jucatori... am o lista de vreo 3... in general cei suferinzi de subcultura de ghetou.
2. Rezista....
3. As fi sugerat ceva de genul intre 23 dec -3 ian. Sarbatorile sunt in primul rand familie.
4. Plin de evenimente.. ;)
 

DeletedUser4833

1.Ce trib si ce jucator ati vrea sa dispara de pe harta L6?
2.Cat timp credeti ca va mai rezista ~Arm~?
3.Ce parere aveti despre pacea de sarbatori?
4.Anul 2009 din punctul de vedere al jocului si al lumii 6 cum a fost ?


1 M-goth ,TRadatorul de stelistu
2 Probabil mult
3 Normala,chiar daca nu o puneau cei de l;a team o puneam noi,cred
4 ceva runde castigate pe speed,iar pe L6,martor al unui razboi inutil Black Vs ~ARM~
Multe dezamagiri din partea unor jucatori, mai multi prieteni,per ansamblu un an bun,sper ca va veni unul mai bun,desi se arata sumbru
 

DeletedUser6580

1. As vrea sa dispara tribul ~ARM~ logic,si un jucator..hmmm probabil sebyca89,care ii cam obsedat de jocul asta de la un timp incoa
2.Tribul ~ARM~ va mai rezista cel putin 8 luni...de rezistat rezista
3.Putea fi si mai mare,sa fim seriosi ...cine isi petrece sarbatorile pe triburile ?
4.Mi s-a parut oke,personal in joc anul 2009 mia adus multi prieteni dar si multe decizii proaste rau de tot

:))...mda!
ca sa-ti explic si tie mai vasi draga,te intreaba ce jucator vrei sa dispara (ok ai zis sebyca89,adica eu) dar nu te intreaba si de ce iti doresti sa dispara din joc,asa ca nu depasi limitele iar...
si dc ma faci obsedat ? ptr ca ti-am luat un sat in marea albastreala la 10 ore de baza mea de unde as putea baga sprijin (si cat as putea baga ar fi prea putin ca sa reziste acolo) si totusi am reusit sa-l tin si sa va rup ieri in peste 20 de atacuri in acel sat si nobili nu mai zic,AICI REZULTA STILUL DE JOC AL ARM-ULUI,STILUL DE JOC CEL CORECT,CA EU CORECT AM LUAT SATUL INTRE VOI SI NU MI-A FOST CEDAT SI BLINDAT CUM V-A FOST VOUA ACOLO INTRE NOI!
asta e numarul 1 de ce ma faci tu pe mine obsedat,
numaru 2 e ptr ca tot ieri ti-am spart 11000 de arcuri asa
Agresor: sebyca89
Sat: Cobra (496|310) K34

Număr: 0 0 0 0 5 0 304 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 291 0 0 0 0 0



Apărător: ynon
Sat: Lost in space (466|269) K24

Număr: 0 0 0 6397 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 6397 0 0 0 0 0 0 0 0
si asta nu e vina mea,e vina ta ca te aperi cu un singur fel de trupe !
si chit ca ma iei tu pe mine cu sarbatorile de iarna,sti bine ca eu ti-am zis ca din partea mea n-o sa fie atacuri si ca accept pna-ul eu!dar dupa ce am zis asta au inceput sa vina atacuri pe mine pana in data de 23 decembrie..deocamdata am 220 de atacuri pana in data de 23,si da voi vreti pna din data de 23 ora 23:59:00,adica daca pierd sate sa nu le mai pot recupera ca nah,este pna...aici iar dovesdeste cat de parsivi sunteti si cat de nevinovati va dati !
chiar mam saturat de voi si de fetele voastre nevinovate (v-am demonstrat iar ca voi sunteti ''perversi'' luand sate intre noi cedate de cineva,noi luam cu forta si nu le puteti recupera,voi ziceti sa facem pna de sarbatori dar totusi atacati pana in ultimul minut al pna-ului ca sa nu mai putem recupera,..si acuma ma intreb,cat mai trebuie sa va demonstram ca voi sunteti aia ''murari pe maini'' si nu noi! ? )

si ca sa nu fiu chiar off de tot ....
1.sincer sa va spun nu as vrea sa dispara nici un trib de harta(poate v-ati asteptat sa zic black,dar daca dispare black pe cine mai atacam si ptrce sa mai jucam daca nu avem ce sa atacam?) si ca jucator as vrea sa dispara dasada (dar din ceva surse am aflat ca a cam disparut,sau cel putin a disparut de pe contul dasada)
2.arm-ul va rezista pana la finalul lumi,si nu inteleg asemenea intrebari toata lumea zice ca o sa se desfinteze desi nu da nici un semn ca s-ar desfinta,lupte sunt care se pierd se castiga,dar asta nu poate sa faca un trib asa mare si puternic sa se desfinteze
3.pacea de sarbatori e buna venita si poate la anu o sa fie pace din 23 pana 2-3 ianuarie ca sa nu mai fie discutii,ar fi mai misto
4.a fost un an bun,cu multe intorsaturi de situatii,si multe reveniri spectaculoase :p
 

DeletedUser

iar te crizezi ? :)) ti-am zis ca spre deosebire de tine care nu faci nimic altceva decat antrenament,sala triburi ..asta esti tu...chiar nu-mi pot imagina un astfel de om,

daca te face fericit sa iei sate goale,bafta incontinuare ca pe mine nu ma deranjeaza,ti-am zis si pe mess,de sarbatori nu voi fi acasa si voi lasa loctiitor,dar nu m-ai crezut,tu crezi ca eu azinoapte am fost on ?sau miercuri noapte ? ti-am zis ca nu-s dependent de triburi,mai mult conteaza viata reala decat acest joc,mai ales de SARBATORI,dar deageaba iti zic eu tie ca tu tot ca boul esti(scuze jonh expresia dar am si zicala) adica mergi numa inainte ca asa face si boul pana da odata cu capu' ala de ceva,asa esti si tu,niici o diferenta,

aaa,si sa stii ca noi nu suntem ca voi,adica imediat daca un jucator joaca prost si pierde sate il dam afara,cum obisnuiati sa faceti,

iar despre raportul ala,pfff daca ai stii ce bine visam eu la ora aia,chiar triburile erau ult lucru la care ma puteam gandi in acel moment..

asa ca iti urez un Craciun fericit si multe impliniri in viata ca am vazut ca ai la status 18 decembrie,cea mai imp zi din viata mea si ma tot gandesc ce ar putea fi asa de important pt tine,presupun ca esti fericit ca ai putut pastra satul ala

si in acest mod va urez si voua Craciun Fericit si multa sanatate in viata,de aceste sarbatori ar trebuii sa fiti cu familia sau prietena,in niciuncaz pe acest joc.
 

DeletedUser4833

PNA-ul se hotaraste intre parti
daca au fost de acord ambele
nu are rost sa mai comentezi in privinta asta,asta o dicutai cu conducerea


Deci nu prin luicrul asta
se vede pasrsivitatea unui om

Pt sebyca
 

DeletedUser6580

vasi,zici tu ca eu sunt fericit ca iau sate goale?:)),scuza-ma dar voi nu numai ca luati sate goale luati sate cedate,eu macar am spionat am vazut ca ti-e gol si am trimis nobili si eu m-am sprijinit,voi le luati cedate si va sprijina tradatorii de la noi din trib,asa ca nu cred ca tu esti in masura sa judeci pe cineva,si cat despre raportul ala poate mai vrei sa-ti dau odata sa vezi si ora era ora 11:00 dimineata,deci **** cat de bine poti visa la ora aia..asa ai zis-o de parca era 4 dimineata:|,esti sec frate...
si eu iti urez tie sarbatori fericite si tuturor de pe triburile,si 18 decembrie ce-a mai fericita zi din viata mea este ptr alt motiv si nu ptr un sat luat si pastrat ptr ca am mai luat multe sate si le-am pastrat ,scrie daca vrei ultimele 2 luni sebyca89 vs black si ai sa te lamuresti de diferenta!,oricum nu asta e important important e ceea ce mi s-a intamplat in viata reala si nu asta fictiva,la aia ma refeream la status...

ce am facut aici nu te-am mai atacat decat m-am aparat,asa ca ar fi cazul sa termini si sa mergi mai departe :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sebyca89 mai bine taci ca deja ne-ai dovedit de destule ori cat de destept (sau nu) esti tu

mereu trebuie sa fi tu ala cu gura cea mai mare din zona asta .. .tu nu te-ai plictisit sa tot vorbesti ??? ca noi deja ne-am plictisit sa te tot ascultam
 

DeletedUser

sate s au luat si se vor lua oriunde pe harta, se vor pastra sau nu .. asta e jocul

sebyca tot eu joc pe dasada dar timpul nu mi mai permite sa stau asa mult pe el

la 11 "dimineatza" se mai doarme ... eu umblu noaptea si dorm si pana la 14-15 .. asa ca mai usor cu actele de vitejie

pna nu va mai fi never ever intre black si arm
pacea va fi doar ce este stabilit de triburile.ro

noi santem parsivi sant cum vreti voi dar sa nu uiti un lucru : noua nu ne pasa de parerea voastra
Sarbatori fericite !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus