Lumea 6 sub semnul intrebarii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29282

daca si de craciun stam sa dam atacuri sau sa veghem pe triburile... grav... sa fi fost si in momentul in care aveam posibilitatea sa omor un lex si tot faceam PNA de craciun...
 

DeletedUser18036

1.Ce trib si ce jucator ati vrea sa dispara de pe harta L6?
2.Cat timp credeti ca va mai rezista ~Arm~?
3.Ce parere aveti despre pacea de sarbatori?
4.Anul 2009 din punctul de vedere al jocului si al lumii 6 cum a fost ?

1. Fiecare are rolul lui. Ma abtin.
2. Nu foarte mult. :)
3.Era binedaca era ceva de genul 22 dec.-03 ian. Nu vreau sa stau pe triburile sa ma apar de atacuri. :)
4. Plin de actiune. :)
 

DeletedUser29282

1.sa dispara ~lex~ dar nu toti jucatorii lexului
2.Va rezista in functie de cat de uniti vor fi membrii lui
3.Fff buna pacea de sarbatori, n-o sa taiem porcul cu laptop-ul in mana
4.An plin de realizari, am scapat lumea 6 impreuna cu colegii de doi jucatori (Helllen si Sir.Micalam)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1.Ce trib si ce jucator ati vrea sa dispara de pe harta L6?
2.Cat timp credeti ca va mai rezista ~Arm~?
3.Ce parere aveti despre pacea de sarbatori?
4.Anul 2009 din punctul de vedere al jocului si al lumii 6 cum a fost ?

1.nu cred ca vreau sa dispara cineva , e mai mare placerea cand ii trimitit la margine:D:D
2.sa zicem ca nu interactionez cu ei ca sa am vro idee
3.e si timpu sa se faca o pauza, mai ales de sarbatori, cu aceasta ocazie poate si nolife.rii o sa isi dea seama de RL [trezirea]:rolleyes::cool:
4.ca de obicei:-j
 

DeletedUser1924

1.Ce trib si ce jucator ati vrea sa dispara de pe harta L6?
2.Cat timp credeti ca va mai rezista ~Arm~?
3.Ce parere aveti despre pacea de sarbatori?
4.Anul 2009 din punctul de vedere al jocului si al lumii 6 cum a fost ?

1. Niciunul, imi plac luptele lungi si grele :D
2. Pana va cadea :))
3. Daca nu era de la admini, probabil faceau triburile.
4. Ca de obicei.
 

DeletedUser29282

4.An plin de realizari, am scapat lumea 6 impreuna cu colegii de doi jucatori (Helllen si Sir.Micalam)-cand am zis asta i-am si jignit pe acei jucatori fiindca o merita din plin, cei care i-au cunoscut imi dau dreptate in totalitate
 

DeletedUser4833

da Hellen o fata care va la 1 la 1
va P----sa----i pe voi
a trebuit sa-i dati 1200 de atacuri ca sa o faceti sa se lase de joc

Si rusule cat de bun ma crezi tu pe mine la joc,sa sti ca pe atat de buna era si Hellen !

Sir Micalam din cate am auzit[aici nu pot garanta ,cel mai bun jucator din RIOT]


Si da este o realizare sa scoti 2 jucatori buni,,Felicitari ,te cheama PRAFulescu?
 

DeletedUser4833

tu raspunde acolo la razboi nord-est
si lasa vrajeala de om caruia ii place politica
=)))
 

DeletedUser1924

Luati-va id de mess, iesiti la o bere ceva...poate va vedem si pe la stirile de la ora 5 :))
 

DeletedUser

da Hellen o fata care va la 1 la 1
va P----sa----i pe voi
a trebuit sa-i dati 1200 de atacuri ca sa o faceti sa se lase de joc

Si rusule cat de bun ma crezi tu pe mine la joc,sa sti ca pe atat de buna era si Hellen !

Sir Micalam din cate am auzit[aici nu pot garanta ,cel mai bun jucator din RIOT]


Si da este o realizare sa scoti 2 jucatori buni,,Felicitari ,te cheama PRAFulescu?

Auuu! Rau ai dat cu bata in balta aici.. Nu tot ce zice costa e adevarat.. bine macar ca ai pus paranteza aia, te-ai mai scos putin!
 

DeletedUser6580

creatza65? ?? ? prezita-te prima data si apoi sa ma ataci,isteat-o! :)
si cat despre dasada sincer eu nu cred ca e vechiul dasada acolo si asta demonstreaza felul cum raspunzi si cum vorbesti (esti mult mai cu capul pe umeri),dar daca totusi e vechiul dasada atunci tot respectul ptr tine ca ti-ai revenit!
sarbatori frumoase dasada si tie creatzo65,daca mai vrei ceva cu mine exista pm,nu prea intru pe extern,iar si cand intru vad cum ma ataca persoane gen jmen sau acuma tu creato...hai sa facem niste piftele si snitele si sa bem un pahar de vin ca asa e frumos in perioada asta !
 

DeletedUser16039

1.Ce trib si ce jucator ati vrea sa dispara de pe harta L6?
2.Cat timp credeti ca va mai rezista ~Arm~?
3.Ce parere aveti despre pacea de sarbatori?
4.Anul 2009 din punctul de vedere al jocului si al lumii 6 cum a fost ?

Nu poti veni si pe forumul lumii 15? :MAD:

e plictiseala acolo ...:sad: :MAD:
 

DeletedUser4833

unele lumi au decat un topic la care se posteaza din joi in pasti

noi suntem parfum
 

DeletedUser

1. Ce jucator il considerati ca fiind cel mai bun de pe L6 ?
2. Cum ati descrie L6 in cateva randuri ?
3. Inactivitatea jucatorilor este o problema peste tot. Cum incercati sa o combateti ?
4. In ce zona sunteti pe harta, aveti ce ataca sau sunteti intr-o mare de aliati si pna-uri ?
 

DeletedUser

1 ANNEMAR e/era cel mai bun jucator de pe l6,apoi probabil Biancar, Criogen si Agerru .
dar sunt sute de jucatori buni, un jucator e bun atunci cand e foarte activ
2 o lume in care chiar merita sa joci
3 ****,,
4 avem,pana exista arm ul .
 

DeletedUser

1. Ce jucator il considerati ca fiind cel mai bun de pe L6 ?
2. Cum ati descrie L6 in cateva randuri ?
3. Inactivitatea jucatorilor este o problema peste tot. Cum incercati sa o combateti ?
4. In ce zona sunteti pe harta, aveti ce ataca sau sunteti intr-o mare de aliati si pna-uri ?

1.depinde de stilul fiecaruia ... pt mine e biancaar pt ca il cunosc .. pe ceilalti mai putin dar cu siguranta criogenix nu are ce cauta in top pt ca el numai intern lucreaza ...
2.LENTA
3.interne cat putem
4.k24-34 - traci fricosi :p
 

DeletedUser18036

1. Ce jucator il considerati ca fiind cel mai bun de pe L6 ?
2. Cum ati descrie L6 in cateva randuri ?
3. Inactivitatea jucatorilor este o problema peste tot. Cum incercati sa o combateti ?
4. In ce zona sunteti pe harta, aveti ce ataca sau sunteti intr-o mare de aliati si pna-uri ?

1. Biancaar e unul dintre ei. ;)
2. Lumea de care m-am atasat cel mai tare. :D
3. Inobilarile interne sunt singura varianta
4. K23-K22-K12-K13
 

DeletedUser

1. Ce jucator il considerati ca fiind cel mai bun de pe L6 ?
2. Cum ati descrie L6 in cateva randuri ?
3. Inactivitatea jucatorilor este o problema peste tot. Cum incercati sa o combateti ?
4. In ce zona sunteti pe harta, aveti ce ataca sau sunteti intr-o mare de aliati si pna-uri ?

1. CesarS
2. Lenta dar interesanta
3. Incercam cu vorba buna,cine nu intelege...la interne
4. K64 in principal,un nucleu major in centrul tribului,un nucleu maricel in granita de est cu ~ARM~ si un nucleu ceva mai mic in mijlocul ~ARM~...am ce ataca
 

DeletedUser

1. Ce jucator il considerati ca fiind cel mai bun de pe L6 ?
2. Cum ati descrie L6 in cateva randuri ?
3. Inactivitatea jucatorilor este o problema peste tot. Cum incercati sa o combateti ?
4. In ce zona sunteti pe harta, aveti ce ataca sau sunteti intr-o mare de aliati si pna-uri ?

1.Eu consider ca sunt anumiti jucatori foarte buni pe aceasta lume 6,precum:sovietiku,LucianSV,shogun64,eu adik eu si lista mai poate continua:)...bineinteles ca ii consider ca fiind jucatori f buni deoarece am avut si in continuare am onoarea sa joc alaturi de ei..am ocazia sa interactionez cu ei...Alti playeri pe care ii respect sunt:b3sT si biancaar
2.Lumea de care m-am atasat.
3.Innobilarea interna este o metoda.
4.Ma aflu in zona k36(aici am mare parte din sate-cam 300 din 400)...armata si nobili sa fie!!...cu armata stam destul de bine dar cu nobilii nu prea:)(ar fi o idee excelenta sa se reduca pretul talerilor)...Exista LEX-ul,deci am ce ataca!:)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus