Lumea 7

DeletedUser

spun "nu" triburilor mamut!
Daca e sa fie distractie, apoi sa fie pana la capat...
 

DeletedUser5684

ne agitam degeaba. Daca nu e limita de membri maxim 80...(nu ca nu vor fi ţ-şpe academii ale unor triburi mai mult sau mai putin interesante), va fi aceeasi Marie ca celelalte lumi

ce zici daca e limita de 80 de membri intemeiezi un trib in care sa intre doar cei care citesc forumul extern ?
cred ca ar fi interesant de vazut cum merge tribul
bineinteles cei interesati sa intre in acest trib
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca te uiti pe L6...cam asta am si facut. Pe L7, daca imi plac setarile, poate voi intra sub alt nick si nu voi cara dupa mine "bagajul" forumului extern. Fara drepturi, doar ca simplu jucator, si daca e nevoie, cu nickul stiut doar de cativa prieteni. Evident, daca mai vor sa joc alaturi de ei.
 

DeletedUser11086

oricum tot mi se pare cam devreme pentru o nou lume dar oricum este bine venita daca are viteza 2 si maximum 80 membri per trib :) perfect :D
 

DeletedUser

daca se va pune limita de membri intr-un trib la 80, atunci vor fi o gramada de triburi. ar fi bine tot ca pe lumea aceasta, la 300 de membri. ar trebui limitat numarul jucatorilor la 20000.
 

DeletedUser7072

eu prefer viteza 3. limita de membri poate fi fi 20 nu ma deranjeaza. mai mare de 100 sa nu fie
 

DeletedUser

Daca te uiti pe L6...cam asta am si facut. Pe L7, daca imi plac setarile, poate voi intra sub alt nick si nu voi cara dupa mine "bagajul" forumului extern. Fara drepturi, doar ca simplu jucator, si daca e nevoie, cu nickul stiut doar de cativa prieteni. Evident, daca mai vor sa joc alaturi de ei.

Poate jucam pe L7 impreuna ca pana acum tot in capete opuse suntem:D
 

DeletedUser

primul venit, primul servit. Care ma invita primul, are loialitate totala. spre deosebire de "pisi" tradatoare...;);););)
 

DeletedUser4932

Viteza 2
Nr de membri in trib 40 :D [vise]
Viteza trupe 1-2
Fara sate bonus si fara arme la paladin
 

DeletedUser

primul venit, primul servit. Care ma invita primul, are loialitate totala. spre deosebire de "pisi" tradatoare...;);););)
deci stii ce te asteapta daca nu esti in trib cu mine... stii ca esti datoare moral sa fii in tribul meu (si nu invers ca io am fost primul care te-am invitat). so... be ware!!! mark my words!!! one way or another!!! :p:p:p
 

DeletedUser

cam devreme pentru o lume noua...cred ca e rezultatul frustrarii jucatorilor datorate vitezei mici de pe l6.nu cred ca adminii se vor face ca nu au vazut ce am postat cu totii despre viteza si membrii intr-un trib.mi se pare cam putin 80 de membri intr-un trib fiindca o sa fie prea multe triburi.:(
 

DeletedUser

Pentru 80 de membri! Mamutii si familiile de triburi sunt naspa.
La viteza nu am preferinte. 1,5 e ok.
 

DeletedUser

deci stii ce te asteapta daca nu esti in trib cu mine... stii ca esti datoare moral sa fii in tribul meu (si nu invers ca io am fost primul care te-am invitat). so... be ware!!! mark my words!!! one way or another!!! :p:p:p

ori L7, ori w22. conditie: there to the end. Nu ma mai apuc de o lume doar pentru ca ma plictisesc. daca-mi plac setarile de pe L7, sterg contul de pe w22 si vin. spui ora si zona in care sa intru, si sunt acolo. Dar mai aduc pe cineva cu mine.
 

DeletedUser9568

hmmm......preferabil ar fi cum a zis morbent viteza 1,5, limita sa fie 50, si cu sate bonus, arme la paladin, si poate si mod de dormit :D
 
Sus