Lumea 7

DeletedUser

deja sectiunea "Triburi si membrii" e plina cu anunturi.printre cei care fac din nou trib se numara H@it@.astia cred ca vor sa domnie triburile.ro.sa vezi ce o sa mai rad daca nu se poate alege directia satului:D
 

DeletedUser

ma danimaxxx sau calaii sau ce nume de pokemon iti mai alegi tu

iar vrei sa faci un trib pe L7 ca sa faci lumea sa nu mai intre?

Ai sa joci singur ma pe orice lume ai sa participi tu :D:D

Ce bine zicea AZTECUL ..

asa ca mai bine baga un mario sau solitaire ca e mai frumos

Capisci?!:p
 

DeletedUser

Limita de 200 e cam aceeaşi prostie ca şi fără limită.

100 e cel mai mare nr. de membri rezonabil pentru o lume.
Pentru dominarea unui K sunt destui şi 50.
 

DeletedUser

De ce tot vreti voi limitare la numarul de membri, e cel mai frumos fara limite.

Daca vrei limite iti faci trib micut, nu te impiedica nimeni.Si, in plus, piere toata placerea jocului de la inceput cand farmezi in triburile astea asa-zise "mamut" si nimeni nu protesteaza :)
 

DeletedUser

De ce tot vreti voi limitare la numarul de membri, e cel mai frumos fara limite.

Daca vrei limite iti faci trib micut, nu te impiedica nimeni.Si, in plus, piere toata placerea jocului de la inceput cand farmezi in triburile astea asa-zise "mamut" si nimeni nu protesteaza :)

Sa stii ca ai dreptate. Care mai e placerea daca nu mai ai mamutii de farmat la inceput?
 

DeletedUser

Daca te uiti pe L6...cam asta am si facut. Pe L7, daca imi plac setarile, poate voi intra sub alt nick si nu voi cara dupa mine "bagajul" forumului extern. Fara drepturi, doar ca simplu jucator, si daca e nevoie, cu nickul stiut doar de cativa prieteni. Evident, daca mai vor sa joc alaturi de ei.

Mater ...sper ca nu ai uitat ce am vorbit noi doi! :D
 

DeletedUser

n-am uitat. Doar ca am invitatie valabila deja de pe L5. Dar cred ca betivii se regasesc si se distreaza impreuna oriunde ar fi :D
 

DeletedUser

Pai stii ca vorbisem sa ne unim cu toti sub un stindard...daca va fi lumea in termenii despre care am vorbit, intru ca simplu membru si eu...altfel nu mai incep o lume lenta.
 

DeletedUser

pe lume cu viteza 1 nici nu intru...imi ajung 4 si 6, sa-mi tai venele pana refac trupe sau imi ridic cladirile...
 

DeletedUser

Eu as vrea sa fie nelimitat in triburi si viteza 2 ..... Sper sa se faca asa ! Asa ar fi cel mai bine....fara academii !

Respect 4 Respect
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Doamne... nici nu a inceput lumea 7 si deja e dezastru pe forumul extern.
Nu vor intelege niciodata ca triburile pe care vor ei sa le infiinteze nu au legatura cu PP.

Sa faca careva curatenie
 

DeletedUser

Sn00bii din Iasi incep de la Socola tratamentul de dezintoxicare pentru cele grele si scumpe. Tie iti recomandam doar o saptamana pauza forum extern:p
 
Sus