Lumea 73, barfe, certuri, aliante, prietenii, razboaie si luna cadourilor

Black is Back

member
Scor reacție
1
Hello, deoarece m-am intors in comunitatea triburilor si am aruncat o privire pe forumul extern, am observat linistea (uneori perturbata) de GIcu` Mentosanu` si alti "paria". ....


Suntem ca maicutele de la manastire ,nu paria ....hahaha
Stii de ce zic asta ?! Pentru ca nici atunci cand eram noi, pariorii astia banati, nu era forumul pustiu ca acum . Poate sunt luat in nume de rau dar crede-ma ca si cand eram banati ,era mai misto ca acum . Ma gandeam de ce e un singur moderator !! Trebuia sa nu mai fie niciunul ...hahaha
Am citit intro noapte inca vreo 25 de pagini de la Cronica . Bah, a fost misto , sa mor eu . Cu toate bannurile si masterbanurile si embargo-urile si iertarile si toti draci , chiar a fost misto . Mi-e dor de Adesulescu . Ala ma bana numai de-al dracu ce era carnea pe el . Ii placea sa ma intarate .Si cate injuraturi si-a luat . La inceput ,mai ales .
 
Ultima editare:

Black is Back

member
Scor reacție
1
da, ceea ce a facut jocul sa fie misto a fost forumul extern , propaganda, certurile, circurile si toate cele :D
si jucatorii vechi, cu care te distrai indiferent de tabara din care faceai parte :) generatia noua cam lasa de dorit
Cel mai misto era cand plecai in vacanta . Era ca orgasmul la virgina....hahaha
A dat nostalgia in voi . Sper ca nu e contagioasa :eek:
Chiar a dat :D Acum ma gandeam cum am cunoscut-o eu pe olteanca !!! Statea pitita ca sperietoarea in lanul de porumb ,nu o vedeai, dar o simteai ca e acolo. Nu stiai cine e dar aveai senzatia asta ca 2-4-6 sau mai multi ochi te privesc cu o mana pe butonul de catapultare . Tin minte cum mi-a dat primul bann si cum s-a desconspirat singura . Ma banat si a venit sa zica pe forum ca nu o sa mai vada careva o perioada buna de timp ca mi-a dat bann si pe ip . Dar eu aveam ip dinamic si 3 minute a durat sa imi fac alt cont . Cred ca i-a cazut fata cand am salutat-o de pe contul proaspat ....hahaha
Ca tot veni vorba de amintiri !! Cea mai a dracu probabilitate a fost cand negrii si adminii au facut echipa la italieni ,parca, nu mai retin . A fost misto .Pe-aici ne injuram si ne banam si dincolo eram ca frati ....hahaha
Si cum sa-l uit pe lamine !!!! Ala ma banat doar pentru ca i-am facut tablou dupa o poza de-a lui cand tinea o acadea in gura .Peste toate ,de departe a fost Frankfurt .Pacat ca nu l-am cunoscut mai demult :D
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Nu cred . Din cate am observat eu, nu ii prea placeau pustoaicele. El era mai mult axat pe purisance . La cat de bagabont era ,cred ca femeia de serviciu sau secretara liceului. Ca amandoua lucrau in liceu de la invadarea Cehoslovaciei ....hahaha
Presimt ca amorezele il alintau Franky Tufaciosu . Radem noi dar e posibil ca Frankfurt sa il fi depasit pe Casanova ! Stii ca purisancele au in ele spiritu asta matern . Ale dracu pedofile ,l-au stors de vlaga pe Frankfurt !
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
si eu tind sa cred ca a ajuns mare tufac... pentru ca oricat de retardat era copilul, el invata de la noi mah...invata de la tine, de la raducu, de la mine, si sunt sigur ca ce are el cel mai bun in momentul de fata, de la noi are :))
 

DeletedUser48785

united, faceti competitie cu nip (pe speciala 19) la alfabet? ..
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
nip de la F a sarit la X deci cam greu sa ii intreci, au alfabet java de cand a fost n00bster mare sef acolo ...
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
si eu tind sa cred ca a ajuns mare tufac... pentru ca oricat de retardat era copilul, el invata de la noi mah...invata de la tine, de la raducu, de la mine, si sunt sigur ca ce are el cel mai bun in momentul de fata, de la noi are :))
Iti dai seama negrule ce s-ar fi intamplat daca ajungea Frankfurt in echipa !!! hahaha
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
in care echipa bre? in a noastra mergea pe post de mascota... in cealalta , ar fi fost bun de SM hahaha :)))
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
SM ? Eu planuiam sa il fac Head Admin . Sef peste sefi . Il cresteam in umbra si loveam la sentiment, ca Cumpanasu....hahaha
 

DeletedUser49052

Daca sughite sigur o sa isi dea seama ca vorbim de el . Cine stie pe unde o fi Frankfurt acum ! Pe la Colibasi ! Ce infractiuni sa faca ca Sisu nici cutia milei nu era in stare sa o sparga. Il bateau babele pana sa iasa din biserica. Si in altar daca se ascundea, tot intrau alea dupa el.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mah, eu cred ca el a ajuns profesor de lb romana, si a meditat-o pe miss videle...altfel nu imi explic :D
 

DeletedUser49052

Sau poate e vreun afacerist de succes ! Vinde fier si sticle goale.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
nu e mah....uite ce melodie mi-a trimis acum...se pare ca a ajuns mare infractor ...trafic de surprize de la gume turbo :cool:

 

DeletedUser48903

'Te-n stegozaur, negrule! Ca aflai azi ca am permanent pe un cont care a trecut pe la tine. Gata, nu dai niciun dar la nunta! Tine-i pt divort, ca te sparg la partaj
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mineko, toti avem permanente :D eu doar contul asta il mai detin, celelalte sunt colege de celula cu el chapo, detentie pe viata :D
 

DeletedUser48562

Dacă de cei din Shock ai auzit asta atunci de nenea Zmeul care a ajuns la 4k puncte in 5 zile apoi a primit ban ca nu erau mulțumiți cei de la inno ca le poma prea multi bani in cont ce ai auzit nenea osanda?:)))
(acum a luat-o de la capăt și a ajuns la 2.6k puncte in 2 zile)
Te salut adenauer, probabil mai bine nu reveneai...o sa ti se faca scârbă in cateva zile de ceea ce o sa vezi ca a ajuns jocu asta :))
hai noroc ! =)
 

DeletedUser48903

mineko, toti avem permanente :D eu doar contul asta il mai detin, celelalte sunt colege de celula cu el chapo, detentie pe viata :D
pe joc imi scapasera o mana. faza nasoala e ca de un an tot caut black bookul cu parole... dar si cand oi da de el... sa vezi cate academii imi trag :))

tu ce dracu facusi? te apucasi de gatit? iti luasi wok?
 
Sus