Lumea 73, barfe, certuri, aliante, prietenii, razboaie si luna cadourilor

DeletedUser9326

Aveam pe lumea 50 pe unul romi romi avea numele, si bagase undeva la 50,000 pp-uri intr-un timp foarte scurt, in startul lumii. Ghinionul lui ca pe langa el era Flavius, Vlad si eu. A fost innobilat fara o pierdere..nici macar nu miscase o lance sa faca un split sau ceva, cred ca habar nu avea de split si asa mai departe.
Asta este profilul lui de pe lumea respectiva: https://ro.twstats.com/ro50/index.php?page=player&id=2257307

Si astea sunt innobilarile: https://ro.twstats.com/ro50/index.php?page=player&mode=conquers&id=2257307


In comparatie cu Aladin, care pe langa faptul ca baga puncte-premium, are habar sa faca un split, stie sa-ti faca un dodge sau un back, sa nu vorbim de late-game..

la randul vostru, ghinionul vostru ca ati cazut langa mine, rhazes si zarok, no ? :)))))))
ma, cum sa zici ca aladin e bun in late cand el nu prinde pe nici o lume late-ul.
 
Scor reacție
0
Nu-mi vine sa cred. Am gasit pe cineva sa fumeze asa mult incat sa zica ca Aladin e jucator bun :))))))))))))). Ba , jur ca n-am crezut ca vine ziua asta . Sterge toti , inchideti .ro-ul . Nu mai are sens acest joc =)))))))))). Bahahahahahah. Aladin e jucator bun si Elite nu e hot
 

DeletedUser49558

Tribul Roma legiunea2,3,4 nu stiu de ce mai joaca pe aceasta lume , nu cred ca vor rezista mai mult de 3 saptamani pe lumea asta .
 

DeletedUser9326

Nu e asa deloc, probabil nu ai avut ghinionul pana acum sa pici langa unu care baga pp cu nemiluita...
Eu am pățit o pe lumea asta...am picat langa vladmihai2010 si dupa cateva zile dupa ce a picat protecția am fost înnobilat,pai omul avea 4 k topoare și 1.5 ușori cu 250 bb eu fiind în top 5 la farm iar el nici in top 50...in start daca pici langa cei de genul poti sa tragi tu cat vrei si sa fii jucătorul lu peste ca n ai nici o sansa (asta daca nu iti "chemi" toti verișorii si unchii langa tine pe harta sa faca deff)

1.

Iar in incheiere, nu e important ca ne plangem noi aici despre pp-uri si altele, atata timp cat decidem sa mai intram pe o lume, sau pe alta, atunci acceptam conditiile. E ca si cum te-ai duce intr-un restaurant scump si te-ai plange ospatarilor ca meniul lor e scump si ca unii de ce mananca totusi acolo. :D

2. Nu e ca si cum pp-urile le-ai putea obtine doar platind pt acestea, poti sa strangi pe 2-3 lumi si pe urmatoarea sa intri si sa-ti permiti.

nu mai fiti carcotasi si cautati motive sa va scuzati, va adaptati sau .. la revedere.
 

DeletedUser35749

Bine ma bunule care esti tu bun, te rog sa ma ierți ca mi am permis sa zic si eu parerea mea.
M as adapta si eu la o platformă de aia de folositi voi astia adaptatii lu peste prăjit, Da nu gasesc...cunosti tu pe cineva? Ca vreau sa ma adaptez ...
 

DeletedUser9326

de fapt, noi nici macar nu jucam, joaca singure conturile.

platforme, scripturi, pp-uri moca, avem de toate.
 

DeletedUser48502

Bine ma bunule care esti tu bun, te rog sa ma ierți ca mi am permis sa zic si eu parerea mea.
M as adapta si eu la o platformă de aia de folositi voi astia adaptatii lu peste prăjit, Da nu gasesc...cunosti tu pe cineva? Ca vreau sa ma adaptez ...


Eu nu stiu de ce deschizi gura...Macar daca comenta unul care stie joaca dar chiar tu te-ai trezit sa iti dai cu parerea?:))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser48449

Exemplul cel mai bun e AladinIBZ , baga 100k pp-uri si tot cel mai prost de pe harta e. Jocul tot pe harta se joaca ,nu in depozit premium , nu mai vorbiti prostii :)

Zimi o harta unde tu ai fost mai bun ca mine ca am jucat cateva pe aceeasi harta ( 3 din care stiu Eu )

Daca ai sti sa folosesti TW stats mai verifica si ai vedea ca am fost in top daca nu chiar 1 in agresor, viteza de a lua sate, sate de la dusman, puncte si ce top vrea muschi tai pe lumi considerate “grele” cu jucatori buni ca mie numa alea imi plac! ( numi place sa bat caini morti ).

Tu panfletule numi ajungi nici la degetu meu de la picior daca ar fi sa ne comparam:)

Am 120k pp bagate doar in Steaguri le am cele mai bune d p .ro chiar :D

Pe toate lumile jucate au fost jucatori ce au bagat mult mai multe k mine.

Pe tine o sa te prind pe harta si o so matur cu tine! o sa te fac si pe tine ******* meu personal :))

Tu esti tare in gura doar pe extern ca pe harta nai realizat nimica pana acuma:)) tu esti ****** dk-ului asta e cea mai mare realizare a ta (facepalm)

Cand ma vezi pe harta te speri de zici ca vreau sati Trag chiloti jos:) incepi cu perieri iar cand vezi ca nu tine incepi sa bati campi evident dupa ce nu mai is pe harta.

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48449

Legat de lumile vechi.. nu are nici o legatura l1 unde erau toate k-urile ocupate si mult mai competitiva harta cu ceea ce e acuma strategie Pic si Poc pe fiecare lume. Lumi castigate de 2 triburi (facepalm) 4 k-uri ocupate cu jucatori 2 k-uri se aliaza cu alte 2 si batalia finala.. lumile se deschid asa de des incat se castiga o lume in 3 luni ca lumea prefera sa intre pe alta noua decat sa steie sa lupte.

La INNO pe convine lumi deschise dese ca un trib sa reziste in prima luna de joc trebe minim un buget de 500k-1000k pp

In 2-3 ani no sal mai joace nimeni jocu asta.. jucatori noi nu prea mai is iar cei vechi incep sa se sature de la abuzu adminilor pana la scripturi si tot felu de tiganii si nimeni nu ia masuri.
 
Ultima editare de un moderator:

stou

member
Scor reacție
0
Zimi o harta unde tu ai fost mai bun ca mine ca am jucat cateva pe aceeasi harta ( 3 din care stiu Eu )

Daca ai sti sa folosesti TW stats mai verifica si ai vedea ca am fost in top daca nu chiar 1 in agresor, viteza de a lua sate, sate de la dusman, puncte si ce top vrea muschi tai pe lumi considerate “grele” cu jucatori buni ca mie numa alea imi plac! ( numi place sa bat caini morti ).

Tu panfletule numi ajungi nici la degetu meu de la picior daca ar fi sa ne comparam:)

Am 120k pp bagate doar in Steaguri le am cele mai bune d p .ro chiar :D

Pe toate lumile jucate au fost jucatori ce au bagat mult mai multe k mine.

Pe tine o sa te prind pe harta si o so matur cu tine! o sa te fac si pe tine mascariciu meu personal :))

Tu esti tare in gura doar pe extern ca pe harta nai realizat nimica pana acuma:)) tu esti latraul dk-ului asta e cea mai mare realizare a ta (facepalm)

Cand ma vezi pe harta te speri de zici ca vreau sati Trag chiloti jos:) incepi cu perieri iar cand vezi ca nu tine incepi sa bati campi evident dupa ce nu mai is pe harta.
Pe cine sa bati tu ma vreodata in viatza ta ??? Cand tu nici macar mid game nu prinzi pe nici o lume
Dute boss pe confa aia de watssup a ta si mai plangi un pic ,si in timp ce plangi mai arunca si cate o injuratura asa cum stii doar tu din inima
Hai traista pe spinare si dai drumul de aici lasa oamenii care joaca pe 73 sa isi vada de ale lor nu ii mai deranja cu mirosul tau ;)
 

DeletedUser47430

Zimi o harta unde tu ai fost mai bun ca mine ca am jucat cateva pe aceeasi harta ( 3 din care stiu Eu )

Daca ai sti sa folosesti TW stats mai verifica si ai vedea ca am fost in top daca nu chiar 1 in agresor, viteza de a lua sate, sate de la dusman, puncte si ce top vrea muschi tai pe lumi considerate “grele” cu jucatori buni ca mie numa alea imi plac! ( numi place sa bat caini morti ).

Tu panfletule numi ajungi nici la degetu meu de la picior daca ar fi sa ne comparam:)

Am 120k pp bagate doar in Steaguri le am cele mai bune d p .ro chiar :D

Pe toate lumile jucate au fost jucatori ce au bagat mult mai multe k mine.

Pe tine o sa te prind pe harta si o so matur cu tine! o sa te fac si pe tine mascariciu meu personal :))

Tu esti tare in gura doar pe extern ca pe harta nai realizat nimica pana acuma:)) tu esti latraul dk-ului asta e cea mai mare realizare a ta (facepalm)

Cand ma vezi pe harta te speri de zici ca vreau sati Trag chiloti jos:) incepi cu perieri iar cand vezi ca nu tine incepi sa bati campi evident dupa ce nu mai is pe harta.

Zic sa mai citesc si eu forumul din cand in cand dar de fiecare data cand dau de un post de-al tau imi sangereaza ochii :(
N-am nimic cu tine dar te rog nu mai scrie sau roaga pe cineva cu iq peste 20 sa corecteze ce vrei sa postezi inainte ..

.
 
Sus