Lumea 73, barfe, certuri, aliante, prietenii, razboaie si luna cadourilor

DeletedUser47645

Zimi o harta pe care nu am rezistat? Am si multe jucate ai de unde alege banuiesc :D



Eu joc din primele sap de cand o aparut .ro nu stiu care e mai vechi ca mine si inca joaca, Aici pe joc sunt bunicu tau. Probabil faci scheme pe care eu le-am si inventat :)

Pe l66 eram locu 2 cand am renuntat, m-am reapucat si am ajuns pe 4 sa nu mai zic de inamici invinsi :D reveneam 3a si tot asa va ajungeam din urma.. no competition for me. Patrikana avea 66 de sate eu 1 cand am reinceput am ajuns sa fie diferenta de cateva.

Asa arata harta cand mam lasat a2a oara si cu siguranta nu de frica :D



Topic DK sa mintiti ca sa puteti zice ceva negativ :) sunteti incapabili sa castigati o lume ca DK voi stiti doar aliati sa va care in carca alti.. Pic si Poc :))

Am podu plin de Panfleti ca voi Pa.


daca ai rezistat ca pe 72 cu sitter cand erai atacat si dupa veneai pe extern sa te lauzi ce bine te-ai aparat este clar :))) erua si niste mesaje in care spuneai ca tu nu faci splituri (blindaj sau recuperare) din acel moment a fost clar de ce esti capabil
 

DeletedUser4270

daca ai rezistat ca pe 72 cu sitter cand erai atacat si dupa veneai pe extern sa te lauzi ce bine te-ai aparat este clar :))) erua si niste mesaje in care spuneai ca tu nu faci splituri (blindaj sau recuperare) din acel moment a fost clar de ce esti capabil

Tu de unde ai mai iesit?:) tu prima oara invata sa joci dupaia bagate in seama cu mine. Cine ma cunoaste stie cat de mult imi place sa las sitter :)))

Am podu plin de mascarici ca tine dute canta la alta masa :)
 

DeletedUser47645

unu care a stat sitter pe contu tau cand tu erai pe extern sa te lauzi ca nu ai pierdut sate si alte porcarii dar ai fost in sitter toata perioada atacurilor :))) valoarea ta stat in 260 coco, parca atat a fost nu ?:eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser4270

unu care a stat sitter pe contu tau cand tu erai pe extern sa te lauzi ca nu ai pierdut sate si alte porcarii dar ai fost in sitter toata perioada atacurilor :))) valoarea ta stat in 260 coco, parca atat a fost nu ?:eek::eek::eek::eek:

Ce ai fumat boss?


EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47645

260 coco :))) atat a costat covoru lu aladin :)) vrei printuri cu discutii de pe wapp ? dupa ai dat block cand ai intrat pe cont si ai fost lasat balta dar asta este alta poveste :))
 

DeletedUser4270

260 coco :))) atat a costat covoru lu aladin :)) vrei printuri cu discutii de pe wapp ? dupa ai dat block cand ai intrat pe cont si ai fost lasat balta dar asta este alta poveste :))

Punele ce mai astepti?!?

Hai pa ca tiam dat prea multa atentie.

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ti-au șters mesajul pentru ca ai nevoie sa treci mai mult pe la școala decât pe aici ;]

Ia-o ca pe o încurajare.
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Eu nu stiu ce aveti toti cu Aladin, eu joc de putin timp, dar nu l-am prins o data pe harta sa nu fie forta. Omu' chiar stie jocul asta, nu ca voi...E greu sa fii plecat din tara , sa cunosti 3 4 limbi ca el si sa reusesti sa scrii si corect gramatical... Aladin, nu-i lua in seama bro, cei slabi sunt mereu invidiosi pe calitatile si capacitatile jucatorilor de TOP ! Respect Aladin the tribalwars master !
 

DeletedUser48449

Ce sa si aiba cu mine ma critica si ei unde pot, pe forum in legatura cu gramatica.. de parca ar avea vreo relevanta in joc. Nu ma deranjeaza:)

Mersi pentru complimente bro
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Mai exista gicu mentosanu? :))
Cum sa nu ?! Pe mine nici Coronavirusu nu poate sa ma extermine...hahaha
Dispare toata planeta si eu tot mai trag un fum dintro tigare inainte sa pier lool
Apropo,care stiti serialu ala : Ultimul barbat de pe planeta ?! Il vazusem la inceput,vreo 15-16 episoade dar am uitat de el. Bestial film :)))
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Gata,v-am.lasat . V-am zis mai demult ca pe contul meu intra o blonda dementa ?! Ea mi-a banat mereu conturile,nu eu ...hahaha
 

Atașamente

  • 20200323_213343.jpg
    20200323_213343.jpg
    152,3 KB · Vizualizări: 184
Sus