Lumea 8

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ce ati zice de o lume mai nou lumea 8 Care sa fie alte reguri de joc si alte smekerii !

Sa are Viteza de 3
Membri in trib pana la 300
SA aiba alte trupe adica sa fie in plus eu asi zice de : la cazarama sa fie :luptator cu sbie si la grajd : cavaler cu spada (DE APARARE)
Si la atelier : Tunuri
SI LA fierari Sa poti inbunatatii atacul si aparare trupelor !
Curte nobila pana la nivelul 10 (CU CAT E MAI MARE NIVELUL MERGE MAI REPEDE ) 'Dar sa fie scump !!!'
Zid la nivelul 30 si la nivelul 30 sa fie mai mare si mai frumos
Mod de vacanta nu mai mult de 100 de zile !!!
si SI cu mai multe nivele iar cand punctajul la sat este maxim sa fie mare mare de tot cu ziduri mari !!!


DECI ?? CE ZICETI ????
 

DeletedUser

Zic ca e irealizabil.

Nici nu a inceput lumea 7 si tu vrei lumea 8 ?

Nici pe net nu au aparut lucruri de astea si tu vrei pe ro ?
 

DeletedUser431

rog un moderator sa inchida acest topic!

e pur si simplu bataie de joc fratilor!

dupa ce ca v-a fost indeplinita dorinta sa aveti viteza doi pe lumea 7 voi acum vreti si lumea 8, imediat!?!?!

las`o-n......... jos ca macane!:eek:
 

DeletedUser11236

bine

:D:D:D:D:DAr fi super mijto dar poate se va inventa asta pe net in vreo 20 de ani poate atunci va aparea pana atunci nu prea cred si cum a zis nici nu a aparut lumea 7 si tu vrei lumea 8 mai astepta nus ca jocurile alesa de pe comp fi seros mai au astia de muncit mult si bine tiam zis poate in 20 de ani va aparea........ no abia astept sa apara lumea 7:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::D
 

DeletedUser11196

In primul rand ca nu ai specificat ce sa faca tunurile . In al doilea rand cum a zis si regele 1 este foarte greu de realizat . In al treilea rand nici nu s-a dechis lumea 7 si tu vrei lumea 8. Si ce mai propunere . asa zic si eu. de ce sa nu se numeasca "GASCA FACE PLUTA"? NU TRIBURILE. si de ce sa un se faca speed 10000?
 

DeletedUser

Pana am citit faza cu tunurile a parut interesant. La faza aia te-ai facut de ras. Tunuri??? Inseamna ca L9 o sa fie cu al doailea razboi mondial? Dar L10???
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus