Lumea 9

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8140

Lumea 9 mi-a facut 549 de fire albe ;)) acum am terminat numaratoarea
 

DeletedUser

Ca va plangeati ca nu este razboi intre primele triburi, de fapt este:)) Mai dau si eu un exemplu Crazy si G-N-S
 

DeletedUser8140

Cine zicea ca nu e razboi? sau ca triburile de top nu se bat intre ele?
 

DeletedUser

io ziceam :))))..dar cum am zis..nu le stiu pe toate...dau si eu cu parerea :p
 

DeletedUser

profilul personal a lui Madalus@ . un jucator foarte bun dupa parerea mea.

Text personal
Povestea unui trib.

Au fost odata 2 lideri ce-au pus bazele tribului fb,totul era ok, tribul se dezvolta bine, doar ca unul din lideri era prea autoritar.
Asa apar primele contradicti intre ei, mai apoi intre lider si uni jucatori,multi parasesc tribul.In ciuda faptului, tribul se extinde,cad in plasa lui mai multe triburi,ck,las,avalon (se poate sa fi omis vreunul),pana cand granitele se extind la nord langa tribul atc.
De aici lucrurile se schimba
,vechiul inamic wwizz, acapareaza cativa fosti membri,un grup destul de activ iese din trib,cedeaza ceva sate pt a face o alianta iar lideri nu reusesc sa faca o alianta cu una din ele.
Atc-ul devine dusman iar tribul incepe sa intre in mare declin,unul din lideri da stergetre cont,celalalt e imbaxit de nemerniciile colegilor tradatori.
In urma raman povesti, amintiri,placerea jocului si unele prieteni ce ne leaga.Uni am luato de la capat in noua casa wwizz,alti sunt prea indurerati sa o faca,am ramas sa luptam si nu in ultimul rand sa ducem povestea pana la capat.


cronicile
unui razboinic.))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus