Lumea clasica...adormita

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Va salut!

Se pare ca niciun jucator de pe clasica nu-si face simtita prezenta pe extern...

Oare sa fie vina razboaielor?Oare sa fie vina monotoniei?
Sper ca mai este,totusi,cineva care mai intra pe acest forum.
 

DeletedUser10929

eu am ramas in urma cu stirile, nu mai stiu cine cu cine se bate... chiar daca trec aproape zilnic pe aici in speranta ca o sa gasesc ceva stiri...degeaba.
pacat de ce s-a ales de lumea clasica:(

p.s. melancolia e din cauza berii :))
 

DeletedUser

Mai exista viata pe clasica, rabdare sa ai sa gasesti printre "stepele" de sate...

Politica se face pe skype, nimeni nu mai are nimic nou de vanzare sa-i faca publicitate pe extern... de aia linistea.

In rest nimic nou sub soare :D , invarteli si machinatii clasice, vanatoare de stafii... din cand in cand cate un caine incearca sa muste mana care la hranit , poti sa te simti huzy85 tati :(
 

DeletedUser10929

lord... sa ma simt pt un atac cu o lance?:)
era doar ca mi-ai cucerit odata satul de vreo 200 de puncte :)))), nu din alta cauza (lucru care m-a surprins nu tocmai placut din moment ce pana acum nu ne-am nici macar contrazis pt ceva si in plus, m-ai ajutat cu sprijin de multe ori, dar la cum se schimba proprietarii de conturi sau chiar oamenii, te poti astepta la orice).

daca nu erai tu in acel moment pe cont, scuzele de rigoare!
 

DeletedUser7708

Voi mai trăiţi măi oameni buni? Ştie careva de ce a şters David? Sau e confidenţial?:p
 

DeletedUser

eeeeeeeee....nu a suportat atacurile care erau pe el, era in agonie saracutul :D
 

DeletedUser

era prea tarat prin noroi numele lui! din cel mai bun player davydoff, a ajuns sa fie tarat in namol! pacat ca a fost un player bun pana la un momenta dat! asa cum iam spus si lui .... imi pare rau de ce a fost odata si cum l-am cunoscut eu cu mult timp in urma atat! cel care a devenit in ultima perioada era de asteptat sa faca acest gest sa dea stergere!
jocul continua, lumea clasica triaza in continuare fara mila!
 

DeletedUser

era prea tarat prin noroi numele lui! din cel mai bun player davydoff, a ajuns sa fie tarat in namol! pacat ca a fost un player bun pana la un momenta dat! asa cum iam spus si lui .... imi pare rau de ce a fost odata si cum l-am cunoscut eu cu mult timp in urma atat! cel care a devenit in ultima perioada era de asteptat sa faca acest gest sa dea stergere!
jocul continua, lumea clasica triaza in continuare fara mila!

daca nu era influentat de altii paote ca era bine, dar leprele de langa el l-au jucat cum au vrut.

acum nu a mai ramas din cont decat niste sate de barbari care ajung la jucatori de pe clasica. lumea se bate pe ele :)))
daca era cel mai bun player, atunci tinea de familie si nu facea ce a facut...pentru mine si pentru omerta este un jucator slab si un lider slab.
 

DeletedUser13059

asa ii peste tot stati linistiti :) fiecare se foloseste de cel de langa ca sa isi umple buzunarele ( aici contu cu sate ) ...
 

DeletedUser13449

Sa nu fim rautaciosi, fiecare din noi are dreptul sa faca ce vrea cu contul lui...toti la un moment avem tendinta de a da stergere cont...toti suntem "slabi de inger"...el a avut curaj sa dea stergere cont cum au facut-o multi altii inaitea lui, sa nu uitam ca tribul burn (dream- "dream team") au dat toti stergere cont acum ceva timp in urma si nu neaparat trebuie sa ai un motiv anume...iar cat despre "cel mai bun player" nu exista asa ceva nimeni nu este indeajuns de bun chiar daca esti locul 1 sau 100 sau 1000 ..vorba Silviei .."jocul continua, lumea clasica triaza in continuare fara mila!"..si uite asa se face atmosfera si pe extern:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

Începe să se strângă laţul.
1416 jucători rămaşi...şi multe orgolii mari. Presimt că vor mai fi scindări de triburi şi delete-uri.
 

DeletedUser

i'm next .... perhaps
data trecuta a fost david care ma oprit acum nu mai e nimeni :D
fiti cu ochii in patru ca incep tensiunile!
 

DeletedUser13059

si eu vreau sa revin pe clasica :( da nu se mai pot face inscrieri :(
 

DeletedUser13059

eh nu asa mie imi place sa fiu acolo in centru dusmanului sa am maxim 20 sate si e acolo sa cresc asa cate 1-2 mil pe luna :))
 

DeletedUser13059

las ca am un vecin ce are cont in NMZ da nu prea mai joaca ...
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Va salut!

Se pare ca niciun jucator de pe clasica nu-si face simtita prezenta pe extern...

Oare sa fie vina razboaielor?Oare sa fie vina monotoniei?
Sper ca mai este,totusi,cineva care mai intra pe acest forum.

Acţiunea e prea mare în joc, e chiar o lume dinamică pentru unii(not for me:p)... externul e doar un moft dacă există atâtea forumuri comune cu toate triburile de pe clasică în ele, în care se discută vrute şi nevrute.
Totuşi sper că îşi vor face mai mulţi jucători prezenţa şi pe extern, e un "mediu" mai plăcut decât forumul comun.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus