Lumea clasica...adormita

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11978

uite cine a revenit pe forum, unu care si-a dat stergere de cont.

pai davidel baietel si tu toata sleahta ta de lasi si terminati...daca erati asa smecheri si spuneti ca eu am fugit si etc, de ce nu ati dat in mine odata ce erati in tribul NF (auzi la ei, neinfricatii, ce gluma buna....de la niste lasi)

daca tot vrei sa dai in mine de ce nu ai iesit din ec sa te lupti cu mine...era si greu, tu cu 5000 de sate si eu cu 1000, tot eu sunt las

tu ai intrat in ec ca sa ceri sa fiu atacat...de catre 100000 de sate , eu avand 1000...cine e lasul, eu sau tu?

daca erai asa cu capsa pusa, puteai sa imi zici in fata, hai ma facem 1 la 1 si vedem care are dreptate daca prin vorbe nu ne intelegeam desi eu credeam ca suntem aliati...m-am inselat.

imi pare rau ca te-am sustinut si ca te-am ajutat...regret aceste fapte. apropo, tu ai dat stergere cont dupa ce te-am atacat noi, pana atunci ai stat bine mersi pe cont...cine e las iar? exemple pot fi multe si toti de pe clasica le stiu, deja nu e necunoscut caracterul tau...si daca nu ma crezi intreaba-i pe toti si ai sa vezi.

Sincer Adi fara cuvinte acelasi lucru il spui de cand am avut discutia aia pe forum nu o sa ma repet oar faptul ca nu vei recunoaste niciodata ca au fost alte persoane care v-au spus ca mi-am dat stergere cont altfel nu aveati tupeu sa atacati... am stat o luna de zile pe sitter si asta pot confirma anumiti playeri de pe clasica dar sincer nu vreau sa dau nume.

Adi gandeste-te ca eu te-am considerat prieten si aliat pana in momentul am vazut cele scrise pe forumul vostru.

Manty a cata oara e cand postezi pe forum??? vezi ca ai 3 posturi unu dupa altu :)))))) sterge repede :)))

Eu aici inchid aceasta discutie dar cu alta ocazie cand mai discutati pe forumul extern chemati si persoanele respective sa dea replica.
 

DeletedUser

Sincer Adi fara cuvinte acelasi lucru il spui de cand am avut discutia aia pe forum nu o sa ma repet oar faptul ca nu vei recunoaste niciodata ca au fost alte persoane care v-au spus ca mi-am dat stergere cont altfel nu aveati tupeu sa atacati... am stat o luna de zile pe sitter si asta pot confirma anumiti playeri de pe clasica dar sincer nu vreau sa dau nume.

Adi gandeste-te ca eu te-am considerat prieten si aliat pana in momentul am vazut cele scrise pe forumul vostru.

Manty a cata oara e cand postezi pe forum??? vezi ca ai 3 posturi unu dupa altu :)))))) sterge repede :)))

Eu aici inchid aceasta discutie dar cu alta ocazie cand mai discutati pe forumul extern chemati si persoanele respective sa dea replica.

cum vrei, eu te astept sa vorbim calm si sa lamurim niste treburi. numai sa terminam cu jignirile ca nu-si au rostul
 

DeletedUser12991

Sincer Adi fara cuvinte acelasi lucru il spui de cand am avut discutia aia pe forum nu o sa ma repet oar faptul ca nu vei recunoaste niciodata ca au fost alte persoane care v-au spus ca mi-am dat stergere cont altfel nu aveati tupeu sa atacati... am stat o luna de zile pe sitter si asta pot confirma anumiti playeri de pe clasica dar sincer nu vreau sa dau nume.

Adi gandeste-te ca eu te-am considerat prieten si aliat pana in momentul am vazut cele scrise pe forumul vostru.

Manty a cata oara e cand postezi pe forum??? vezi ca ai 3 posturi unu dupa altu :)))))) sterge repede :)))

Eu aici inchid aceasta discutie dar cu alta ocazie cand mai discutati pe forumul extern chemati si persoanele respective sa dea replica.

O idee buna :)
Mortii cu mortii ,noi cu jocul .
 

DeletedUser

Manty in locul vostru nu as mai aparea pe forum,tu,aquila, si ceilalti fugari,care protejati de diplomatia united jucati CONTRA EC SI NMZ...triburile OFICIAL ALIATE .
Dar asa cum ti-am zis si pe forumul comun poate astfel va castigati mentinerea pe harta stand in genunchi in fata lui Asu si a lui Silviu si chiar daca Asu imi este adversar pe harta ma bucur ca va tine acolo la degetul mic.Oamenii ca voi acolo vor ramane tot timpul cu capul in tarana fara a avea niciodata curajul si demnitatea sa se ridice de acolo.. MAI BINE O VIATA IN RUSINE DECAT O CLIPA DE CURAJ SI ONOARE NU??
in united sunteti refugiati iar acasa in omerta ce naiba sa cautati cand acolo sunt oamenii PE care personal eu ii admir fiindca au ramas sa infrunte soarta..pe cand voi stati la caldurica si nici sate de barbari nu atacati ca ,,nu sunt satele refacute 100%'' cand voi aveti alianta sau pna cu toata harta...dar probabil ca si acela a fost un pret impus pe care l-ati acceptat.


In incheiere
david nu te cunosc dar un lucru pot zice cu inima neindoita:Tu pe lumea clasica in comparatie cu acesti ,,playeri,,esti o legenda ei vor ramane la stadiul de ,,unii pe acolo ,sau ,,refugiatii ex-omerta din united''... si asta de la cineva care mereu a fost in tabara opusa familie Justice.


Semnat B@xy!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

O sa va rog sa ii tratati pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt, altfel ma vad nevoita sa aplic vacante si sa inchid acest topic.
 

DeletedUser12991

Manty in locul vostru nu as mai aparea pe forum,tu,aquila, si ceilalti fugari,care protejati de diplomatia united jucati CONTRA EC SI NMZ...triburile OFICIAL ALIATE .
Dar asa cum ti-am zis si pe forumul comun poate astfel va castigati mentinerea pe harta stand in genunchi in fata lui Asu si a lui Silviu si chiar daca Asu imi este adversar pe harta ma bucur ca va tine acolo la degetul mic.Oamenii ca voi acolo vor ramane tot timpul cu capul in tarana fara a avea niciodata curajul si demnitatea sa se ridice de acolo.. MAI BINE O VIATA IN RUSINE DECAT O CLIPA DE CURAJ SI ONOARE NU??
in united sunteti refugiati iar acasa in omerta ce naiba sa cautati cand acolo sunt oamenii PE care personal eu ii admir fiindca au ramas sa infrunte soarta..pe cand voi stati la caldurica si nici sate de barbari nu atacati ca ,,nu sunt satele refacute 100%'' cand voi aveti alianta sau pna cu toata harta...dar probabil ca si acela a fost un pret impus pe care l-ati acceptat.


In incheiere
david nu te cunosc dar un lucru pot zice cu inima neindoita:Tu pe lumea clasica in comparatie cu acesti ,,playeri,,esti o legenda ei vor ramane la stadiul de ,,unii pe acolo ,sau ,,refugiatii ex-omerta din united''... si asta de la cineva care mereu a fost in tabara opusa familie Justice.


Semnat B@xy!

Legenda tradatoare ,halal legenda :)
 

DeletedUser8343

Pentru ca nu reusiti sa discutati fara sa va provocati si pentru ca nu reusiti sa mentineti discutiile in limitele bunului simt acest topic se inchide.
Repostarea acestui subiect ce a fost deja inchis nu este permisa. Se poate solicita redeschiderea lui printr-un mesaj privat bine argumentat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus