Lumea nu inceteaza sa ma uimeasca...

  • Autor subiect DeletedUser38946
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38946

Rog moderatorii sa nu stearga tema, sa vada toti ce fel de jucatori sunt pe lumea asta...

Am vrut sa fiu coleg bun si sa-l ajut pe Petrovici Robert cu sprijin intre cei din OLD...

Petrovici Robert aug 18, 17:36
Multumesc celor care au trimis/trimit sprijin pe satul cucerit de mine si as fii recunoscator si altora daca ar trimite.Am rugamintea sa nu retrageti defful fara sa ma intrebati pe mine daca se poate retrage.


Cu respect, Petrovici.

adyboy7 aug 18, 17:39
Daca mai ai nevoie, nu mai am nici-o primejdie in zona mea si te pot sprijini cu ce am ... Insa saptamana viitoare,cel mai devreme, vreau sa iau niste sate langa tine... Si o sa-mi trebuiasca defful :p

Saptamana viitoare pentru ca trebuie sa-mi refac atacul :)

Petrovici Robert aug 18, 17:41
cat deff ai?

adyboy7 aug 18, 17:48
in fulluri sau trupe ?

Petrovici Robert aug 18, 17:49
trupe.

adyboy7 aug 18, 18:42
9364 Lanci
5531 Spade
5001 Arcasi
1360 Spioni
733 Grei
400 Catapulte

Atat iti pot pune momentan la dispozitie!

adyboy7 aug 18, 18:42
Nu e foarte mult... mi-am pastrat un full pentru mine.

adyboy7 aug 18, 18:42
pentru orice eventualitate.

Petrovici Robert aug 18, 18:53
nu-i nimic.

Petrovici Robert aug 18, 19:01
E foarte bine daca mi-ai trimis atat.

adyboy7 aug 18, 19:15
pai zi-mi unde sa trimit ? :))

Petrovici Robert aug 18, 19:25
am dat azi circulara.. 517|556

adyboy7 aug 18, 19:30
Nu stiam daca vrei tot ce am pe un singur sat, si daca pe acela care ai trimis circulara :p

adyboy7 aug 18, 19:35
Vezi ca trimit separat unitatile ca poate intervin niste atacuri intre timp... sa ajunga cat mai repede :p

Petrovici Robert aug 18, 19:41
e foarte bine. mersi mult.

adyboy7 aug 18, 19:43
Cu placere! cand mai recrutez si sunt libere trupele te anunt! Si sper ca, cat mai curand sa ajung si eu in zona langa tine, sa le aratam cum se joaca :)

Petrovici Robert aug 18, 19:46
:)) ;)

Ce credeti ca urmeaza ?

Expediat aug 18, 2014 19:49:36
bunica din jamaica te-a concediat din tribul It is just a matter of time...


Sosiri (1) Sosire
Portile Iadului mâine la ora 07:10:00:569 11:16:10
 

vKg94

member
Scor reacție
3
Poate nu le-a convenit ca le trimiti sprijin :)) jajaja, sunt mari si tari ei acum, nu le pasa de jucatori B-)
 

DeletedUser39777

@vkg94 - hai sa nu comentam aiurea, atata timp cat nu stim despre ce este vorba eu zic ca ar trebui sa ne abtinem de la comentarii.
 

DeletedUser38946

adyboy7 aug 18, 19:49
vezi ca ai gresit coordonatele :D

adyboy7 aug 18, 19:50
am inteles! jucati murdar...

portile iadului aug 18, 19:50
Tot ce e posibil,sa ma mai uit odata.

adyboy7 aug 18, 19:51
Expediat aug 18, 2014 19:49:36
bunica din jamaica te-a concediat din tribul It is just a matter of time...


Eu am vrut sa fiu coleg bun si sa trimit sprijin colegului in nevoie si asa sunt tratat...

portile iadului aug 18, 20:20
Ce sa faci,asta-i jocul.

adyboy7 aug 18, 20:23
Nu... asta-i viata! nu jocul :) Jocul este despre a ataca si a sprijini impreuna! Viata unora este despre a trada pentru scopuri egoiste :)

Dar nu ma doare, am viata si inafara jocului! Insa ma intristeaza cand vad cat a degradat umanitatea... daca mai EXISTA asa ceva pe acest joc... prea putin...

Insa nu cred ca am ce vorbi cu tine despre acest subiect... din cate observ ai fost si tu implicat :)

Asa este jocul ? Ce sa mai cred ? Portile Iadului este un jucator cu Experienta conform TwStats... Toata experienta asta si degeaba ? Sau gandesc eu gresit, si chiar asa e jocul ? :)

atata timp cat nu stim despre ce este

Si despre ce altceva sa fie vorba ? :)

Sunt curios al catelea de pe lista sunt... Cati dintre colegii care-au mai venit cu mine o sa se duca asa ? Ca sunt sigur ca au lista lor... Sa ramana doar cativa "care merita" :)
 

DeletedUser

Din ce inteleg eu ai trimis sprijin si te-au dat afara,ai ramas cu satele goale ca sa te poata innobila?
 

DeletedUser46036

Sunt curios al catelea de pe lista sunt... Cati dintre colegii care-au mai venit cu mine o sa se duca asa ? Ca sunt sigur ca au lista lor... Sa ramana doar cativa "care merita" :)

E o mica diferenta intre tine si restul colegilor care au venit din loading. Ei au venit planificat, au fost doriti in time...tu ai fost invitat din greseala, dintr-o eroare de comunicare. Nu ai fost bine venit in Time.

Spor la joc si spor la facut circ pe extern.
 

DeletedUser20252

In fiecare insiruire a unei actiuni pe jocul asta,se stie ca sunt personaje pozitive si personaje negative,depinde din punctul in care privesti si datele ce le stii.

Sa spunem ca in aceasta actiune eu sunt personajul negativ si tu esti cel pozitiv. Cu toate astea,tu tot nu ar trebui sa iti permiti sa imi vorbesti de umanitatea mea,degradanta sau nu.Tocmai tu arati ca nu stii sa faci diferenta intre realitate si joc din moment ce faci astfel de comparatii total absurde.

Oricum,nu vreau sa ma angajez intr-o disputa filosofica cu tine pentru ca nu are rost.

In fine,jocul merge mai departe.
 

DeletedUser38946

N-am deschis acest post ca sa ma cert cu nimeni! L-am deschis doar ca lumea sa aibe inca o evidenta a ceea ce exista pe jocul asta, si mai exact, dar nu numai, in tribul time... Generalizez, nu toti sunt asa, insa sunt destui care sunt..
 

DeletedUser39777

Tu nu esti jucatorul de cs care se ocupa cu embleme/poze in photoshop?
 

DeletedUser46036

In Time inca se simt influente negative. Nu degeaba au fost Sebica, Rhadookoo, IRC, Kala in tribu asta... era elementar ca la un moment dat, mai devreme sau mai tarziu, se va lasa cu backstab. Asta-i viata...


Vorba unui mare om, inca in viata: e prea multa energie negativa aici...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Eu nu știu de unde ați ajuns voi, ăștia mulți care procedați așa, la concluzia asta...:)

Confunzi jocul asta cu solitaire.
De cand s-a facut jocul au fost tradari,concedieri,schimbari de tabere, s.a.m.d.
Planul de atac pe victima era vorbit de mult,ca s-a bagat altcineva sa invite aiurea,e partea a doua.

Se victimizeaza prea mult si e mult prea mult idealism in voi.Sincer imi pare rau de voi,ca voi suferiti cel mai mult in general,idealistii,pentru ca vreti sa vedeti numai binele,si cand dati de ceva dubios,parca dati de dracul.

E un subiect pe care se face prea mult tam-tam,jucatorul a fost dat afara,dar va comportati de parca i-am furat organele esentiale vietii. :)

Ma si amuzati,dar si intristati in acelasi timp.
Nu ma mai obosesc sa raspund.

O seara frumoasa.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Pa, la revedere. Topic inutil, din pct meu de vedere. Adi ..data viitoare, să-ți alegi cum trebuie echipa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38946

Eu zic ca adyboy7 isi merita soarta. La scurt timp dupa ce a parasit tribul a atacat si innobilat un fost coleg http://ro.twstats.com/ro40/index.php?page=player&mode=conquers&id=2291418.

Mai ai si tupeul sa vii pe extern si sa pozezi in victima. Bine ti-au facut!

Nu cunosti detaliile, asa ca te rog sa nu tragi concluzii!

na oferta e, daca imi ce s-a intamplat cu tribul iti las toate satele tie
adica trimit trupele si tu te ocupi de restul cum vrei

eu vroiam sa ies din triburile demult dar in loading imi placea si am zis ca mai astept
da cu cacatu ce so intamplat mi-am amintit de ce e o pierdere de timp

tu poate ai timp dar eu nu, asa ca daca vrei , dat fiind ca te am aproape" de la inceput ma gandeam sa te ajut cu ceva sa iti fie pregatit druml spre time
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus