Lumea nu inceteaza sa ma uimeasca...

  • Autor subiect DeletedUser38946
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42201

Rog moderatorii sa nu stearga tema, sa vada toti ce fel de jucatori sunt pe lumea asta...

Am vrut sa fiu coleg bun si sa-l ajut pe Petrovici Robert cu sprijin intre cei din OLD...


Ce credeti ca urmeaza ?

Expediat aug 18, 2014 19:49:36
bunica din jamaica te-a concediat din tribul It is just a matter of time...


Sosiri (1) Sosire
Portile Iadului mâine la ora 07:10:00:569 11:16:10

Nu esti nici primul nici ultimul prichindel inutil de pe triburile care, inlaturat cu forta de pe harta, merge pe forumul extern ca sa devina domn. :D
Tu pentru asta existi pe triburile, ca sa fi hrana pentru rechini si, ca sa nu mai suferi, ar trebui sa te resemnezi. :D Este un lucru sanatos pentru comunitatea tribala ca tu si cei ca tine sa fiti innobilati intern, asa ca, din spirit civic, multumeste-le celor care te-au executat.

Nu pentru mine, nu pentru tine...
Pentru o lume mai buna!

Consoleaza-te, totusi, cu ideea ca nu esti singurul... Mai cunosc si alti oameni sortiti esecului pe triburile cum ar fi adenauer, 206cc, pako95 etc.
Ce concluzie tragem de aici, copii?

Triburile nu este un joc pentru oricine. :D
 

DeletedUser38946

Stau si ma intreb ce o sa se intample cand o sa ramana doar oamenii ca tine!
Atunci sa fiti cu ochii-n patru! Ca de oameni ca mine stiti sa va feriti, noi nu facem surprize neplacute! Nu ne e frica sa atacam pe cineva cu trupele in sat, spre deosebire de altii care le e frica sa-si omoare trupele... pana la urma trupele pentru asta sunt! D-aia exista cazarma, grajd si atelier! trupele sa moara si sa recrutezi altele :)
Si cum spuneam, ca m-am indepartat de la idee. Atunci sa fiti cu ochii-n patru! Ca n-o sa stiti de unde vine, o sa pierdeti si mai multe nopti pe joc numa-numa se gaseste cineva sa te faca...

Eu mai bine-mi vad de viata mea si traiesc in liniste si pace departe de acest joc. Chiar daca initial mi-a placut enorm.
 

DeletedUser42201

Nu cred ca e treaba ta ceea ce o sa fac, tu mai bine iti vezi de viata ta! Ca nu-mi miroase a bine... stiu cum e sa fii subjugat de un joc :)

Normal ca nu e treaba mea, dar de ce simti nevoia sa le spui tutoror ce o sa faci? :D Cine da doi bani pe ce o sa faci tu in continuare?! :eek:
Nici Adenauer cu Pako95 si cu 206cc... :rolleyes:
 

DeletedUser38946

Nu-ti inteleg "excelentul" simt al ironiei, cum nu inteleg de ce inca vorbesc cu tine.. O seara buna tuturor! Ne mai auzim, poate...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus