Lumea17

DeletedUser

O harta de 8x8 e mai bine, sau chiar 12x12. S-ar putea face daca se pune limita la lume, sa intre doar vro 300-400 jucatori, cred ca atati ar trebui sa intre sa umple 8 k-uri.

sar'putea ca din acei 300-400 jucatori, mai mult din jumatate din ei sa fie unii care "trag o privire" ,stau o zi doua dupa care parasesc lumea ... :(
 

DeletedUser

daca va fi cu limita asa mica iti dai seama ca intrarea nu va fi pentru toti gratis la fel ca pe speed.
 

DeletedUser5809

Atunci sa fie in gen clasic cum este pe .net, sa iti trebuiasca un punct premium sa intri macar, desi acolo iti trebuie si ca sa ramai in joc, la noi sa fie doar sa intri pe aceea lume.
 

DeletedUser

Atunci sa fie in gen clasic cum este pe .net, sa iti trebuiasca un punct premium sa intri macar, desi acolo iti trebuie si ca sa ramai in joc, la noi sa fie doar sa intri pe aceea lume.

imi place cum suna,dar ca sa merite,trebuie sa fie faina lumea ;) .....
 

DeletedUser24393

Viteza:2
Viteza trupelor:1.8
Bonus de noapte:activ
Sate bonus speciale
Satele de barbari cresc pana la 3000
Paladin cu item-uri
Moral activat
Fara biserica
Perioada de siting pe un interval de 120 zile:90 zile
Limita membri trib:75
Taleri cu cost redus
Cercetare trupe 1 nivel


asta ar fi o lume tare.
 

DeletedUser

Viteza:2
Viteza trupelor:1.8
Bonus de noapte:activ
Sate bonus speciale
Satele de barbari cresc pana la 3000
Paladin cu item-uri
Moral activat
Fara biserica
Perioada de siting pe un interval de 120 zile:90 zile
Limita membri trib:75
Taleri cu cost redus
Cercetare trupe 1 nivel


asta ar fi o lume tare.

Ar fi perfect :)
 

DeletedUser24393

Poftim?eu am inteles ca in septembrie(lune asta).defapt la inceput trebuia,dar se tot amana...
 

DeletedUser

nu ar fi bine acum,ca incepe scoala si multi jucatori de top nu vor putea intra
 

DeletedUser24393

dc,pt ca merg la scoala?si dc iarna?de craciun multi au vacanta 2 sapt de la scoala,deci cine e activ e boss,asa a fost pe l9...
 

DeletedUser

:mad:bine mah sa inceapa odata ce se tot amana .....vreau sa stiu cand incepe?:| un admin cva sa raspunda cine incepe l17 ..X(
 

DeletedUser

taci acolo kemo :)))...o sa se deschida...intelege si tu ca nu e asa usor,au si ei problemele lor...asa ca taci ca iar vin la tine acas :))) si sa vezi tu ceti fac :>:>:>.. :)))
 

DeletedUser28690

si eu sunt de parere sa nu inceapa acuma lumea 17
multi merg la scoala sau liceu
am si eu colegi care asteapta lumea 17 si sunt foarte experimentati ...
ar fi bne sa inceapa de craciun cand e vacanta ...
parerea mea ... :)
 

DeletedUser

terminati odata cu vacanta voastra de craciunnnX(X((X si cu tat cu iarna voastra......acuma sa inceapa k inebunesc sa stau atata k de l13 mam saturat pana in maduva
 

DeletedUser

:D lol, si ce faceti ? ..jucati 2 saptamani cat e vacanta dupa care dati cu totii delete acc ? :D ...cam asta reiese :D ......haideti odata cu lumea cea noua ca ma plictisesc pe .uk ...... lolz .......las ca bagati de craciun o lume noua speciala... "WINTER EDITION" :)) lol'z
 

pirates406

member
Scor reacție
0
:D lol, si ce faceti ? ..jucati 2 saptamani cat e vacanta dupa care dati cu totii delete acc ? :D ...cam asta reiese :D ......haideti odata cu lumea cea noua ca ma plictisesc pe .uk ...... lolz .......las ca bagati de craciun o lume noua speciala... "WINTER EDITION" :)) lol'z

de acord cu el
 
Sus