Lumi noi pe servere straine

  • Autor subiect DeletedUser8715
  • Data de început

DeletedUser

Faptul ca e 15 tech, protectia e de 2.5 zile, deci mult mai bine fata de 5 care sunt la noi, barbarele nu cresc prea mult, deci cei ce inobileaza barbare sunt dezavantajati, si viteza mare, care la noi de vreun an tot lipseste.
 

DeletedUser3357

pai ce crezi ca ei au invatat de la noi sau invers?

Normal ca 'noi' de la ei. Chiar special m-am uitat sa vad cum mai e pratica lor pe acolo, si spre surprinderea mea, prea transparenta.

.net de ex are asta :

Players who create multiple accounts in order to get a better starting location are in breach of our rules and so will be banned. You will not be permitted to start the world until after the first week if you are caught doing this.
 

DeletedUser17342

e foarte ok, dar e de fatada, aia nu inseamna transparenta. la urma urmei daca esti lider de trib cat de greu poate fi sa le spui tuturor sa intre pe o lume noua la o anumita ora, intr-o anumita zona si si sa isi stearga apoi conturile iar in cateva ore sa intrii si tu cu echipa? :)

ca tot ziceai de w6
 

DeletedUser

Sunt curios, pe w6, cati sunt englezi si cati sunt "bagaturi" ca si noi, de prin alte tari? :)
 

DeletedUser19202

http://forum.beta.tribalwars.net/showthread.php?p=13988#post13988
e lume de test, dar are avantajul ca are o finalitate, fiind limitata in timp. e doar distractie. nu risca sa devina job, se pot testa tot felul de strategii, tactici, mobilitatea jucatorilor este foarte mare, de la restart, la restart, etc.

restartul e prevazut pentru astazi, ora 14:00, ora serverului beta.

eu inteleg ca trebuie reclama.dar...
neinteresant ...prea multi admini care joaca...bleaahhh...:)))) prefer sa joc pe w53...si asa n-am mai jucat demult pe vreo lume cu cercetare in fierarie..sa vedem ce o iesi..
 
Sus