Lumi noi ! ! !

  • Autor subiect DeletedUser8906
  • Data de început

DeletedUser

Io zic sa fie 1.5. Lumi de viteza 2.0 le deschizi si tu vara, cand au si oamenii concediu...
 

DeletedUser5276

va fi sigur de 1,5 ! si e si mai bine asa! avem 2 lumi de viteza 2! asta ar trebuie viteza1,5 si limita la trib 100
 

DeletedUser8906

Da...daca stam si ne gandim,cred ca cel mai indicat e sa fie viteza 1.5 cel mult.Acest joc este jucat in mare parte si de oameni care lucreaza,nu au timp necesar sa fie on-line toata ziua...

Sper sa se deschida cel putin lumea urmatoare cu viteza 1.5 si sper ca sa fie cu lita de 100-150(max) de membri in trib...Ar fi frumos.

M-as bucura sa fie L clasica 2...lumea urmatoare, care se va deschide! :p

Ar fi foarte "Frumoasa" o asa lume, viteaza 1.5 , limita 100/ trib, fara arcasi, cav grea, pladin , sate bonus...
 

DeletedUser5276

da o lume faina va fi daca nu va avea paladin arcasi cavalerie grea!
 

DeletedUser

Cel mai bine sa fie echilibru intre lumi..adica de ex daca sunt 4 lumi cu viteza mica( 1.0-1.5) celelalte 4 sa fie cu viteza ''maricica'' (2.0-2.5) asta presupun ca va satisface pe toata lumea.

OFF topic:ideea cu desfiintarea cavaleriei grea si arcasilor mi se pare inutila , ambele unitati isi au si ele rostu in aparare, si pot forma un echilibru bun. (cel putin cavaleria grea e singura unitate eficienta si in aparare si in ofensiva ar fi prostia omeneasca sa dispara pe lumile viitoare :))
 

DeletedUser

Cum am spus si pe celalt topic,inchideti topicurile vechi de aici ca sunt antice:eek::eek:plus ca de cate ori vin membri noi si vreau sa avanseze in "rang" scriu la acest topicuri vechi deci...
 

DeletedUser

am auzit ca s-a deschis lumea 8 este adevarat?:O ca eu nu vad dar altii da :D
 

DeletedUser

si acolo nu scrie nimic despre deschiderea unei noi lumi
cand va aparea vom afla cu totii dar pana atunci orice alte discutii nu isi au rostul
 

DeletedUser

- viteza serverului: 2
- viteza trupelor: 1
- transportul de resurse numai în cadrul unui trib
- se va putea alege directia satului la început
- numãrul de membri în trib va fi limitat la 40
- perioada maxima de sitting pe un cont : 60 zile.
- sate bonus
- bonus de nopate activ
- sa fie posibil sa trimiti suport doar in cadrul tribului nu si in afara lui
Exista o lume asemanatoare pe tw si ar fi interesanta o asa lume si la noi.
Ar fi mai mult o lume pentru cei care stiu sa joace cat de cat jocul.
pe asa o lume ar conta mult mai mult numarul de trupe decat numarul de puncte:)
 

DeletedUser

eu vreau sa inceapa lumea direct cu nivelul cladirilor la maxim pe sat.
e mai usor sa darami decat sa o iei de la 116 puncte.
altfel mi-e lene sa incep o alta lume.
 
Sus