lupi tribali

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8802

aline hai sa fim maturi in gandire si sa nu luam un om la misto pt ca vrea si el sa si faca trib nu te pune nimeni sa te duci la el iar daca l iei la misto nu castigi nimic decat probabil dispretul celolalti useri
 

DeletedUser

daca platiti bine vin si eu pentru 5 min in trib sa urcati in clasament;)!
 

DeletedUser

uhh, florinele ai grija ca in cele 5 minute petrecute acolo sa nu iei gripa porcina=)):))
 

DeletedUser

florinel the lord of war a spus:
daca platiti bine vin si eu pentru 5 min in trib sa urcati in clasament!


Mda e mai greu sa iau ca ei is lupi astept invitatia de la ei si bineinteles niste pucnte premium cadou

ma mir cum de te injosesti sa mai vorbesti cu muritorii de rand cand tu esti un semi-zeu ... pardon, esti zeu cu acte in regula ... toata stima si respectu' :rolleyes:

sa-mi aduci aminte data viitoare sa iti dau 2 lei ca ti-ai facut prezenta pe aici ... sa nu zici ca ti-ai pus neuronii la treaba degeaba :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma mir cum de te injosesti sa mai vorbesti cu muritorii de rand cand tu esti un semi-zeu ... pardon, esti zeu cu acte in regula ... toata stima si respectu' :rolleyes:

sa-mi aduci aminte data viitoare sa iti dau 2 lei ca ti-ai facut prezenta pe aici ... sa nu zici ca ti-ai pus neuronii la treaba degeaba :D

mda sunt un zeu insa ca un zeu al triburile.ro trebe sa mai bag in seama si n00bi ca tine;;).
Nu imi trebe 2 lei mie imi trebe niste sate sa vin langa alin09:))
 

DeletedUser6065

perlaneagra02
Junior Member

Adaugă data: 06.08.2009
#1 13.08.2009, 21:36:32 Sus
recrutam pe l 9 rangul 35 prescurtare tribului lt
a incercat si el ceva dca tot este n vacanta:))
 

DeletedUser9858

nu prea cred
ca ia zis nimik , daor vati umflat in pene si florinel e inca amabil cu voi ;)
nu va luat la misto inca cu gasca vesela:D:D:D:D


florinele publicul va chiama vor o vizita de socializare ajutal sa inteleaga de ce nu lai bagat in seama.

roagal pe jimy sa faca dinou concursul de pus poze pe forum:D:D:D:D sa vedem cate poze vedem la catelusi pe forum:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus