Lupii l-au mancat pe Huzy85 :)))

  • Autor subiect DeletedUser2711
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2711

Scopul acestui topic nu este acela de a deschide o polemica publica intre noi si Huzy85. Nu si-ar avea rostul...

Scopul acestui topic este de a arata statistica reala dintre noi si jucatorul respectiv.
Inainte de a arata insa statistica si fara a avea catusi de putin intentia de a mediatiza creatiile respectivului, as dori doar sa semnalizez adminilor ca este posibil ca unul din punctele regulamentului de joc sa fi fost incalcat. ;)


Domnilor admini, au fost jucatori pe lumea clasica ce au fost sanctionati pentru mult mai putin decat ceea ce scrie la profilul jucatorului Huzy85.
Poate ar trebui sa aruncati o privire asupra rezultatului imaginatiei respectivului.
Parerea mea…


==========================================================


Si acum sa vedem putin rezultatul REAL al razboiului dintre Lupi si Huzy85.

Asta este statistica dupa o saptamana de razboi intre Huzy & Co si tribul Lupii.


Side 1:
Tribes: Lupii
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: huzy85


image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 137
Tabăra 2: 6
Diferență: 131

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,101,811
Tabăra 2: 75,937
Diferență: 8,025,874

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,420,195
Tabăra 2: 63,971
Diferență: 1,356,224

image.php




Iar aceasta este statistica in ultimele 3 luni:

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 419
Tabăra 2: 160
Diferență: 259

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 55,046,708
Tabăra 2: 3,735,271
Diferență: 51,311,437

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,358,725
Tabăra 2: 1,646,035
Diferență: 2,712,690

image.php




Huzy85 a spus:
Sunt invincibil cat timp am prieteni!!!


Nimeni nu este invincibil pe acest joc.
Tu nu faci exceptie de la aceasta regula, oricat de multi prieteni ai avea... ;) si dupa cum arata statistica, esti destul de vulnerabil, cu tot cu sprijinul pe care-l ai de la zeci de jucatori de pe lumea clasica. Care jucatori... mi se pare mie sau au cam inceput sa te lase balta ? :)

Nu suntem nici noi perfecti, desigur ca avem si noi defectele noastre, dar cel putin noi nu ne lasam prada frustrarii pe care o observ la tine in momentul in care vad ca alegi sa iti "impodobesti" profilul cu expresiile-ti specifice.
 

DeletedUser4249

va bucurati degeaba ...daca vladpuff nu il ataca miseleste nu luati voi atatea sate da daca la voi asta inseamna sa fi bun atunci mergeti la setari/Stergeti cont bagati parola si apasati Enter..bafta
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Auch!

E posibil sa ai dreptate robert ... dar ma amuza o chestie. Oricat de adevarat ar fi ce-ai spus, asta nu-l scuza deloc pe huzy, avand in vedere cum a plecat el din OLDIES si a atacat Lupii (marea majoritate a satelor luate de huzy sunt de la inceput, din noaptea cand a iesit din OLDIES si a atacat Lupii) :)

Deci, in cel mai rau caz (deoarece poate nu e chiar cum zici tu, robert), Lupii doar i-au platit lui huzy cu aceeasi moneda :) (Desi dupa statistici, Lupii au platit mai putin, si cu bancnote mai mari) ;-)

Felicitari Lupilor! (de mult astept sa va spun asta. V-a luat cam mult timp cu huzy, 3 luni ? Auch ... sper ca n-ati imbatranit lupisorilor!)

Lycurgus'
 
Ultima editare:

DeletedUser2147

:) pe mine ma mira ca inca mai sunt jucatori care se cred invincibili.
Asta nu dovedeste decat ca este incepator, cu toate ca nu stiu de cat timp joaca.
 

DeletedUser9509

Robert,huzy e ataca de lupii de cel putin 3 luni.....satele care au fost luate erau in zona k34 unde suntem.....chiar daca a intrat vlad,sau nu intra vlad in tribul nostru,el trebuia sa fie pregatit acolo,fiindca il inconjurasem acolo...
Intai studiaza harta,mai conteaza cum?cand?unde?a fost ataca....a fost mereu nepregatit si cu asta basta...Nu incerca sa il scuzi.



Indvidia asta,omoara oameni.
 

DeletedUser

Daca un trib intreg lupta cu un singur jucator (indiferent de cat sprijin primeste sau de cate sate pierde) inseamna ca e ceva de capul jucatorului respectiv. Cu asta am spus tot.
 

DeletedUser4249

Robert,huzy e ataca de lupii de cel putin 3 luni.....satele care au fost luate erau in zona k34 unde suntem.....chiar daca a intrat vlad,sau nu intra vlad in tribul nostru,el trebuia sa fie pregatit acolo,fiindca il inconjurasem acolo...
Intai studiaza harta,mai conteaza cum?cand?unde?a fost ataca....a fost mereu nepregatit si cu asta basta...Nu incerca sa il scuzi.



Indvidia asta,omoara oameni.

nu scuzam pe nimeni...doar ca nu imi place jocu asta parsiv..cum ar fi sa ies din knight si sa imi atac colegi..si dupaia sa pun aici ca am luat n sate??? ceva de genu faceti la faza cu vlad...pregatit nepregatit pufarina e un om fara onoare

cum am mai zis sus ..daca nu va place sa jucati corect setari/...mai departe stiti si voi..


si vorba lui darkskilk 1 trib vs 1 player nu e ceva cu care sa va laudati
 

DeletedUser2711

va bucurati degeaba ...daca vladpuff nu il ataca miseleste nu luati voi atatea sate da daca la voi asta inseamna sa fi bun atunci mergeti la setari/Stergeti cont bagati parola si apasati Enter..bafta


Oh my God... :)))))))
S-a intors lumea clasica pe dos, daca a ajuns robertf din Knight sa ne tina noua lectii de moralitate... :eek:


Amice, tu stii sa citesti sau doar interpretezi semnele ???
Eu am ales sa pun statistica aici, pe forumul comun, nu sa "impodobesc" profilul tribului... Ai o problema cu asta ?


By the way, eu nu mi-am permis sa recomand tribului Knight ce sa faca sau sa nu faca ... E problema voastra ce faceti si cum jucati.

Insa tu chiar esti departe de a ne sugera noua ce sa facem cu conturile noastre... :eek:
Nu ai nici diploma, nici experienta, nici calificarea necesara ... :D
No offense.
 

DeletedUser4249

poate daca ai invata sa scri si sa citesti ar fi mai bine:)) se scrie "robert f" nu "robertf" puteam sa fiu si in k.l si in war si in eu....nu tribu conteaza din care fac parte ..mi-am spus parerea domnule cu diploma si calificarea necesara pentru a putea lua decizii
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Daca un trib intreg lupta cu un singur jucator (indiferent de cat sprijin primeste sau de cate sate pierde) inseamna ca e ceva de capul jucatorului respectiv. Cu asta am spus tot.

Ceva e, cu siguranta =) Dar nu gasesc nimic atat de extraordinar. Orice jucator sprijinit de zeci/sute de jucatori isi poate permite sa lupte si cu toate triburile de pe harta, nu doar cu unul :)

Cum am mai zis, e respectabil faptul ca huzy85 a reusit sa-si faca multi prieteni. Dar in legatura cu razboiul, nu mi se pare ceva foarte laudabil :)
 
Ultima editare:

DeletedUser2711

poate daca ai invata sa scri si sa citesti ar fi mai bine:)) se scrie "robert f" nu "robertf" puteam sa fiu si in k.l si in war si in eu....nu tribu conteaza din care fac parte ..mi-am spus parerea domnule cu diploma si calificarea necesara pentru a putea lua decizii

Una e sa-ti spui parerea, amice robertf cu f separat :))))))))) ... si alta e sa te apuci vitejeste sa faci recomandari in ce priveste conturile noastre. :eek:
O sa dam noi delete, daca dati voi exemplu... deci incepeti.. :)))))))
 

DeletedUser

ziceam sa nu intervin pe aici, fie si ptr simplul motiv ca imi cam uitasem parola si imi era lene sa cer alta.:)

mie imi pare din start un topic gresit asta ptr lupii. sa deschizi tema cu lupii vs jucatorul X, Y, Z (sa zicem si primul jucator al unei lumi) nu stiu daca avantajeaza lupii sau jucatorul respectiv. mi se pare de domeniul evidentei si inutil sa mai fie demonstrat ca un trib ar trebui sa fie superior unui jucator, ori cand totusi se face aceasta comparatie cel care pierde la capitolul imagine este nu jucatorul, ci tribul.
iar daca niste date sunt postate public, atunci cred ca se asuma si posibile critici/dezbateri pe acele date. daca nu se doreste asa ceva, de obicei, respectivele date nu maisunt facute publice :)

referitor la intrarea brusca a lui vladpuff si atacul imediat asupra acelui cont, din cate stiu nu e interzisa de regulament pana la urma. ca se paote discuta apoi sub aspect moral e tra la la deja.
insa nu ar trebui sa mire si astfel de epitete. la noi membrii veniti din ID nu au atacat KL decat la 24 ore dupa intrare si dupa ce KL incepuse sa atace. cu toate astea, se ** in KL de tradatori :)


altfel, cu defectele fiecauia de acolo, pe care le avem toti in proportii diferite, lupii sunt un trib f frumos al clasicii. sper sa ramana in continuare asa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8950

Nu mai stiu ce se intampla pe aici...Acum am revenit si eu dupa cateva luni(ff multe) de inactivitate si pe forum si pe triburile.Ma bucur sa vad ca lupii inca mai exista si se mentin intr-un numar mic:).Le doresc succes in razboiul lor impotriva lui huzy85(oricum il au deja:D)
In rest nu mai vreau sa zic nimica pt ca as face spam.
 

DeletedUser2711

Topicul nu are alt scop decat a arata statistica reala...
Si mai ales ca nimeni nu este invincibil pe acest joc, indiferent cati prieteni ar avea... Este replica mea la citatul de la profilul lui huzy85... desigur

Am ales sa deschid aici tema, decat sa "impodobesc" profilul tribului... cum a facut el...
 

DeletedUser

"4100 de atacuri!(meritati felicitari pt perseverenta, nu si pentru finalizarea lor). Cam putin am pierdut, nu? Asa se intampla cand nimeni nu va suporta si imi ofera mie ajutor:))" CITAT HUZY

DECI ... robert f (sau robertf) cred ca asta este problema ta sau ... motivul postarii tale pe aici ! esti deranjat ca pot lua un sat sprijinit de nmz , knight , united , gotii etc ?


"Sunt invincibil cat timp am prieteni!!!" CITAT HUZY

esti deranjat de asta robert (fara f ca nu stiu unde sa l pun dupa space sau inainte) ?

"S-a deschis sezonul de vanatoare... la lupi!" CITAT HUZY

te distra asta robert ? defapt nu postai nimic atunci !



poate am facut offtopic dar ... astea sunt motivele postarii pe extern !
 

DeletedUser10929

Ca sa vezi, incepe sa-mi para rau ca nu am mai aruncat un ochi si pe aici atata vreme :)

Well, nasoala statistica de la inceputul topicului(pt mine), se pare ca am pierdut ceva sate, habar n-am cum si cate, de pe TWStats mi-am dat seama de ce le-am pierdut.
Nu cred ca eu, m-as fi descurcat mai bine, decat cei care m-au innlocuit, totusi le multumesc pentru ajutor, iar, totodata, poate ar trebui sa stie toata lumea, in mod oficial ca m-am retras de pe joc de ceva vreme chiar, din cauza vietii reale. Poate nu ar trebui sa argumentez in fata nimanui motivele mele, dar inca odata, nu am nimic de ascuns:)
Asadar, am primit o bursa la o facultate in Londra, acum sunt in plin an scolar si timpul nu mai imi permite sa joc, de accea am renuntat. Contul meu e la dispozitia tribului Gotii, carora le-am recomandat sa il imparta, sa il abandoneze, sau sa il stearga, ei vor face ce doresc cu el.
Ce ma bucura este faptul ca Lupii sunt inca plini de "bucurie" in a-mi aduce numele in discutie, cu orice ocazie posibila :)))
Sfatul meu este asta : MATURIZATI-VA!
Sau luati exemplu unui coleg de al vostru, a carui minte nu a putut concepe altceva, decat sa scrie pe hi5, un comentariu la una din pozele afisate acolo, care suna cam asa "esti urat..." :))))))))))
Si se lauda ca are peste 30 de ani, pacat ca exact cei 7 ani ii lipsesc, ca sa nu mai zic ca imaginatia lui lipseste cu desavarsire:)))
Asadar, luat la modul metaforic, chiar ma doare-n cot de cat de urat sunt, atata timp cat am succes la fete, cand am un topic cu numele meu pe forumul Lupilor, ba mai mult (si mai nou) un topic pe forumul extern (damn, i really feel proud!) :)))

Asadar, iubiti prieteni, nesemnificativi dusmani, ne mai "vedem" prin aceasta zona, poate, cand o sa am timp, dar va ofer bafta, in special dusmanilor, cu sfatul de a lua cat de multe sate de la "mine", impopotonati-le cu numele meu si poate veti dobandi glorie eterna pe lumea clasica, iar ceilalti nu va vor considera "de rasul curcilor" facand asta;)

Cu respect!
 

DeletedUser8343

Tinand cont ca jucatorul in cinstea caruia postati a anuntat retragerea..topicul se declara INUTIL! topic inchis
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus