Lupii se alatura familiei Justice

  • Autor subiect DeletedUser2711
  • Data de început

DeletedUser8950

sorinelhd dupa exprimare imi dau seama de nivelul de noob-ism pe care il detii cu mandrie !!!
Dragul meu sa iti reamintesc cumva faptul ca recrutarile facute de voi depasesc cu multa recrutarile JUST ???Stii tu alea din 300 !!!De pe granita cu Lupii ???
Daca spui ca am facut recrutari spunemi te rog pe cine am recrutat de frica sa nu pierdem primul loc ????
Apropo atat pentru tine cat si pentru cei de la tine (stie el la cine ma refer) odata pentru totdeauna sa isi vada de tribul din care face parte acum si sa nu mai lanseze tot felul de zvonuri bazate pe cei 2-3 jucatorii pe care ii mai stie in JUST !!!De 2 luni tot ** pe la colturi si deja sincer is plictisit de el !!!!
Apropo ca sa poti ataca un trib si sa ii acuzi de anumite temeri ar trebui intai macar sa te apropii de respectivii in privinta performantelor pe tabla de joc pt. ca punctajul nu are nici o valoare daca nu exista un jucator bun in spatele acelor puncte dar de ce imi bat eu oare gura aici degeab ??? :)

Omu' acela iti da clasa pac pac
 

stou

member
Scor reacție
0
Este problema lui si sincer il feligit Gigi daca imi da clasa insa singurul lucru pe care il doresc sincer este sa nu va mai intereseaze soarta tribului meu si ce face el !!!E strict problema noastra !!
Fiecare sa isi vada de propriul trib si de propriile probleme !!!
Atat doresc Gigisor draga !!!:rolleyes:
 

DeletedUser

:) , foarte interesanta conversatie , miati readus dorul de lumea clasica , nu prea mai stiu granitele asa bine ,ma ajuta cineva :)
 

DeletedUser

:D, nu sa emigrez, k mai inteles gresit, doar ca as vrea sa reincep pe lumea clasika dar nu mai stiu bine zonele :rolleyes: mai gresesc si eu
 

DeletedUser

incearca NV...sunt acolo niste baieti care te cunosc de la inceputuri...sau nu? :D
 
Sus