Lupii se alatura familiei Justice

  • Autor subiect DeletedUser2711
  • Data de început

DeletedUser11978

casper iar faci spam? Am o rugaminte vorbeste doar la subiect... merci
 

DeletedUser10256

cu K.L. si ~RW~ ce faceti?:confused:
Intreb si eu din pura curiozitate:D
 

DeletedUser15512

Stiu ca va place sa spamati! dar este o tema serioasa cred.
daca voi considera ca nu mai e serioasa si este una de glume am sa o inchid.

Usurel, chiar si batranii razboinici mai glumesc seara la un foc. Este un joc, nu suntem robotei care anuntam ce culori mai adaugam hartii si ne retragem pe urma linistiti. Atat timp cat exista decenta, cat totul se pastreaza in niste limite cordiale, chiar nu gasesc salutara sau necesara o astfel de interventie.


Revenind la topic, interesant nu? Sa nu ne plictisim :D

Familia Justice cea mai tare, uitasem :eek:
 

DeletedUser

casper iar faci spam? Am o rugaminte vorbeste doar la subiect... merci

SuPPeR :)
va fi razboi serios :D

sunt la subiect David, nu voiam sa jignesc pe nimeni, am contestat oarecum afirmatia celui pe care l-am citat acum. Ma refeream la un fapt simplu: acest razboi se face deci intre aceste 2 tabere.
Nu cred ca mai e vremea trecuta cand se plimbau playerii dintr-un trib dusman in altul.
Un razboi frumos ar trebui sa fie intre cei care sunt in acele tabere.

Ipotetic vorbind, cei care vin acum la voi, de cand sunteti Number1 sunt cei care vin de frica, avand in vedere faptul ca pana acum au fost in EC.

Sau aici posteaza doar cei din Famiglia Justice? ca nu inteleg cu ce a deranjat adevarul spus din postarea mea.
 
Ultima editare de un moderator:

stou

member
Scor reacție
0
Casper sa iti reamintesc ca in afara de
~EC~ si de ~NMZ~ care vor fi pe rosu mai raman pe liber UNITED, RW, WAR(cat or mai exista ) Knight(cu care am inteles ca in acest moment exista ceva probleme) Gotii,Swarm,SR, etc Si vor urma ......
Deci stati aproape !!!
Asa ca trebuie sa aiba si ceilalti membri ocupatie cat doar unii dintre noi vor avea oportunitatea sa se delecteze impreuna cu voi !!!!!
;)
 

DeletedUser

Mas baga pre adanc daca spun ceva ne la locul lui dar tot respectul meu pt tribul JUST, eu fac parte din A-JUST...sunt oameni cu capul pe umeri care stiu sa ajute atunci cand este nevoie, stiu sa ** politicos si direct la subiect, au oameni de valoare si nu dau niciodata inapoi la ceea ce isi propun. Respectele mele.
Sincer sa fiu de Lupii nu prea am auzit prea multe si nu prea ii cunesc dar sper sa se inteleaga si sa se ridice la nivelul asteptarilor triburilor mari cu care au facut aceasta ALIANTA...succes LUPILOR
 

DeletedUser

Eu nu ma refeream la aceste triburi, e problema lor ceea ce vor face in acest razboi.
Ma refeream la tribul EC care are ceva probleme se pare de au acceptat unii invitatii la dusmani traditionali.

Si asa cum am ** noi mai de mult, cel putin eu unul, atunci eram in EC, daca as pleca vreodata din tribul in care sunt in acel moment in nici un caz nu as pleca la dusmani.

Tribul WAR, ai zis bine, cat va mai exista, am vazut si eu ca unii maricei au dat accept la anumite invitatii. Asta nu conteaza, intotdeauna ei au fost opozanti celor din dreapta Lumii Clasice. Gotii si SR nu au fost decat ipotetic aliatii EC-ului nu au ajutat niciodata cu nimic. Iar Swarm, toata stima ca trib si ca playeri, din pacate ei au razboiul lor istoric cu 300.
United razboi cu Lupii, oleaca ciomagiti pe spinare, RW era gata gata sa fie "calul troian" al vostru, inca nu e tarziu.
Knight are playeri ok, buni, uniti, ma rog gashka de o stiu eu de mult, dar problemele locale cu playeri EC si United nu cred ca va face posibil ceva concret.

Dar recrutarile din pozitia de Number1 de la EC, de ele vorbesc. Nu va mai fi acea minima echitate de forte in acest razboi, care se vrea unul corect si frumos. Si asa recrutarile facute din Oldies in timpul razboiului fraticid au facut brese adanci in anumite k-uri.

Eu am vrut doar sa scot in evidenta ca in aceste conditii si in acest fel, nu ar fi chiar un merit asa mare daca sa zicem tabara voastra ar castiga acest razboi. Dar pana acolo mai e mult, se pot intampla multe.

Va urez bafta si un joc cat mai curat.

PS Am scris mai mult de EC deoarece tribul exista de mult, NMZ e la inceput, in formare .... daca apuca ::))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10256

oricum va fi un razboi frumos...
Lupii&JUST&OMERTA(cred ca si 300) vs ~EC~&~NMZ~si UNITED(e neutralitate dar se ataca klumea si acolo; cam asa ar veni deocamdata)
Jumatate din lumea clasica e pe jar:D
Insa nu trebuie neglijate celalalte triburi ramase:p:
-K.L. care mai recruteaza ici si colo... o duc binisor
-WAR... nu stiu cat mai rezista
-~RW~...cred ca ei s-ar putea... sa fie de partea ~NMZ~
-Knight ...habar n-am ce vor face:D
 

DeletedUser13449

oricum va fi un razboi frumos...
Lupii&JUST&OMERTA(cred ca si 300) vs ~EC~&~NMZ~si UNITED(e neutralitate dar se ataca klumea si acolo; cam asa ar veni deocamdata)
Jumatate din lumea clasica e pe jar:D
Insa nu trebuie neglijate celalalte triburi ramase:p:
-K.L. care mai recruteaza ici si colo... o duc binisor
-WAR... nu stiu cat mai rezista
-~RW~...cred ca ei s-ar putea... sa fie de partea ~NMZ~
-Knight ...habar n-am ce vor face:D




~RW~ momentan nu e de partea nimanui..... DACA sunt prietenii in ambele tabere asta nu insemna ca trebuie sa fi de partea cuiva ce ne interseaza pe noi este tribul WAR.....UNDE sunt anumiti jucatori care nu se pot numi " oameni" si care au inca de platit ......vad ca au inceput sa fuga care pe unde a putut....dar nu e nimic EI VOR FI ATACATI IN ORICE TRIB AR INTRA ma voi ocupa personal de asta!
 

DeletedUser

~RW~ momentan nu e de partea nimanui..... DACA sunt prietenii in ambele tabere asta nu insemna ca trebuie sa fi de partea cuiva ce ne interseaza pe noi este tribul WAR.....UNDE sunt anumiti jucatori care nu se pot numi " oameni" si care au inca de platit ......vad ca au inceput sa fuga care pe unde a putut....dar nu e nimic EI VOR FI ATACATI IN ORICE TRIB AR INTRA ma voi ocupa personal de asta!

stii ca sunt alaturi de tine si voi face tot posibilul sa ii scot de pe harta. daca citesc si ei aceste postari cu atat mai bine. stiu la ce sa se astepte
 

DeletedUser10256

Ar fi frumos sa se concretizeze niste tabere egale ca forte si sa fie unul dintre cele mai frumoase razboaie de pe clasica:D
Se pare ca Familia JUSTICE si-a ales ''prietenii'':D
Sa vedem ~NMZ~ ...ce surprize ne vor pregati:confused:
 

DeletedUser

Ar fi frumos sa se concretizeze niste tabere egale ca forte si sa fie unul dintre cele mai frumoase razboaie de pe clasica:D
Se pare ca Familia JUSTICE si-a ales ''prietenii'':D
Sa vedem ~NMZ~ ...ce surprize ne vor pregati:confused:

Pe lumea clasica n-a fost nimic, niciodata egal, asa cum nici de acum inainte nu v-a fi (parerea mea) ... tabara care este in dificultate se cunosate deja ... si deocamdata nu cred ca se poate schimba cu ceva situatia de fata.
 

DeletedUser

Daca se contureaza 2 tabere foarte bine grupate si organizate..o sa iasa un schimb de sate sau de jucatori in final...Harta e acum ca un semafor..culori grupate...rar mai gasesti rataciti :)
 

DeletedUser

la un menage-a-trois niciodata nu se cunoaste cu exactitate ai cui sunt copiii :D
 

DeletedUser

:D recunosc, lupii sunt infideli...si-au gasit alta fetita...asa ca...nu ne bagam :p
 

DeletedUser11978

sitizan, propun ca Just sa fie fetita!!!
ce parere ai???
Vad ca iti faci de cap de cand nu am mai postat nimica crezi ca nu-l citesc?hmm
Domnule Bogdan cu tot respectul o sa iti explic cine e fetita in particular iar acu incetati cu spam-ul.
 

stou

member
Scor reacție
0
Dau la pompa Bogdan3l a mai crescut ,dau la pompa.........:rolleyes: Vai am spus cu voce tare scuzati spamul !!!!!
 
Sus