lykan-leon-wolves vs got-circ

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

app...daca atacam lykan 2-ul...si iara rupem fashu(ca e traditie ce naiba, niciodata alianta voastra nu a facut fata unde atacam noi:D) ii desfiintati si pe aia?:D

aici vorbesti de lykan2 iar acum o dai in barci cu estul . de est nimeni n-a negat niciodata nimic .

no comment ? inseamna ca am dreptate in posturile de mai sus , nu ? he he ... asta e adevaratul mao . ai tai au voie ca-s ai tai iar restul nu ca nu-s ai tai .

in concluzie mao suntem toti la fel .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43273

traducere pe larg: app...daca atacam lykan 2-ul(completare-CA SI PE LYKAN EST!!!!!)...si iara rupem fashu(ca e traditie ce naiba, niciodata alianta voastra nu a facut fata unde atacam noi) ii desfiintati si pe aia?(completare: LA FEL CA SI PE LYKAN EST).

doar cine nu vrea nu intelege:)...

in rest...ca sa nu ma simt obligat sa dau replica la modul de intepretare subiectiv al unora..ma retrag o perioada de timp:).
bye bye:)
 

DeletedUser

subiectiv ? :):):) mie mi se pare baiatule ca te-am adus unde am vrut si anume sa recunosti ca hotul striga hotii :p

vacanta placuta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43621

traducere pe larg: app...daca atacam lykan 2-ul(completare-CA SI PE LYKAN EST!!!!!)...si iara rupem fashu(ca e traditie ce naiba, niciodata alianta voastra nu a facut fata unde atacam noi) ii desfiintati si pe aia?(completare: LA FEL CA SI PE LYKAN EST).

doar cine nu vrea nu intelege:)...

in rest...ca sa nu ma simt obligat sa dau replica la modul de intepretare subiectiv al unora..ma retrag o perioada de timp:).
bye bye:)


=)))))))))))))))))
buna gluma!

cum a fost recuperarea satului luat de mine azinoapte:p
 

DeletedUser42309

Il am eu` sub aripa ` nu 1 nu 2 nu 3 nu 4 nu 5 `ci 6 prieteni sunt acol` sunt loiali dar cand iti e lumea mai draga ` iti vor intoarce fundul ` sa simtim aer curat :))) ` asta asa ca tot vorbim de spioni `
 

DeletedUser

Ma intreb de ce , care o fi motivul pentru care tot mai multi le zic pa

mitycus mai 27,2013 12:57
tu ai sate in granitza .
dar inainte de a continua discutia pe tema asta am nevoie sa faci urmatoarele lucruri :

1 . diseara cand mai intri lasi sitter la Necromana sa se uite si ea pe contul tau .
2. ori te apuci de luat sate si faci cumva sa cresti si tu ori trebuie sa faci cumva sa participi la dezvoltarea tribului si contului tau .
sin 28 aprilie nu ai mai luat nici un sat .
daca nu ai timp de joc lasi contul sitter mereu la necromana sa iti gaseasca ea sate de innobilat .

trebuie sa faci ceva sa te dezvolti ca stagnezi de prea mult timp .


CameeE mai 27,2013 13:01
Deci scuza-ma dar acum ai ** fara cap ... Ce sate sa iau ?sa atac singur ?voi atacati numai in granita voastra ...nu ataca nimeni in nord...cum sa iau sate ?sa atac singur ?si cred ca sunt printre cei putin care respecta mereu tintele la organizat..si stii ceva ...
Eu nu inteleg de ce sa se uite pe contu meu ..sa vada ce ?nu am indeplinit vreo cerere ?sau care e faza ca nu inteleg :) si tine minte...eram in circus cu mult inainte sa intri tu :) putin respect macar :)

CameeE mai 27,2013 13:02
Deci doamne ma scoti din sarite ...cum sa zici ma ca stagnez de mult timp ?Unde plm vrei sa iau sate ?sa atac singur ?ca voi v-ati panicat pe granita vin vest si atat in plm .. de cand nu ai mai trimis un atac in nord ? d luni bune cred...ia mai lasa-ma ca deja nu stii ce vorbesti ...ca si cum sunt sate de luat si eu nu am vrut ..ca ati rupt internele'n 2 :)..mai laso draq ...vezi ca eu sunt Old school ...deci nu imi zice mie ce si cum :) putin respect totus !

mitycus mai 27,2013 13:26
mister old school , cand ai sa incepi sa joci si tu "new school" atunci sa te ratoiesti cat vrei .
dupa ce ca esti doar ca sa faci scandal aici si nu vrei sa gasim o cale de mijloc ma mai iei si la ture inactivul pamantului

tu ai impresia ca tribul asta sta numai in tine ?
au fost zeci si sute ca tine si au ajuns la marginea hartilor sau i au uitat toti

in primul rand tu sa ai respect cand vorbesti cu mine pt ca va tinem in spate de luni de zile


nu esti nici pe jumatete jucator pe cat te lauzi .
nu s au dat acolo atacuri de cand ai facut tu organizatul ultima data si stii prea bine de ce
sunt sate blindate si nu are rost

daca vezi ca esti blocat si nu ai de unde sa iei sate ai trimis mesaj vreodata sa ma intrebi :

"bai mitycusule , vreau si eu sa mai cresc sa iau sate nu sa stau sa ma uit la voi cum innobilati interne ."

ai zis ma jucatorule asa ceva ?
ai trimis vreo singura intrebare ?

nu ..ai preferat sa iei varianta : " vai nu am premium si nu joc , mai bine dau stergere "

si ce trebuia sa facem ? sa te tinem noi pe premium ?
sau internele care au fost si sunt nu au fost postate pe forum ?
in afara de cele care nu se pot afisa deoarece sprijina granitza .

totul e la vedere si va place sa va luati de altii in loc sa faceti voi ceva .

in nord nu se pot lua sate dar cand au fost barbare dupa stergeri de conturi cum ar fi cele ale lui Alex5200 nu ai fost in stare sa iei macar 1 sat si erau tocmai langa tine .


deci sa nu mai vii tu mie sa mi spui ca de unde sate .


diseara daca nu trimiti cere de sitter la Necromana ai zburat din trib chiar daca esti si fostul intemeietor al jocului in sine : Triburile .


punct .


CameeE mai 27,2013 13:34
Asta e conducerea care o aveam :) Bine jucam Mitycus ...si inca o chestie ...data viitoare explica de ce sa las sitter ? ca sa arunci o privire pe cont ?pentru ce ? :) Concediaza-ma ca vad ca mereu asta e solutia ta ..o sa ajungi sa te dai afara singur ca o sa ramai singuru'n trib :)
 

DeletedUser43273

Mno ce ziceti acum cand exista dovezi pentru magariile pentru care este blocat acum seful lykanylor?.De ce nu jucati cinstit?v-ati dat Sfinti si ca voi nu faceti nimic ILEGAL.alooo...tikestii...nu mai sunteti guralivi?

Cand veti jucam cinstit stam de vorba.pana atunci...RUSINE VOUA ca nu aveti curaj sa discutati doar pe harta.
Sunt mandru ca nu sunt unul dintre voi...lasilor!Cum naiba sa nu castigati razboiul cand trisati????
Cereati dovezi..ete ca exista!!!!!

Unde esti preacinstitule Nyx sa vociferezi ca tot ce e ilegal se pedepseste?Unde esti sa iti etalezi imaginatia(ca despre realitate sa lasam oamenii cinstiti sa vorbeasca) despre ce mari eroi sunteti voi?
Cum e treaba ca voi jucati doar pe harta????Patetic...

Noi cand ziceam ca umblati cu fofarlica....voi nuuuu...nuu...acum insa ca s-a dovedit ca avem dreptate....ce mai spuneti????Si mai vreti sa jucam pe o lume in care se fac asemenea chestii?Si asta e doar prima descoperita.
Spaima serverului...aveati dreptate.aia sunteti.Nu a hartii-faceti diferenta.

Tineti mine...Culisele sunt ale voastre...SCENA INSA NE APARTINE NOUA!

Ne vom gandi serios daca mai are rost sa continuam lumea.Nu de firca voastra...ca daca jucam cinstit v-am aratat niste statistici ce vorbesc de la sine...dar scarba ne face sa fim reticenti si sa renuntam sa mai bagam bani in mizeria ce ati etalat-o acolo.Sa va lasam doar pe voi sa va luptati cu barbarele...cine stie..poate in culise le faceti si loc cate ceva:))))
 

DeletedUser43273

ma scuzati...dar tocmai am asistat la o magarie imensa pe lumea 28.
chevyx tata..de ce te-au deblocat asa repede?

din partrea mea si bann puteti sa imi dati.eu bani in triburile.ro nu mai bag.nu se merita.nu exista corectitudine.am mai avut dusmani cuc are m-am contrat la geu si m-am certat.dar asa ceva nu au facut.incep sa iis timez pe ei pt ca totusi au apelat la chestii acceptate in razboaie nu la nesimtire acuta.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Ce deobicei iar se vorbeste in necunostiinta de cauza ( nu-i problema ca suntem obisnuiti ), fiecare actiune/fapta are un normativ ( barem ) prevazut, daca pentru regula 4 se da banare pe atacabil pe durata determinata sau nedereminata, pentru alte incalcari de regulament exista sanctiuni cu caracter pecuniar ( retrageri de sate intre 5 si 50% in functie de "incadrare" ). Daca cei "inculpati" doresc sa aduca la cunostiinta motivele, o pot face in privat...postarea pe forum este strict interzisa si duce la ban direct. Noi, eu...nu ne vom justifica niciodata in fata unora sau a altora pentru actiunile noastre din joc, are cine sa ne verifice. Este dreptul vostru sa faceti ce doriti, sa iesiti, sa jucati, sa reclamati, sa strigati, etc...dar toate in limitele regulamentelor.

Deci, rugamintea mea este sa incetati cu astfel de "iesiri" de natura paranoica uneori, nimeni nu avantajeaza pe nimeni si toate masurile luate sunt conforme cu regulamentele si normativele interne.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
V-am rugat ceva, nu se poate, mergeti amandoi in vacanta 2 saptamani, poate va mai relaxati ( aviz amatorilor ).
 

DeletedUser

Nu inteleg care e miscarea cu penalizarea, oricum scopul postarii a fost atins...:)
Multumesc fiindca mi s-a dat ocazia sa arat o parte dintre magariile care se petrec aici, fiindca un timp si eu am crezut ca e doar reactia noastra paranoica!
Voi mi-ati confirmat ca nu e!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Pe mine ma distreaza faptul ca din ticketul meu postat aici ( evident incalcand regulamentul de forum si joc ) numele colegului de trib care a fost in aceeasi situatie cu chevyx a fost inlocuit cu x'uri.
Dar deh, ce de'al nostru' se iarta, doar ala de peste gard e infractor si asta este ceva normal pana la urma, ma rog...
Care este diferenta intre cei doi avand in vedere ca ilegalitatea comisa este identica ?
Exista cineva care poate oferi un raspuns pertinent si impartial la aceasta intrebare , ca pentru mine e simplu : dau sanctiunea identica prevazuta de normativ ambilor, si evident sanctiune si pentru cel care a facut ticket, ca doar nu a ajuns pe forum singur.
 

liana

member
Scor reacție
35
Ce a fost la inceput...oul sau gaina....
:)
E jalnic ca da cineva parola,sau ca cineva o incearca?

IAR si IAR vedeti doar ce vreti sa vedeti...
Ce colegi aveti,nu vedeti...doar ce fac altii...
Da,si eu as intra pe 20 conturi,daca as gasi fraierii sa.mi dea parola!!!
Si sa nu.mi cante vreunul ca n.ar face la fel!
Daca maine va dau pass la Chev,sau la mine,sau la Ydn...sa moara Gibilan ca nu intrati,este????
Fariseilor!!!!!
Sunteti jenanti nu pt ce pareti ca combateti....pt nesimtirea cu care treceti peste CE COLEGI DE CARACTER AVETI.
EI dau altora pass...asta e ideea,circarilor.


Raka,
cu scuzele de rigoare.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus