lykan-leon-wolves vs got-circ

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser21813

Daca 'regulamentul' jocului, al acestui forum ar rezona mai bine la cerintele jucatorilor, daca 'setarile' lumii 28 ar fi mai atractive atunci cred ca discutii de genul celor de mai sus (macar in parte) nu ar mai avea loc; ele incita imaginatia si nu ajuta nimanui. Toti afirmam ca 'jucam de placere'; realitatea este alta, jocul, ca orice alta activitate este in sine si o competitie iar intr-o competitie se urmaresc: trofee, premii, suprematia celui mai bun.
Aici ar merita sa reflectam asupra strategiilor de joc.

Azi este 1 Iunie! Va sugerez sa pastram copilaria in suflet si sa facem din acest joc un prilej de relaxare. Tin cu "lykanii" mei si sper ca vom demonstra ca stim sa jucam elegant si corect (corect, din punctul de vedere al regulilor acestui joc).
 

DeletedUser36873

ce sa facem,...noi cu triburile mici..gen RS sau CNII(ce conteaza ca era pe primul loc si noi am luat sate de la ei mai multe decat au luat ei de la noi)...deh..triburi mici:D
am pretentii in continuare de la tine.credeam ca te poti documenta fara sa arunci vorbele in vant fara nicio baza temeinica.:)

cat despre fuziuni...mno care e problema?:D...asa cum voi aveti ca strategie tiketul si conturile preluate de la inamic si spionii noi icnecam sa facem fata razboiului fara aceste tertipuri.pt noi e doar un joc.nu calcam pe "cadave", avem si mama si tata pe jocul asta si nu dam doi bani pe lumea 28 si castigarea ei...dar oamenii ne intereseaza.:)si cat timp am ajuns sa fim respectati de oameni de la inamic...eu zic ca ne-am indeplinit scopul.reciproca insa...mai greu.nu te intreba de ce.stii raspunsul:)

va spune ceva super.killer?
sau gabita96

pe care era sitter cineva de la voi
si altul banat prin actiunile voastre

spui tu ca esti mandru ca nu esti membru Lykan.
eu sunt mandru si nu arat pe nimeni cu degetul

normal ca sunt frustrari x si y, dar anumite actiuni se intampla din vina noastra
dar este mai usor sa dam vina pe altii

am dat si eu vina pe altii ca treaba in est nu a mers cum trebuie, dar nu am pus mana sa fac ceva
am ales calea usoara
 

DeletedUser

Postat în original de Liana

Daca maine va dau pass la Chev,sau la mine,sau la Ydn...sa moara Gibilan ca nu intrati,este????
Fariseilor!!!!!....

Hei ,
iar incerci sa te dai tu "docta" ?

ai idee ce inseamna FARISEU , macar ? :)))

aaa, stai ca am uitat ca te-a trimis cineva in vacanta .
eh , eu zic asa :
sa te duci unde unde a intarcat mutu iapa..... si sa vii cand te vom chema noi. :))
 

DeletedUser

tipic circului , nu vezi un post fara incercari de a jigni . mare om a fost cel ce a spus cine se aseamana se aduna ( desi recunosc ca sunt printre ei si oameni cu care se poate vorbi fara jigniri ) . va sugerez sa va faceti un forum propriu ( sunt destule situri pe net care te ajuta ) unde sa puteti face in voie concursuri ca sa vedeti cine stie mai multe injuraturi . cel mai distractiv e cand vezi pe 1 ca cel de mai sus care rade singur la glumele lui . promit sa dau 100 premiu celui ce il va castiga concursul .

nu playas , paiul din ochii lor este mai mare decat stalpul din ochii nostri , mizeria lor nu o vad . de fapt nu este vorba ca nu o vad ci ca o accepta si sustin si considera ca este normal si ca ei au voie sa faca orice . ei au voie sa aiba spioni , sa aiba parole in alte triburi , sa aiba multicont samd dar altii nu au voie . ei au voie sa injure prin mesajele de la profil si sa se supere cand li se face un tichet pentru asta , au voie multe . parca noi cand ni s-a facut un tichet ne-am suparat . am gresit voit sau nu , asta e , dar apoi am mers mai departe cu fruntea sus .
 

DeletedUser36873

ktasem, devii antipatic
faci pe mironosita si victima, dar ai bubele tale

acu nu stiu cine e pe cont, dar acu vreo 2 luni contul avea numite satele ofensator la adresa noastra
 

DeletedUser

ktasem, devii antipatic
faci pe mironosita si victima, dar ai bubele tale

acu nu stiu cine e pe cont, dar acu vreo 2 luni contul avea numite satele ofensator la adresa noastra

Cine din lykan avea nume la sate "in granita cu maimutzoii" ?

Uite ce ai zis tu playas:
"spui tu ca esti mandru ca nu esti membru Lykan.
eu sunt mandru si nu arat pe nimeni cu degetul"


Deci nu mai incerca sa te folosesti de replici filosofice daca nu stii sa le respecti.

App, ce conturi ati mai vizat de spart in ultima vreme ? mariusbr7 e pe duca, mai e terminator si apoi ce faceti? cum mai luati voi sate?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Din pacate observ ca nu se pot purta discutii civilizate in acest thread, dupa cum cineva bine a spus intr-un post ( sters acum ), este ca un disc de pickup zgariat care repeta la infinit acelasi lucru. Nu ati inteles sau nu vreti sa intelegeti, de la tentativa de acces la spargere este o cale lunga, foarte lunga.
Daca intelegeti sau nu, vreti sa pricepeti sau nu, voi spune aici ce spun la toti care reclama "spargeri".

Nici un cont NU poate fi spart fara ajutor din partea proprietarilor acestora ( direct sau indirect ), am dat anunturi in joc, am facut postari pe forum legat de securitatea conturilor, scrie in regulament ca parolele nu trebuie sa fie simple sau numele conturilor.

Topic inchis .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus