lykan -wolves vs = cu 0-circ-leon

  • Autor subiect DeletedUser43924
  • Data de început

DeletedUser

nu , marian din ce zic ei e in spital

deh , marele conducator circ :p:)
 

DeletedUser

In viata mea nu am vazut mai multi frustrati ca aici. Cat de ingust la minte poti sa fi sa tot dai la citate din tribul advers? De atatia ani e clar ca fiecare trib are spionii lui. E clar ca s-au legat multe amicitii de pe alte lumi si multi jucatori sunt prieteni cu persoane din triburile inamice, insa de aici pana a fi un FRUSTRAT sa tot dai citate e cale lunga. Asta arata inteligenta fiecaruia, cat si varsta pe care o are persoana respectiva.
 

DeletedUser

In viata mea nu am vazut mai multi frustrati ca aici. Cat de ingust la minte poti sa fi sa tot dai la citate din tribul advers? De atatia ani e clar ca fiecare trib are spionii lui. E clar ca s-au legat multe amicitii de pe alte lumi si multi jucatori sunt prieteni cu persoane din triburile inamice, insa de aici pana a fi un FRUSTRAT sa tot dai citate e cale lunga. Asta arata inteligenta fiecaruia, cat si varsta pe care o are persoana respectiva.



citate din mesajele conducatorilor , informatii de pe forumuri , tickete , jigniri ,
cam cu astea se ocupa ei .
 

DeletedUser

Asta am si facut, am sters toate postarile neregulamentare si am sanctionat pe cei care le-au facut.

Am rugamintea sa respectati strict litera regulamentului, altfel acesta va fi aplicat fara toleranta.

nu stii ce-ai pierdut cand m-ai trimis in vacanta si tu ai ramas aici cu toti nebunii de pe jocul asta :p mi-e teama ca daca iti povestesc cum a fost te trimiti singur acolo unde am fost eu :p :)


In viata mea nu am vazut mai multi frustrati ca aici. Cat de ingust la minte poti sa fi sa tot dai la citate din tribul advers? De atatia ani e clar ca fiecare trib are spionii lui. E clar ca s-au legat multe amicitii de pe alte lumi si multi jucatori sunt prieteni cu persoane din triburile inamice, insa de aici pana a fi un FRUSTRAT sa tot dai citate e cale lunga. Asta arata inteligenta fiecaruia, cat si varsta pe care o are persoana respectiva.

chimistule , cunosti sensul cuvantului frustrat sau imprejurarile in care se foloseste ?
FRUSTRÁ, frustrez, **. I. Tranz. A lipsi pe cineva (în special statul sau o instituție a lui) de un drept sau de un bun; a păgubi
daca tot iti plac cuvintele 'mari' macar foloseste-le intr-o fraza conforma cu sensul lor . folosesti des cuvinte al caror sens iti este strain ?

maciu piciu : inainte de a posta sfatul meu este sa te informezi mai bine . stim cu totii ca sunteti indoctrinati si ca unii credeti orbeste ceea ce vi se spune dar adevarul e cu totul altul . citeste topicul asta , citeste-l pe cel inchis de raka , vezi din ce motiv sunteti blocati atat de des si apoi vino sa stam de vorba . vezi pentru ce a fost banat lastfinger&co pe atacabil samd . nu iese foc fara fum , nu va baneaza nimeni pentru ca voi sunteti urati si noi suntem frumosi :D
ps : prietenul meu cel care a creat contul maciu piciu ce mai face , e ok ? oare tot in lujerul lucreaza , poate il sun maine sa-l intreb de sanatate ;)

nu-i asa ca v-a fost dor de mine ? :):):):)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

FRUSTRÁ, frustrez, **. I. Tranz. A lipsi pe cineva (în special statul sau o instituție a lui) de un drept sau de un bun; a păgubi; p. ext. a înșela. – Din fr. frustrer, lat. frustrari

Ca de obicei postezi doar ce iti convine. Daca tot ai copiat din DEX sensul acelui cuvant, pai copiaza tot. Ti-am subliniat ceea ce ai omis tu. Oare nu caracterizeaza pe multi acel sens?
 

DeletedUser

deci acum sunteti si inselati ? :):) poate ne explici si cum facem asta
 

DeletedUser

off nenea piciule , ai plecat in vacanta . vezi tu , undeva mai sus scrii ceva de jigniri , cine pe cine jigneste ? sunteti lideri la jigniri atat pe forum cat si in joc , drept dovada vacantele si banarile alea multe pe care le aveti la cazier . noi avem o banare pe joc si una pe forum , voi ? ati si uitat numarul lor :D
 

DeletedUser

in locul tau mi-ar fi rusine sa mai apar pe aici....**** de ce va suparati atat cand vi se spune adevarul in fata, dar atata timp cat aveti spatele asigurat, va permiteti sa aiuriti pe aici
 

liana

member
Scor reacție
35
Na,
ca am revenit :)
La Timisoara ,cer senin si vreo 24 grade C.
Si pe harta cer senin , lumea ocupata cu Nicu...
Si dai,si lupta...si dai...
La Bucuresti cum e vremea?:)
 

DeletedUser

in locul tau mi-ar fi rusine sa mai apar pe aici....**** de ce va suparati atat cand vi se spune adevarul in fata, dar atata timp cat aveti spatele asigurat, va permiteti sa aiuriti pe aici


sa-mi fie rusine ? de ce ? voua ar trebuie sa va fie rusine , stim cu totii pentru ce . nu se supara nimeni , noi am recunoscut motivele banarii . voi desi va scriem negru pe alb ceea ce faceti tot o tineti una si buna ca a facut lykanul . o fi facut lykanul ceva dar nu ca voi sa cerseasca conturi si sa injure prin profile sau prin numele satelor . din toti circarii si =0 care ati postat aici 1 n-ati avut curaj sa admiteti ca sunteti vinovati de tot ceea ce ne acuzati pe noi .

anastasia : Textul profilului a fost şters de către Team-Triburile. Întrebări referitoare la aceasta te rog trimite-le prinTicketsystem
lastfinger : http://i41.tinypic.com/2utlro5.jpg

+ multi altii de genul asta . lykanul are o banare , voi nici nu le mai stiti numarul . si mai aveti si tupeul sa acuzati .

@liana : welcome back
soare :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Terminati cu prostiile....triburile se joaca pe harta...nu pe forum...
Trisori au fost si vor fi intotdeauna...nu i-ati inventat voi....aratati ce puteti pe harta...un trisor in plus sau in minus nu va schimba nimic...sunt prinsi pana la urma si platesc pentru ce au facut...c'est la vie toujours "parsive"
 

DeletedUser

neata

2zq6c6x.jpg
 

DeletedUser43621

Deci trebuie sa va spun ca tribul =cu0(sau cum se scrie) m-a dezamagit total in dimineata asta.
Adica eu stau pana noaptea tarziu sa iau un sat inaintat in granita,dupa care pierd alte 20 de minute sa bag sprijinul pe viteze si sa ajung sa ma trezesc pe la ora 15:00 fara sa fi fost macar un amarat de spionaj sau fake pe satul ala...pentru mine ati ajuns un trib in curs de destramare!

Acum nu mai are rost sa trimiteti nimic:

Trupe
79594 Lăncieri
44629 Luptători cu spada
246 Luptători cu toporul
74433 Arcaşi
2463 Spioni
135 Cavalerie uşoară
34596 Cavalerie grea
4 Generaţii de nobili


zid 20...si sunt doar trupele mele:)
 

liana

member
Scor reacție
35
Deci trebuie sa va spun ca tribul =cu0(sau cum se scrie) m-a dezamagit total in dimineata asta.
Adica eu stau pana noaptea tarziu sa iau un sat inaintat in granita,dupa care pierd alte 20 de minute sa bag sprijinul pe viteze si sa ajung sa ma trezesc pe la ora 15:00 fara sa fi fost macar un amarat de spionaj sau fake pe satul ala...pentru mine ati ajuns un trib in curs de destramare!

Acum nu mai are rost sa trimiteti nimic:

Trupe
79594 Lăncieri
44629 Luptători cu spada
246 Luptători cu toporul
74433 Arcaşi
2463 Spioni
135 Cavalerie uşoară
34596 Cavalerie grea
4 Generaţii de nobili


zid 20...si sunt doar trupele mele:)

Nu trebuie sa o iei in nume de rau,nu e =cu0 de vina...
E evident ca.s de vina spionii,adminii,hakerii,lykanul si.n primul rand Chev.asta e stabilit :))
 
Sus