lykan -wolves vs = cu 0-circ-leon

  • Autor subiect DeletedUser43924
  • Data de început

DeletedUser

vezi ? si uite asa vom aduce pacea pe lumea 28 si prietenia intre triburi :)
 

DeletedUser

Cand o sa aiba compania voastra 7 conturi care isi intorc armele impotriva colegilor atunci sa postati statistici, pana cand nu terminam cu ipocritii statisticile nu sunt relevante.
Apropo de vreme, ati vorbit despre ea 3 pagini si nu ati spus nimic care sa ateste ca sunteti cum ziceti, mai buni.
Stiti cum se numesc aia cu idei multe?vorbesc de cei care creeaza teme de discutii zadarnice pe extern doar pentru ca se plictisesc sa dea comenzi pe sittere(in 3-4 oameni ma gandesc ca nu e asa distractiv sa vorbesti :| )
 

DeletedUser

Ai facut bine nyx deoarece cine intreaba este prost pentru 5 minute, cine nu intreaba ramane prost pentru totdeauna.
Cand conducerea doreste sa faca verificari pe un anumit cont cerand sitter pentru 15-20 min e obligatoriu, cel putin la noi.
Aceste 7 conturi, ori au fost sparte, ori inobilate nerespectand regulile impuse de alianta.
Sper ca te`am lamurit.App, v`am mai scos din plictiseala aia notorie...vezi? ce tin eu la tine...
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
iar revenim la conturi sparte? s-a zis de nu stiu cate ori ca nu poti sparge un cont fara aprobarea proprietarului de drept al acelui cont.
 

DeletedUser

nu ne plictisim in lipsa voastra , stai linistit :)

intradevar asa este , cred ca ati ramas singurul trib in care se fac verificari :) sa nu mai zic de tutorialele trimise prin circulare :p

de ce fac oamenii ce fac ? raspunsul e simplu si il stiu dar din pacate pentru voi nu spun pentru ca niciodata nu trebuie sa ii spui dusmanului unde greseste .

da shtaff , cu dalta si ciocanul :p:p

hages : conturi sparte nu au fost . nici macar al tau , ti-am mai spus asta . aminteste-ti de cat timp ai dat-o altor playeri , 2 care au avut-o ii stim noi : anastasia , matzz ... + altii . la noi a ajuns cu o litera in + de aia si incercarile alea de logare . atata tot . nu-ti spun cui ai mai dat-o pentru ca nu are nici o relevanta acum .
 

liana

member
Scor reacție
35
Nu am patit sa refuze careva sa dea sitter,daca a fost cazul..
Oare de ce la altii,se tem sa dea?;)
Ca si asta e o chestie...
Am dat contul meu pe sitter si la playeri din trib,si in alianta,si nimeni n.a facut nimic nici contului,nici tribului..
E o chestie cand ai retineri fata de treaba asta...
Aici ar trebui sa dea de gandit..
 

DeletedUser

aminteste-ti ce se intampla cu trupele lor cand lua siter anastasia , oamenii au experiente neplacute
 

liana

member
Scor reacție
35
Da..
Si nu e Nicu singurul care e reticent,ca sa.l dam exemplu...
Ti.amintesti si circulara lui Camee,si altii din CIRC...
In fine,e treaba lor.
Eu ma intreb si cu Nicu,ce politica au avut..
De cand stiu eu,l.au banuit de tradare,l.au vrut innobilat,ii stergeau rezervarile,nu.i dadeau sate..
Pai de ce l.au tinut??
Cum sa lasi unul problema,sa ajunga numarul unu al lumii??
Care e faza?
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
Era el bun la ceva,altfel nu-l lasau.Pe parcurs tot au insistat ca e tradator si au cautat nod in papura,sau nu pot face nimic in razboi si se mai ataca intre ei,asa de divertisment.Nu inteleg si nici nu vreau sa inteleg politica lor,pe noi ne bucura ca mai dispare 1 cont(fomistilor nu mai puteti sa le luati siter sa-i innobilati si o faceti direct cu atacuri).
Bafta voua,tot asa sa o tineti.
 

DeletedUser

nicu avea deff mult pe granita , si cat a fost in circ si in =0 . de aia nu l-au innobilat . + ( poate ) punctele pe care apoi trebuiau sa le imparta cu ceilalti . zic poate , nu stiu . si chiar de este asa vor nega ;)
 
Sus