lykan -wolves vs = cu 0-circ-leon

  • Autor subiect DeletedUser43924
  • Data de început

DeletedUser43924

e normal ca celalalt sa fie inchis, GoT nu mai exista. Acum e corect ;)
 

DeletedUser43924

Domn' administrator, pana la urma de ce sa nu discutam? Eu inteleg sa stergi posturi, sa-i penalizezi pe cei care intrec masura, dar .... mai sunt si unii care pot si reusesc sa discute civilizat.
Nu la asta foloseste forumul?

PS: nu va functioneaza orologiul, e ora 21:21 :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Asta am si facut, am sters toate postarile neregulamentare si am sanctionat pe cei care le-au facut.

Am rugamintea sa respectati strict litera regulamentului, altfel acesta va fi aplicat fara toleranta.
 

DeletedUser43924

ai sters, ai pedepsit .... si de ce l-ai si inchis?

eniuei .... spor la povesit celorlalti :D
 

DeletedUser

Sa continuam atunci !
Bomba, la ce te refereai cand ai zis "ar trebui sa va fie frica de spargatorul din lykan sa nu ajunga si la voi" ?
 

DeletedUser

tif234 iun 04,2013 18:59
nu v-ati saturat de lykan?
nu v-ati saturat sa fi-ti slugile lor?
Dupa ce o sa dispara circu va dati seama ca nu aveti nici o sansa in fata lor ?

vrabia malai viseaza si tiganul haine noi . parca asa se zice , nu ?

ca sa-l citez pe chevyx 'lykan va ataca leon sau wolves cand va zbura porcul' . speram ca veti veni cu alte texte data viitoare ca astea-s rasuflate deja :p
 

DeletedUser

Intervin dar nu ca sa fiu in tema cu contradictiille unora .
Ca idee de scenariu unul ar fi asa .
Jucatorii din triburile dominante la un moment dat vor intra intr-un trib nou si vor trage astfel clapa tutor jucatorilor mici care i au ajutat sa ajunga acolo .
Oricum asta se va face treptat si lent si se va produce cand multi din jucatorii mici vor renunta treptat la joc.
"Sacalii" care de obicei sunt jucatori mari si au rabdare vor innobila pe astia mici nonstop .Este inevitabil.
Dupa care la un moment dat cele 3 triburi sau care vor fi la sfarsit vor fuziona prin trecerea jucatorilor mari si care au strans cele mai multe secrete .
Sau mai este posibil ca unii sa renunte efectiv la triburile lor si vor trece direct intr-un trib mai mare din respectiva alianta .
La sfarsit se va vedea ce conducator isi va trada tribul daca triburile dominante nu vor vrea sa se formeze un trib nou .
Deci toti jucatorii aia mici care viseaza si ei saraci sa castige o lume aia vor ajuta de fapt pe altii care trag sforile acum .
Asa s a intamplat si pe L20 sau pe alte lumi .
Degeaba sunt 3 triburi dominante pe harta doar 60 de jucatori vor putea castiga ceva .
Deci care acum se bucura pt reusita lor tre sa se gandeasca de fapt mai bine pe cine ajuta ei intr -un final :)))

Acum ca sa revin la ce spunea cineva mai sus : Lykanu chiar ca nu o sa atace pe aliati sai in veci , doar au nevoie de ajutorul lor sa castige lumea , cum planuiesc .
Insa viceversa nu este de lepadat : ca la un moment dat sa se sature unii sa tot ajute de fapt Lykanul si ei sa nu castige nimic din asta .
Si cei din Wolves nu vor ataca Lykanul pt ca ei sunt deja vanduti catre Lykan de sefa lor Liana , asta nu e greu de priceput . cei care joaca triburile isi dau lesne seama de asta .

Cat de ceialalti lor aliati ma abtin sa dau vreun verdict .timpul ne va spune .
 

DeletedUser

scenarii puteti face N+ 1 si toate vor fi departe de adevar pentru ca pe voi nu va macina curiozitatea despre viitorul l28 ci doar incercati sa bagati strambe . a incercat anastasia primul , apoi altii , acum tif si cu tine . ca o confirmare a celor spuse de tine visina noua , ai putea sa ne spui ce s-a intamplat cu cele 5-7 academii ale circ ? din 5-7 mai este una . asta este confirmarea a ceea ce spui mai sus, ca usor usor orice cont mic este innobilat de sacali . facusem acum ceva timp o statistica ( care confirma asta ) voi noi wolves si leon vs academiile fiecaruia , erati lideri detasati la vs academii .
in concluzie lasa textele astea cum ca va pasa de oameni si nu de conturi pentru ca nu te crede nimeni , sunt fapte prea evidente care demonstreaza contrariul .

voi daca ati avea ceea ce trebuie la mansarda nu intrebarile astea ar trebui sa vi le puneti ci doar ce puteti oferi voi mai bun decat putem noi . pe noi ne stiu de peste un an de zile si la fel si pe voi . in timp ce voi ati folosit orice aliat sau dusman ca pe un partener de fuziune noi nu am facut asta . in timp ce noi ne-am ajutat mereu aliatii cu tot ce a fost nevoie ( siter , sate in granita , sprijin ) voi circul nu v-ati ajutat niciodata aliatii . si iti demonstrez mai jos ca spun adevarul si nu bag strambe ca voi )
off : au avut un organizat pe noi v-au cerut sa ii ajutati cu niste fake-uri . circul a raspuns dupa 3 zile 'am uitat sa dau mesaj in trib'
ro : de cand a inceput razboiul lykan-ro si pana ati dizolvat tribul cat v-a ajutat circul ? a trimit macar 5 atacuri ca sa curete 2 sate pe care sa le ia aliatul lor ? nu , niciodata nu au facut asta . si stii ca asa e pentru ca ai jucat in ro pe contul visina noua ( asta daca nu cumva pe contul ktasem este alt jucator acum )
got : si astora le-ati dat o mana de ajutor ca sa dispara de pe harta .

in concluzie repet intrebarea de mai sus : ce puteti oferi voi mai bun decat putem oferi noi ? voi v-ati tratat fiecare aliat ca pe un donator de sate moca . asta este oferta voastra .

ce va fi daca lykan va fi in postura de a castiga lumea ? fii sigur ca ceea ce vom face atunci vom discuta impreuna cu aliatii nostri . voi astia 'corecti' , circul , desi mai aveti doar un singur aliat si pe ala il priviti ca pe un posibil 'inamic' in unele privinte . sunteti atat de corecti fata de ei incat va repeziti ca hienele sa rezervati sate ce le-au apartinut ca sa nu le ia ei . alianta circ - =0 va merge mai departe indiferent de problemele ce pot aparea pentru ca fiecare dintre voi este ultimul sprijin al celuilalt . lykan n-a facut asta niciodata .

iti amintesti cand si tu si anastasia l-ati sunat pe chevyx ca sa facem pacea mondiala ( fie intre lykan si voi si sa lasam leon-wolves singuri contra voastra fie intre voi si off pe de-o parte si lykan-leon-wolves pe de alta parte ) ? vroiati asta ca sa atacati gotul . halal aliat care cere pace dusmanilor ca sa isi atace aliatii .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Deci , cum spunea colegul meu de mai sus , chiar ca esti "bomba" .
Am zis ca nu doresc discutii contradictorii dar tu de departe esti cel ca ma judeci pe mine si pe tribul meu .
Se pare ca asta e lucrul la care te pricepi , sa fii carcotas . de fapt pun pariu ca esti un nimeni si in viata reala.
Vezi de trucurile voastre ieftine pt ca doar la asta va mai pricepeti.


"scenarii puteti face N+ 1 si toate vor fi departe de adevar pentru ca pe voi nu va macina curiozitatea despre viitorul l28 ci doar incercati sa bagati strambe"
Nu incerc sa bag nici o stramba , este o speculatie de scenariu de final de lume.
Va acuz pe voi Lykan , personal de ceva ?
Chiar asa de ingust si obtuz esti ?



voi daca ati avea ceea ce trebuie la mansarda
Cu fraza asta ne faci ori nebuni ori prosti.
Cine spunea de jigniri ? chiar nu stii altceva ?


Nu esti in stare sa porti o discutie civilizata nici daca ai avea "botnita".
Nu esti facut din materialul necesar .

Ma intereseaza ce ati innobilat voi intern ? spun doar un fapt real care se va intampla .conturile mici vor fi innobilate de aia mari .
Logic . Orice trib face asta ca sa nu si piarda satele .
Ce samanta de scandal zace in tine mai rar .

Ignora-mi posturile si nu mai raspunde in viata ta .Nici pe departe nu meriti atentia celor de pe aici .
 

DeletedUser

nenea , lasa-ne cu texte din astea . atata timp cat te referi la lykan intr-un post accepta si replica . daca nu vrei replici nu mai discuta despre lykan . ai 2 triburi despre care sa vorbesti , circ si =0 . ajung .
scenariu poate asa este insa nu e universal valabil . logic ca la setarile actuale doar 60 vor fi castigatori dar poate ca la momentul potrivit setarile se vor schimba . cine stie ?
mansarda da , nu e termenul care trebuia folosit . ai dreptate aici .
trucuri ieftine ? iarasi revenim la ele , abia le lasasem 'la spate' . trucurile astea ieftine sunt alea pe care incercati voi sa le folositi ? se stie la ce ma refer , scrie in topicul inchis . cand le folositi voi e normal sa fie asa , cand o fac altii nu mai e nici etic nici moral nici ... nimic . ce Uameni domne' .

hai sa lasam ce-o sa faca lykan cu aliatii ca nu e problema voastra .

Parte 1:
Triburi: Lykan2
Parte 2:
Triburi: = cu 0

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 66
Tabăra 2: 23
Diferență: 43


Parte 1:
Triburi: Lykan
Parte 2:
Triburi: CIRCUS

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 26
Diferență: 4


Parte 1:
Triburi: LEON
Parte 2:
Triburi: CIRCUS

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 7
Diferență: 20

Parte 1:
Triburi: wolves
Parte 2:
Triburi: CIRCUS

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53
Tabăra 2: 52
Diferență: 1
 

DeletedUser43924

Daca esti asa bun la statistici, de ce nu pui si statisticile cu = cu 0 vs lykan est si = cu 0 vs lykanblade? Ca noi, asa neimportanti cum suntem, am dat pana acum vreo 1 luna razboaie cu acele 2 triburi. Care din motive = cu 0 au disparut definitiv.
 

DeletedUser

din simplul motiv ca lykanE nu mai exista :) parca sunt postate pe topicul inchis daca nu ma insel .
 

DeletedUser43924

Alianţă Egal cu Zero
EGAL CU ZERO ACADEMY
Inamic Lykan Est (dizolvat)
Lykan-Blade (dizolvat)
Start în data de 14.12. la ora 12:20:23
Sfârşit în data de 04.06. la ora 08:09:02
Durată 171 zile 18:48:39





..................Sate cucerite

Tribul meu..... 839



Inamic ..... 490




Diferenţă .... 349
 

DeletedUser43924

multumim. De aceea te-am rugat, daca vrei sa ne incluzi in statisticile tale, sa pui razboiale care le-am purtat, nu cateva sate razlete atacate si cucerite/pierdute ici si colo.

Vedem pe viitor ce va fi
 
Sus