lykan -wolves vs = cu 0-circ-leon

  • Autor subiect DeletedUser43924
  • Data de început

liana

member
Scor reacție
35
Lykan a cucerit toate secretele și va câştiga în: 40:54:01 » Informaţii

Restul e can can.

p.s. Cand faci click pe Informatii,si apare banda aia lunga,neagra...poate ma lamureste cineva...E vreo chestie legata de doliu?:confused:
Intra cineva brusc in doliu,cand da de anuntul ala?:rolleyes:
 

DeletedUser

mitica ... stii tu ce e pe contul meu si cat deff am eu la olteanu ori am avut la altii ? n-ai de unde sti dar poti doar visa baietel .
e simplu sa te mai mare player cand iti verifici tribul cu siter si dai mesaje dupa ce ii verifici : aici imi trimiti paladinul , aici imi trimiti atatea sate acolo trimiti atatea sate . asa ai stat tu in granita in timp ce ati pierdut n conturi .

stai tu calm nu ii purta lui nyx de grija , nyx nu va fi in tribul ala decat daca va fi nevoie de inca 1 loc pentru cineva care merita . daca va fi nevoie am sa ies din trib sa intre altcineva in locul meu . dar daca nu va fi nevoie am sa fiu acolo numai sa te zgarii tu pe fata cand vezi anuntul ala . oricare din cei 60 ar renunta la locul lor pentru mine asa cum si eu as renunta pentru ei .

vrei sa stii de ce e nyx banat , te macina curiozitatea ? nu poti dormi noptile ? hai sa-ti spun , pentru trimitere de resurse de pe siter . atata tot . o regula simpla pe care am omis-o .

mda , sunteti pe locul 1 si il meritati cu varf si indesat . singurul vostru razboi in care ati dominat e cel din ultimele 2 luni cu wolves cand nimeni nu-si mai apara conturile . mocagii si internisti cum ati fost intotdeauna . cu un exemplu ca mitica e si normal .


ps : 33 ore amr ... uite ca mai e putin si avem 2 cartografii cu una cum aveam pana ieri .
ce a facut lykan pe l28 tu/voi nu veti face niciodata . ati avut o sansa sa inchideti voi lumea prin furt cu parole date de shtaff si nici asa nu ati reusit . ai reusit sa ii motivezi pe cei din circ dar asta e singurul tau merit baietel . ca organizator - strateg esti zero baiete .
mai sunt 33 ore ... peste 33 ore te rog sa ne aduci nota de plata . dar sa ai grija sa nu o incarci nici macar cu o chifla ca te trimit sa o refaci .

ca sa inchei discutiile cu tine , eu pentru tine simt doar mila . tu simti pt mine ura dar zau ca nu-mi pasa , nu esi nici primul si nici ultimul . . tu pentru mine esti ca un bob de praf pe marginea drumului . restul e cancan .

sarbatori fericite tuturor .
 

DeletedUser

oamenii mici cauta tot timpul vinovati si se ascund in spatele greselilor altora , oamenii mari au puterea sa isi recunoasca greselile
 

DeletedUser44089

Din ciclul "Spune-mi cu cine te insotesti ca sa-ti spun cine esti " va prezentam:

Chevyx alias Nyx. - prins cu "ocaua mica" , adica pedepsit de admini de 2 ori pt ca incalca regulile jocului .
Unii nu stiu toata povestea. Te prefaci ca esti cineva dar de fapt esti un las .
cercul de prieteni :

Liana - jucatoarea care a ditrus un trib pe L20 , a mai vandut unul si l-a desfintat pe cel de pe L28 .
i-a vandut pe ai ei ca niste bucati de carne la abator si a aservit toate secretele unora care i-au promis un loc in tribul final :))
Ydnerts - jucatorul care si-a tradat toti colegii alaturi de care a jucat 2 ani de zile . Fatza de Alianta noastra nu avea nici o obligatie dar fatza de colegii sai cred avea alte socoteli cu ei.
Gabyolteanu - jucator anonim pana la sfarsitul jocului cand deodata a iesit cu pretentii de locul 1 . prins si el si pedepsit de adminii jocului pt treburi murdare .


Poate lista ar continua dar unii sunt prea plictisiti de adevar .
Ai uitat sa mentionez ca un " mare om " ce te dai ca voi nu ati castigat nimic ... ati primit moka 2 secrete .
Cam asa se traduce castigarea lumii de catre voi. Dar nu o sa ai curajul sa recunosti asta .

Eu nu sunt mandru de mine pt ca nu mi place sa demonstrez nimanui cat de corect sunt cand nu stiu daca am fost . insa in dreptul meu nu exista tickete sau pedepse acordate de admini pt ca incalc voit sau nu anumite reguli
Alaturi de mine stau jucatori fara de pata care voi nu ati putut niciodata sa i eliminati .

Am pierdut conturi ...adevarat . dar ce conturi ? sittere si jucatori care nu mai jucau ???

Ce jucator activ important ati eliminat voi vreodata ? iti raspund tot eu ...
Zero . niciunul ...nada , niente , nicht ....asta e performanta voastra . ati castigat bataliile cu inactivii si sitterele .
Am zis ca sunteti singurii care vi s-a permis sa luati sate .Strategia noastra a fost perfecta intr-o lume corecta .
Insa voi nu stiti a juca corect .Nu aveati cum sa castigati nimic pe termen lung .
Din pacate tre sa ti spun ca departe strategia noastra a functionat perfect .
Ati fost blocati in Nord si cu 14 sate luate la organizat nu puteati sa rezolvati lumea in nici un caz .
Amicii vostrii din wolves au cazut insa pe rand toti .Asta inseamna ca ne-am atins scopul .
Voi va laudati ca ati castigat lumea ...O recunosc ... Dar nu ati castigat nici unul din cele 2 secrete care va lipseau.

V-au fost oferite pe tava .Amandoua . Noi nu am pierdut in lupta niciunul .
Asa ca te intreb : cum te simti cand furi ceva care nu e al tau ?
sau stii cum se spune ?...primesti foloase necuvenite

In final poti sa ma jignesti oricat doresti pt ca la adresa jucatorilor care ma insotesc nu ai ce sa le reprosezi nimic niciodata .
Tu ai creat o vendeta personala asupra mea si nici macar nu stiai cine sunt pana acum ceva timp.
Esti doar un simplu paznic si asa vei ramane in amintirea tuturor :
cel care prin munca cinstita si lupta dreapta nu a putut infrange CIRCUS niciodata !


ps: iti mai spun 2 lucruri care tot nu intelegi :
nu am fost niciodata ospatar , cu toate ca e o meserie frumoasa .
sthaf nu ne-a dat nici o parola .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu nu am vendete baiete cu nimeni , te tratez cum ma tratezi . punct . nu-s Isus sa intorc si celalalt obraz . respectul nu se cere ci se obtine .

mai departe iti urez si va doresc tie si colegilor tai sarbatori fericite . atat . pe partea de joc lumea a avut niste setari pe care fie ca iti convine sau nu noi le-am indeplinit . punct .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42309

Din ciclul "Spune-mi cu cine te insotesti ca sa-ti spun cine esti " va prezentam:
Ydnerts - jucatorul care si-a tradat toti colegii alaturi de care a jucat 2 ani de zile . Fatza de Alianta noastra nu avea nici o obligatie dar fatza de colegii sai cred avea alte socoteli cu ei.
+ inca 3 nume

Se pare ca uni nu au inteles mesajul in care am recunoscut :) ca da am tradat si alea alea , dar daca tot sunt provocat atunci haide sa ii dam bataie !!!!!!!

1.Sa lamuresc un lucru , ADI sti bine ca da circ a rezistat din toate razboaiele care le-am purtat pe Lumea 28 cel mai bine din punct de vedere defensiv , dar cu toate astea lunar scadea .... si trebuie sa recunosti !!!

2.Sti bine ca daca nu faceam aceasta alianta cu voi pierdeati toti lumea fara a mai avea nici un sat .... sa fim realisti .... dar asta e adevarul ....

3.Un lucru e clar Leon era diferenta ... oricarei aliante si detali nu mai dau se stiu ....

mai ai un citat Ce jucator activ important ati eliminat voi vreodata ? iti raspund tot eu ...
Zero . niciunul ...nada , niente , nicht ....asta e performanta voastra . ati castigat bataliile cu inactivii si sitterele


*Organizat pe YdnErTs , tradatorul - 4893 - atacuri intr-o singura zi + da doamne , dar nu da ....

*Rezultat : YdnErTs nici un sat pierdut 0 !! mai era un jucator Nicuviteazu pe care sa incercat in acea zi ceva nici asa nu a iesit ...

*Organizat pe 2 jucatori activi rezultat 0

Învinge, ca apărător, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

Ultima obținută: în 08.09.2013
(18.055.276 unități)

la aceasta intrebare este in cazul ambelor triburi ... dar sa sti ca nu exista jucator invincibil

*Ultima mea dorinta e sa nu ma mai amesteci in public in oala ai la membri de pe forum scrie mesaj si poti sa ii dai bataie la mine in mesaje .....

*totusi te-ai intrebat vreodata dc a intrat asta in lykan ? sau dc , cum ce , ??? sau cum e posibil asa ceva ... totusi nu cred ca te-ai gandit .... oricum nu mai dau explicati .... o las sa ramana ca o enigma ...

Ca inceiere inchei simplu .... Nu va mai certati , voi si acuma va certati in loc sa aveti discuti amicale , ca , care e mai bun si care a gresit mai mult si care nu a gresit si care are cazier si care nu ... sa fim realisti ... un trib are cele 20 de secrete castiga lumea si restu celelalte sunt invise poate sa aibe orice ... asta nu inseamna ca trebuie sa arunci de nervi cu acuze si reprosuri , dar ce sa ii si facem ... ceva trebuie facut ... doar sa fie scarta ... pe forum sau stiu eu unde ....

Eu 1 va respect pe toti la fel ... dar , mai lasati mai rahatelul asta de scandal pe forum , nu isi are rostul .... florin eu zic sa o lasi moale si sa mai dai un mesaj de urari de bine ... si asta e ... L28 se inchide si inca se cauta cearta .... la fel si tu ADI ... doamne ... voarba cuiva era inainte ok pentru psihic cearta ... dar acuma cand deja e gata totul nu ii vad rostul

Eu va mai zic odata ... Sarbatori Fericite !!! ... Un an 2014 mult mai bogat si realizari marete !!!

Tuturora de pe lumea 28 cu care am colaborat ! am un respect aparte pentru fiecare ...

dar si echipei TeamTriburile ... care ne-au suportat atata :)

Cu respect , :p YdnErTs .
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Când se închide lumea asta? :))) Mai aveţi mult? Luaţi pauză , sau vă înregistraţi pe următoarea?

Să ştiu şi eu când scap de voi..
 

DeletedUser42309

Când se închide lumea asta? :))) Mai aveţi mult? Luaţi pauză , sau vă înregistraţi pe următoarea?

Să ştiu şi eu când scap de voi..

In data de 23 Decembrie scapati de noi , dar cred ca voi intra pe 38 cu ai mei tovarasi :)))) bineinteles lumea 28 se muta pe 38 :D
probabil ... mai e mult pana in Ianuarie :)
 

DeletedUser36873

MITICA,

uiti un lucru
las-o mai moale

lykan2 e cel mai eficient trib de pe lumea asta. stie toata lumea. pe ei nu ii bagi in lista ta?

iar aplaudacii de care amintesti, au ramas alaturi de manevratorul florin. bun, rau, e al nostru si s-a zbatut pt noi.
aplaudacii tai unde sunt, maestre?

PS. Daca gabyolteanu este jucator anonim, ce sa mai zicem de profetul x ?
mitica, daca taceai....
 

DeletedUser

Când se închide lumea asta? :))) Mai aveţi mult? Luaţi pauză , sau vă înregistraţi pe următoarea?

Să ştiu şi eu când scap de voi..

intrebare gresita . intrebarea corecta trebuia pusa de noi si era : ce sectiune noua vei mai modera ca sa venim dupa tine ? :p
 

DeletedUser45099

Orice om normal la cap a votat inchiderea .... frustratii care nu vor sa accepte faptul ca au pierdut vor sa continue, ca sa se lupte cu barbarii :)).

orice om normal la cap nu posteaza aici, in momentul de fata... nu stiu ce asteptati... cei cu pasarele la cap vin si se lauda sau asteasta laude. au trecut timpurile astea ;)

CIRCUS e cel mai TARE... Bravo celor de pe locul 1
 

DeletedUser36873

de la TMC, un banc

Gheorghe, om prosper de afaceri in SUA, plecat de la tara din Romania. Pentru ca ii mergea bine, s-a hotarat la o revenire in tara, sa ii anunte pe cei din satul natal ca le va da fiecaruia cate 100$ pe luna ca donatie pentru ca ii merg afacerile.
Peste un timp, afacerile nu ii mai mergeau ca inainte, s-a hotarat sa diminueze din donatie la 50$ lunar.
La care unul dintre ei, bine ma Gheorghe, intelegem ca afacerile nu iti mai merg, trebuie sa reduci din cheltuieli, dar nu pe banii nostrii


il recunoasteti pe mitycus?


TMC85 dec 21,2013 16:21
"V-au fost oferite pe tava .Amandoua . Noi nu am pierdut in lupta niciunul .
Asa ca te intreb : cum te simti cand furi ceva care nu e al tau ?
sau stii cum se spune ?...primesti foloase necuvenite"


asta e citatul lui mitica

hai sa discutam scurt si concis
1. lykan a primit 2 secrete moca si a ajuns la 20
circus a pimit 5 secrete moca si a ajuns la 17.
corect?
2. la ce furat te referi? la secretul de la nukyy ajuns la marian12b ?
3. foloase necuvenite? conducerea lykan din care fac si eu parte, e de la inceputul lumii. tot ce am creeat, a fost creeat de la bun inceput
tu poti vorbi de asta? sau conducerea circus? eu zic ca nu
 
Sus