lykan -wolves vs = cu 0-circ-leon

  • Autor subiect DeletedUser43924
  • Data de început

DeletedUser

Foarte bine punctat:

profetul X astăzi la ora 15:54
Vreau sa multumesc tuturor colegilor pentru sprijinul acordat in ultimele zile.

Chiar daca am a pierdut aceasta lume, la toate capitolele suntem pe primul loc:


- jucatori - primul loc din CIRCUS
- triburi - primul loc CIRCUS
- ODD - primul loc CIRCUS
- ODA - primul loc CIRCUS
- numar de sate - primul loc CIRCUS.


Aceste date atesta faptul ca de fapt castigatorii acestei lumi suntem noi, chiar daca oficial apare altceva.

Poate ar trebui sa popularizam acest aspect peste tot, sa constientizeze si cei de la INNO Games si sa isi dea seama de greseala facuta cu secretele si mai ales multiplicarea acestora in mod prea rapid, ducand astfel la un castigator care de fapt este pe locul doi la toate capitolele.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
In anuntul de end-game se va specifica negresit si faptul ca tribul care a inchis lumea nu este singurul care a jucat-o pana la final, si evident, ca vor fi premiati si jucatorii din alte triburi, asa cum s-a facut pe toate lumile inchise pana acum.
 

DeletedUser

Chimistul, lucrul acela de fapt atesta cat de slabi au fost CIRCUS, desi sunt pe primul loc la toate, nu au fost in stare sa stranga 20 de secrete :) ... castigatorii adevarati ai lumii sunt Lykan ... nu vad de ce e atat de greu sa acceptati ca nu ati castigat lumea, dupa atata pupat in MSDOS :))
 

DeletedUser

lumea a avut niste conditii indeplinite de lykan insa merita si profetul / chimistul sa fie acolo , merita si ghoust07 ... poate daca gaby nu era atat de bip bip era in locul profetului . e tardiv acum insa .

totusi :
Felicitări Nyx.,

Tribul tău a reuşit să apere toate secretele timp de 336 ore, fapt pentru care a cucerit această lume!

Tribul tău va rămâne în istorie drept mentor al acestei noi ere a cunoaşterii şi prosperităţii.

Lumea va mai rămâne încă deschisă în regim de pace pentru o perioadă de timp pentru a-ţi oferi posibilitatea să pui la cale noi planuri împreună cu colegii de trib şi adversarii demni de respect sau să-ţi iei rămas-bun de la aceştia.

Ne-ar face mare plăcere să te întâmpinăm din nou într-o nouă lume a Triburilor.

oricum, felicitari tuturor ( prieteni si dusmani ) pentru modul in care au luptat pe lumea asta .

nu este o bucurie ca s-a incheiat si doar o usurare .

Sarbatori fericite tuturor !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

raka , daca mi te-ai adresat mie : de ce din context sunt scoase unele chestii si nu doar ceea ce conteaza de fapt ?

lumea a avut niste conditii indeplinite de lykan insa merita si profetul / chimistul sa fie acolo , merita si ghoust07 ... poate daca gaby nu era atat de bip bip era in locul profetului . e tardiv acum insa .

oricum, felicitari tuturor ( prieteni si dusmani ) pentru modul in care au luptat pe lumea asta .
cel putin eu 1 nu am intentia de a transmite rautati . in loc de bucurie parca simt un regret ca am ajuns aici .

aha , de aia nu mi s-au luat sate . sarumana , dau o bere ( ca nu mi-e greu sa promit ) :p
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
M-am adresat in general, dar daca tu te simti...e problema ta :))
Amnistia generala a fost facuta pentru ca fiecare sa poata sa mai schimbe o vorba pe joc cu cine doreste el, clasamentele nu mai pot fi modificate, triburile nu mai pot fi parasite...etc ( "contorul" care tine evidenta schimbarilor de punctaj..."a stat" )
 

DeletedUser

Eu nu am contestat niciodata victoria obtinuta prin secrete. Acestea au fost conditiile initiale de victorie. Felicitari Lykan pentru inchiderea lumii. Nu conteaza toate jocurile de culise, metodele prin care au obtinut secretele respective, sunt convins ca multi ar fi facut aceleasi lucru pentru a-si ating scopul final. Ar innsemna sa fim ipocriti sa a nu recunoastem asta (eu unul, fara falsa modestie, spun ca mergem pe obtinerea secretelor prin lupta dreapta, dar poate ca sunt eu prea corect. Cu toate astea recunosc ca as fi ramas in trib daca colegii luau secretele prin anumite jocuri de culise, chiar daca nu eram d acord ci acele metode).


Revenind la subiectul actual (inchiderea L28), consider jucatorii Lykan ca fiind lasi, pentru ca daca ar fi avut curaj ar fi votat la sondajul de opinii pentru continuraea lumii pana la albastritrea hartii de un trib (alianta) (victoria clasica). Trebuie sa recunoasteti ca de doua luni a-ti suferit in razboiul pe harta si doar aceasta inchidere poate v-a salvat. Pentru a putea sa ma contraziceti trebuia sa votati continuarea acestei lumi (practic era a doua faza a jocului) si astfel vedeam clar cine merita cu adevarat sa apara invingator la "Galeria celebritatilor lumii 28". Posibil sa se fi intamplat multe lucrruri in continuare sa se fi schimbat datele problemei, sa aiba Circus din nou de suferit, etc, dar nu vao stii niciodata acest lucru. Cet este ca alianta Lykan in momentul inchiderii lumii era in cadere libera, iar datele statistice demonstreaza acest aspect.
 

liana

member
Scor reacție
35
Lykan a cucerit toate secretele și va câştiga în: 316:06:11 » Informaţii

Asta e faina :p
S.a reinceput numaratoarea :))
 

DeletedUser

M-am adresat in general, dar daca tu te simti...e problema ta :))
Amnistia generala a fost facuta pentru ca fiecare sa poata sa mai schimbe o vorba pe joc cu cine doreste el, clasamentele nu mai pot fi modificate, triburile nu mai pot fi parasite...etc ( "contorul" care tine evidenta schimbarilor de punctaj..."a stat" )

m-am simtit da , pt ca nu am avut de gand se declasez flame-uri . cine trebuia sa se simta insa n-a facut-o din cate observ .

da liana , am observat . se mai da o sansa ... ;)
 

DeletedUser36873

Foarte bine punctat:

profetul X astăzi la ora 15:54
Vreau sa multumesc tuturor colegilor pentru sprijinul acordat in ultimele zile.

Chiar daca am a pierdut aceasta lume, la toate capitolele suntem pe primul loc:


- jucatori - primul loc din CIRCUS
- triburi - primul loc CIRCUS
- ODD - primul loc CIRCUS
- ODA - primul loc CIRCUS
- numar de sate - primul loc CIRCUS.

chimistule, te felicit pt raport
si felicit si CIRCUS pt aceste realizari.

doar ca strategia voastra v-a adus doar locul 1 la toate capitolele, dar nu si castigarea lumii

sa iti explic in 2 randuri.
cand faci 80-90% interne, mereu vei avea parte de aceleasi secrete.
cand iei sate din razboaie, iei si secrete

rezultatul pe bune la secrete este 18-12.
tribul cu cea mai mare eficienta la sate luate de la dusmani este lykan2

sa iesi pe primul loc cu 80-90% interne este si asta un merit
 

liana

member
Scor reacție
35
Sarbatori fericite tuturor.

cnay.jpg
 
Sus