M-am saturat. Declar razboi tribului TT!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tesis nu v-a zis...dar ea e din STING hoata....bambina iar pacalesti lumea cu televizorul???:))

Offfff !!!! Sefuuuu', ti-am mai zis sa nu ma dai de gol... :eek: Mai aveam si eu o sansa sa trec drept om serios... :(

Stii ce? Hai sa nu-i dezamagim pe oamenii astia, dam si noi atacul la admini ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Iauite ce colegi am :))..dupa o bere toti sunt gata sa atace pe oricine :D..Cheers Cheers !
 

DeletedUser

vii si tu? hai sa dam un atac sincronizat....adica unu sa atace, si aialalti sa rada sincron de el.
 

DeletedUser

ok....ridicati halba, dati noroc, si cand duceti halba la gura dati clickul pt atac!
 

DeletedUser184

sa ma anuntati cand ajungeti la mine in sat da ? :D nu de alta ...sa deschid portile la sat ...sa dau foc la grane.....sa otravesc fantanile....sa sparg butoaiele de vin ...sa ....stai ca nu mai stiu ce trebuie sa fac =))
 

DeletedUser

sa-ti tragi ferma de 100k...si sa o umpli in viteza de banuri a lui lamine cel rosu.
a ...si sa seci lacurile de bere de pe L6, sa tai padurile de ...arbori de cafea, sa tunzi tot hameiu' si sa ucizi paladinu' inarmat cu "halba lu' intrinsecu"
 

DeletedUser

tesis a spus:
Neeeehhhh... noua ne iese bine doar bautul sincron. Am dreptate, mr.SouthSide ?
Intotdeauna dupa o bere ai dreptate tes :D
lamine a spus:
sa ma anuntati cand ajungeti la mine in sat da ? nu de alta ...sa deschid portile la sat ...sa dau foc la grane.....sa otravesc fantanile....sa sparg butoaiele de vin ...sa ....stai ca nu mai stiu ce trebuie sa fac =))
Parca era sa arzi femeile sa otravesti copii si bei berea..sau cel putin asa e pe meleagurile mele
Mama Cu Scrisul Verde a spus:
sa-ti tragi ferma de 100k...si sa o umpli in viteza de banuri a lui lamine cel rosu.
a ...si sa seci lacurile de bere de pe L6, sa tai padurile de ...arbori de cafea, sa tunzi tot hameiu' si sa ucizi paladinu' inarmat cu "halba lu' intrinsecu"
Totul pana la hamei...Tribul STING este tribul care va proteja culturile de Hamei pana la ultimul membru !..
 

DeletedUser

Garantez pentru asta !!! Steve McDrink le va apara cu pretul numelui pe care-l poarta cu mandrie ;)
 

DeletedUser

Bun...pai atunci Stewie Griffin (blast! victory is mine! damnit to the bloody bowels of hell!) va fi responsabil de pazirea culturilor de hamei, eu ma ocup de copaci....si...sii....cine a mai ramas?
 

DeletedUser

Nu distrugeti satul care trebuia sa imi fie retrocedat mie ca fac urat. Cercetez bomba nucleara (ce daca am semnat tratatul de neproliferare nucleara) si dupa asta va bombardez pe toti. :D Aia care scapa nebombadati o sa fie afectati de norul radioactiv, de fapt nori radioactivi ca o sa fie mai multi. :D Cum adica sa omori femeile din sat si sa distrugi bunatatea de bere,vin,etc?!? Pai soldatii mei cum mai scapa dupa aia?!? Ajung saracii toti la puscarie daca nu e alcool in sat. :mad: Ai uitat de culturile, de hmm, canepa si mac :D .

Trebuie sa ma duc in linie spre satul lui lamine. :D
 

DeletedUser

Problema e ca noi suntem betivi da nu ne drogam :))..ardem canepa si macul..in cel mai rau caz salvam macul sa il punem p covrigei de bere si canepa..poate sa ne facem imbracaminte ecologica :)).
 

DeletedUser

Am probe ca tribul TT si-a infiltrat un spion in tribul in care ma aflu. Tin sa informez pe toata lumea ca spionul tribului TT lucreaza acum pentru mine. :D
 

DeletedUser

Am probe ca un spion de-al nostru se afla la un membru al tribului TT. Si ne va anunta daca cineva indrazneste sa atace satul membrului respectiv, pe care noi l-am rezervat demult.
 

DeletedUser

Am probe ca un spion de-al nostru se afla la un membru al tribului TT. Si ne va anunta daca cineva indrazneste sa atace satul membrului respectiv, pe care noi l-am rezervat demult.

Trimit eu un spion cu o arma de'a paladinului... sa-ti omoare tie spionul... eu tin cu TT, poate imi vor ceda un sat cu ferma 40 :D
 

DeletedUser7072

Trimit eu un spion cu o arma de'a paladinului... sa-ti omoare tie spionul... eu tin cu TT, poate imi vor ceda un sat cu ferma 40 :D

noi avem si un spion infiltrat la ei in trib. kgbist. am reusit sa adunam informatii despre cum se ridica ferma la 40 si zidu la 100. da tinem numa pt noi :p
 

DeletedUser

io am descoperit altceva... trimit berbecii cu targovetii, cand dau berbecii in gard, targovetii mei tzusti strang de pe jos bucatile si le aduc la mine in sat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus