M-goth contra Mib

  • Autor subiect DeletedUser29282
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29282

intr-adevar pozitia geo-strategica ne dezavantajeaza total, intr-adevar Mib sunt uniti, am ajuns la granita cu ei si am primit vreo 40 de fulluri de la 5 playeri deci arata cas uniti dar asta si nu ma refer doar la acest raport ma refer ca mai toate care au venit pe mine li s-au dus asa, asta ma face sa cred ca totusi avem sanse impotriva lor

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
6.4%
Moral: 100%

Agresor: Cocain
Sat: el poeblo 12 (783|542) K57

Număr: 0 0 7027 0 0 3022 0 0 377 0 0 0
Pierderi: 0 0 7027 0 0 3022 0 0 377 0 0 0


Apărător: sovietiku
Sat: 7.1.Divizia T-90 Vladimir 02 (739|493) K47


Pierderi: 729 741 6 687 60 3 0 241 0 0 0 0
 

DeletedUser

Dupa cum vad pe harta nu puteti pierde . Se poate ca voi sa castigati sau sa cedeze jucatorii care fac legatura intre zona MIb si M-goth si sa nu puteti sa mai dati cu nobilii , si atunci ramaneti pe egal.
 

DeletedUser29282

cu nobili avem posibilitatea sa lovim, deja suntem cu sate printre ei
 

DeletedUser

Atacati cu nobilii din zona M-goth , apoi dati cu nobilii din zona . Nu e greu.
 

DeletedUser29282

Atacati cu nobilii din zona M-goth , apoi dati cu nobilii din zona . Nu e greu.



sper sa avem si noi capacitatea mintala ca sa putem gasi o tactica eficienta de a ataca Mib-ul, daca n-o vom gasi... asa va ramane granita nordica mult timp, ei vor curata enclava sudica si cam asta ar fi tot... ma rog lucrurile nu vor ramane oricum in situatia de acum
 

DeletedUser

s au si nascut primele semne de intrebare, parca pana acum eram mancati?! :)))))).
 

DeletedUser29282

s au si nascut primele semne de intrebare, parca pana acum eram mancati?! :)))))).



si ce vrei sa iti dezvalui toate planurile noastre pe extern? pana acum nu ati impresionat cu nimic... deja incepeti la nord sa pierdeti zeci de fulluri de atac cu rezultate nesemnbificabile, esti inconstient daca tu crezi ca, colegii tai vor fi dispusi luna de luna sa isi arunce atacurile fara sa mai aiba nici un rezultat, deocamdata sunt entuziasmati fiindca tot timpul cand au atacat au avut si rezultate satisfacatoare dar acum ca isi aruncara 40 de fulluri ca sa darame 3 niveruri la unu dintre sate si personal sper sa vi se intample asa si mai departe, cum crezi ca vor reactiona... nu uita ca nici macar nu am ajuns toti la granita cu voi, defapt am ajuns catziva, si nu uita ca inca nu am atacat deloc deci iti dau un sfat sa nu te imbeti cu apa rece
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

colegii mei nu lupta pt satisfactie personala in a lua sate ci lupta din placerea de a juca. granita de la N cu noi este cea mai grea pe care o puteti avea. aici sunt jucatrii MIB de la inceputuri care au trecut victoriosi prin toate razboaiele au prea multa experienta ca sa puteti lua voi sate de la 100 de ore distanta. noi stim ca nu va vom bate in nord asa cum si voi stiti ca mai mult decat sa rezistati eroic in satele pe care le autoinnobilati;), nu veti putea face. cat despre granita noastra din sud, ma bucur ca ati realizat ca ati pierdut definitiv acolo.
in rest ce se vorbeste pe aici de strategii e apa de ploaie.
Iar in locul tau nu m as mai lauda cu rapoartele alea, mai ales ca lucian ataca cu cate doi nobili odata. dar din spirit de fair play nu voi publica raportul

Cat despre tradarea mib-ului, care a mintit pe toata lumea si i a atacat miseleste, nu am mai vazut vreun alt trib sa ti sustina teoria. asta dovedeste multe despre valoarea cuvintelor tale
 

DeletedUser29282

ramane de vazut !!! eu cred altceva,ati castigat razboaie fiindca ati intrat sa speculati, voi nu ati dus in viata voastra un razboi total contra unui trib, zi-mi un singur trib cu care v-ati luptat si care va avea decat pe vor ca dushmani si cu care aveati o granita sa se intinda pe cel putin un K lungime...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si voi sunteti primul trib cu care avem razboi total, mereu pana acum am avut cate 2-3 razboaie cu triburi de talia voastra. asa ca la faza asta suntem chit
si tin sa reamintesc ca voi sunteti singurul trib carora le am declarat razboi, nu stiu de ce nu intelegi. noi nu am intrat sa speculam ci am fost atacati de alte triburi. iar razboiul cu TL a fost inceput tot de voi, dar nu l ati declarat. nu se facea niciodata dreptate in diferendele pe satele de barbari, asa ca ati meritat razboiul.
 

DeletedUser29282

si voi sunteti primul trib cu care avem razboi total, mereu pana acum am avut cate 2-3 razboaie cu triburi de talia voastra. asa ca la faza asta suntem chit
si tin sa reamintesc ca voi sunteti singurul trib carora le am declarat razboi, nu stiu de ce nu intelegi. noi nu am intrat sa speculam ci am fost atacati de alte triburi. iar razboiul cu TL a fost inceput tot de voi, dar nu l ati declarat. nu se facea niciodata dreptate in diferendele pe satele de barbari, asa ca ati meritat razboiul.



tie iti place sa minti nu gluma, cum nu ai intrat ma speculezi, cand stiai clar ca M-goth e slabit din cauza razboiului cu Lex, tu vorbesti despre dreptate in diferendele pe diferite sate, cand cu voi nu s-a putu niciodata intelege lumea pe sate ca vroiati voi tot, hai ca deja incepe sa va fie greu, si va va fi din ce in ce mai greu
 

DeletedUser

este bine si cu greu`
noi suntem invatzatzi cu asta :)
etse deja facuta tactica defensiva si cea ofensiva...
chestia aiurea e ca dureaza putin pana ncepem sa o aplicam... dar cea defensiva te asigut r ca este gata si ca putem rezista la multe fuluri :)
 

DeletedUser29282

vorbe ieftine, oricum veti avea surprize care va vor da planurile peste cap... ;)
 

DeletedUser

asu` vostru din maneca nu este o surpriza... :)
iar acu` ai reusit sa-mi reamintesti si de spionul ala de la noi :)
 

DeletedUser18817

Side 1:
Tribes: M-Goth
Players:

Side 2:
Tribes: ~MIB~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 45
Diferență: 37

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 83,502
Tabăra 2: 477,360
Diferență: 393,858

image.php
 

DeletedUser

:|pana la urma tot statisticile spun adevarul...sovietikule,asteptam surprizele;)
 

DeletedUser29282

cand va termina ~Mib~ de luat acel grup restrans din M-Goth din sud, sa vedem atunci macelul :D
pana atunci mai e...



uite un om realist, Mathewnr1 ia recruteaza tu 3 playeri in inima ARM-ului la 2 k-uri departare de voi, sa vedem sunteti in stare sa-i aparati? Adyssa nu e vorba de nici un spion e vorba de ceva mult mai grav pt voi
 

DeletedUser6580

sovietetiku-le,black au ''recrutat'' vreo 3 jucatori din inima noastra doar ca nu iau bagat in trib pana nu au ramas cu 200-300 de mii de pct,de la 2 mil sau peste 2 mil !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus