M-goth contra Mib

  • Autor subiect DeletedUser29282
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: M-Goth
Players:

Side 2:
Tribes: ~MIB~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 18
Diferență: 8

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 76,968
Tabăra 2: 162,051
Diferență: 85,083

image.php
 

DeletedUser29282

patetic, verifica inainte statistica si dupa veni sa faca pe naivu, ma intreb de ce n-o cerusi pe aia din ultima saptamana, fiindca arata asa?


Side 1:
Tribes: M-Goth
Players:

Side 2:
Tribes: ~MIB~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 91
Tabăra 2: 61
Diferență: 30

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 873,924
Tabăra 2: 597,902
Diferență: 276,022

image.php



tot ce a luat M-goth a luat din nord, tot ce a pierdut a pierdut in sud, in enclava
 

DeletedUser

nu stiu de ce crezi tu ca eu sint naiv,macrezi ca eu nu stiu sa vad aceste statistici?
 

DeletedUser27753

dar tu ce ai asteptat de la el sovietiku?... asta e cel mai fatarnic om din MIB
 

DeletedUser29282

il cunosc destul de bine :))) eu iam zis ca le-am luat sate de la nord si el imi zice ca ni le-au predat aia ca sunt spionii nostri, avem inseamna 5 spioni in Mib si asta numai la granita, asta daca ne luom dupa spusele lui :)))))
 

DeletedUser

aici te cam contrazic putin..."gasca vesela" sau cum vrei sa zici acelui grup de jucatori nu cred au plecat din cauza lui.ei actioneaza in functie de interesul lor trecand peste regulile tribului din care fac parte...de unde stiu?si pe la noi au trecut insa nu s-au adaptat...
 

DeletedUser

salut

man dar de unde stii tu ca nu din cauza lui bmnc am plecat?...e adevarat ca am fost si in SH,dar nu din cauza neacomodarii nu am rams...am fi ramas crede-ma mult timp...atat ca aparusera alte probleme...fiscal stia mai bine...
 

DeletedUser

aici te cam contrazic putin..."gasca vesela" sau cum vrei sa zici acelui grup de jucatori nu cred au plecat din cauza lui.ei actioneaza in functie de interesul lor trecand peste regulile tribului din care fac parte...de unde stiu?si pe la noi au trecut insa nu s-au adaptat...

Bine zis,au fost numai dupa interes,au venit repede la MIB ca stiau de alianta,dar nu mai conteaza acum,lasa-i sa pozeze in postura de eroi,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ioana, probleme ?
stii care au fost acele probleme ? Iti zic eu, nu ai vrut sa te supui regurilor , astea au fost problemele tale. Nu-ti placea sa respecti regurile, comenzile .
De aia ai plecat!
 

DeletedUser

:p

sunt satul de certurile cu tine...nu am ce discuta:))....nu-ti ami da cu parerea daca nu stii ec s-a intamplat...faptu ca mi-am ajutat prietenu pe care voi il considerati tradator inseamna incalcare ed regula?...regulile le incalcasera atunci deathaleku94,iar akum ss15...io doar le-am luat partea...deci taceti din gura cei care va dati aiurea cu parerea...
 

DeletedUser

nu e aiurea,insa intr-un trib actionezi in interesele lui iar ajutand un tradator devii automat si tu unul=>out!
 

DeletedUser

"desteptule" datorita tupeului si a fatzarniciei tale ai pierdut jumatatea sudica a tribului, **** de ce incerci sa iesi in evidenta drept lider fiindca esti slab in acest domeniu

"eminenta cenusie " ti-ar placea sa lasi sitter la cineva si sa te trezesti cu contul inobilat si fara pic de trupe in sate
ei asta a facut ssj15 impreuna cu marele com.race
iar ceilanti l-au tinut partea (era normal erau prieteni ) nu asta a fost de condamnat ci faptul ca nu realizau gravitata faptei
si cu asta poate ti-am aprins si tie un beculet in" bezna ta totala":cool:
 

DeletedUser29282

ssj15 a luat un sat pe care l-a rezervat pe un singur forum si bmnc a venit imediat la el cu acelasi tupeu ieftin pe care il are, de nici gainile nu se sperie de el cand se infoaie si i-a ordonat sa-l cedeze si ala n-a acceptat si l-a bagat rpd la inobilare interna, faza cu punysher a fost dupa acea cearta, chestia e ca cei din conducerea Mib sunt infumurati si li se pare ca lumea se invarte in jurul lor iar astia nu au stat la cheremul lor, in putin timp conducerea Mib va plange si se va milogi la poarta SH-ului, asta daca nu a facut-o deja fiindca ii stiu cat de lasi si fricosi sunt, buni de gura si sa atace jucatori vulnerabili, numai lupta de 10 vs 1 au dus "curajosii" aia din conducere
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus