M-goth contra Mib

  • Autor subiect DeletedUser29282
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eminenta cenusie

1.SSJ15 a inceput de cand facea misto de cei din SH ca nu le da satele rezervate corect,poate sa iti raspunda adelele din SH.
2.Asa cum au zis cativa jucatori din SH compania lor adica ioanalexandra&company, nu acceptau ordine.
3.Dupa cum stiu eu rezervarile prioritare sint cele pe forumul MIB nicidecum pe forumul comun
4.El a rezervat direct pe forumul comun cu SH,nu a tinut cont de forumul nostru,pe care nu a rezervat nimic,el a decis sa rezerve direct pe forumul SH.
5.A pus sitter un jucator din alt trib la PUNYSH3R sa-i trimita trupele la 7 zile distanta,toate trupele,spune acum ca aveai atacuri de la PUNYSH3R la 7 zile,apoi trupele de aparare trimise in balarii.
5.Inainte de a incepe innobilarea lui Punysh3er nu au zis nimic conducerii MIB
6.Au preferat sa puna un sitter strain sa-i goleasca satele.
7.Stiind ca trupe sint trimise in balarii,ati inceput sa atacati contul lui Punysher ca niste lasi ce santeti.
8.Zii celor pe care aveti acum la voi in trib sa spuna parerea lor despre SH aici daca sint bazati,sau au ceva retineri acum?

Aceste mesaje sint adresate Domnului sovietiku,care prin prostia lui a incercat sa destabilzeze unele probleme
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ssj15 a luat un sat pe care l-a rezervat pe un singur forum si bmnc a venit imediat la el cu acelasi tupeu ieftin pe care il are, de nici gainile nu se sperie de el cand se infoaie si i-a ordonat sa-l cedeze si ala n-a acceptat si l-a bagat rpd la inobilare interna, faza cu punysher a fost dupa acea cearta, chestia e ca cei din conducerea Mib sunt infumurati si li se pare ca lumea se invarte in jurul lor iar astia nu au stat la cheremul lor, in putin timp conducerea Mib va plange si se va milogi la poarta SH-ului, asta daca nu a facut-o deja fiindca ii stiu cat de lasi si fricosi sunt, buni de gura si sa atace jucatori vulnerabili, numai lupta de 10 vs 1 au dus "curajosii" aia din conducere

bla bla bla si tata era" putin" sau "basescu"
sovi am impresia ca ai ceata totala, ba nu eclipsa la masarda
tu vorbesti de tupeu ieftin tu care esti un mucea iti permiti sa jignesti si sa improsti cu noroi oameni pe care nu-i cunosti in speranta ca scarbiti nu vor mai juca si asa vei castiga razboiul
crezi ca daca "probabil" ne vei lua din sate vei realiza ceva ,prietenia dintre noi nu o poti lua
 

DeletedUser29282

Eminenta cenusie

1.SSJ15 a inceput de cand facea misto de cei din SH ca nu le da satele rezervate corect,poate sa iti raspunda adelele din SH.
2.Asa cum au zis cativa jucatori din SH compania lor adica ioanalexandra&company, nu acceptau ordine.
3.Dupa cum stiu eu rezervarile prioritare sint cele pe forumul MIB nicidecum pe forumul comun
4.El a rezervat direct pe forumul comun cu SH,nu a tinut cont de forumul nostru,pe care nu a rezervat nimic,el a decis sa rezerve direct pe forumul SH.
5.A pus sitter un jucator din alt trib la PUNYSH3R sa-i trimita trupele la 7 zile distanta,toate trupele,spune acum ca aveai atacuri de la PUNYSH3R la 7 zile,apoi trupele de aparare trimise in balarii.
5.Inainte de a incepe innobilarea lui Punysh3er nu au zis nimic conducerii MIB
6.Au preferat sa puna un sitter strain sa-i goleasca satele.
7.Stiind ca trupe sint trimise in balarii,ati inceput sa atacati contul lui Punysher ca niste lasi ce santeti.
8.Zii celor pe care aveti acum la voi in trib sa spuna parerea lor despre SH aici daca sint bazati,sau au ceva retineri acum?

Aceste mesaje sint adresate Domnului sovietiku,care prin prostia lui a incercat sa destabilzeze unele probleme




SH, SH, SH mai pronunti de multe ori cuvantul ala, tot incerci sa-i implici pe SH in treaba asta, astept sa imi recunosti si sa ma anunti cand te vei duce la picioarele SH-ului sa te milogesti sa-ti faca favoruri, , in fatza mea te-ai dat rotund atunci cand am discutat, imi ziceai ca noi am luat numai barbari si sate predate de spionii nostri la voi dar de la voi nimic, numai ca in convorbirile private te plangeai ca sunteti macelariti la nord de M-goth :)))) prefacut ce sa iti fac, te-am vazut ce esti, nu ai recunoaste un lucru nici daca l-ar dovedi si Einstein, vrei sa public convorbirea de pe privat cu tine sa rada lumea pe aici, eu zic ca nu are rost



tu vorbesti de tupeu ieftin tu care esti un mucea iti permiti sa jignesti si sa improsti cu noroi oameni pe care nu-i cunosti in speranta ca scarbiti nu vor mai juca si asa vei castiga razboiul
crezi ca daca "probabil" ne vei lua din sate vei realiza ceva ,prietenia dintre noi nu o poti lua


nu stiu de ce te bagi si tu in seama, nu imi aduc aminte sa ti se fi pronuntat numele pe aici, te-a jignit cineva pe tine? nu cred, nu vrea sa plece lumea scarbita doar ca mie imi place tambalaul, cearta, asta ma motiveaza pe jocul asta, ce vrei ma distrez :))))) prietenia dintre voi exista doar teoretic, vrei sa vezi cati te vor parasi atunci cand vor vedea ca pierd sate, sorynspartanul de fiecare data a fugit cand a fost vorba sa piarda sate, chiar el mi-a zis asta, si mai sunt destui acolo care ar face asta


P.S. -bmnc acum se va duce cu acest mesaj la sorynspartanul cu copy-paste sa-l manipuleze cu acest comment prin care s-a adus vorba de el :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stiu de ce te bagi si tu in seama, nu imi aduc aminte sa ti se fi pronuntat numele pe aici, te-a jignit cineva pe tine? nu cred, nu vrea sa plece lumea scarbita doar ca mie imi place tambalaul, cearta, asta ma motiveaza pe jocul asta, ce vrei ma distrez )))) prietenia dintre voi exista doar teoretic, vrei sa vezi cati te vor parasi atunci cand vor vedea ca pierd sate, sorynspartanul de fiecare data a fugit cand a fost vorba sa piarda sate, chiar el mi-a zis asta, si mai sunt destui acolo care ar face asta


opa lui sovi nu-i place cand este "jignit"
da m-ai jignit cand mi-ai jignit prietenii
si intradevar esti un 0 barat atat timp cat nu-ti poti respecta adversarii
chiar daca ai tk+1 sate si puncte tot un 00 esti
am dat stergere cont cand aveam 1/2 cat tine iar tu aveai 119 pct si am revenit la distractie crezi ca daca voi pierde satele nu pot sa revin ce ma opreste "ce vrei ma distrez"
da probabil vor fii multi oameni ca tine care vor vrea sa-si pazeasca"averea"
deci in concluzie 0=00 intodeauna
 

DeletedUser31321

sovietiku a spus:
SH, SH, SH mai pronunti de multe ori cuvantul ala, tot incerci sa-i implici pe SH in treaba asta, astept sa imi recunosti si sa ma anunti cand te vei duce la picioarele SH-ului sa te milogesti sa-ti faca favoruri

aici are dreptate,sh au razboaiele lor.nu au nicio legatura cu acesta!
 

DeletedUser

Eeeeee....raw ..de...Tribul " M-goth " ..!

Dabia acuma ati inceput sa treziti Tribul ~MIB~ .
Pana acuma a fost doar o vacantzaa cam lunga si linistitoare petru ~MIB~
Nu este frumos sa vorbesti de un trib care nici nu-l cunosti .
"sovietiku" spune din aparente sa demigreze un trib ca ~MIB~

 

DeletedUser9445

Eeeeee....raw ..de...Tribul " M-goth " ..!

Dabia acuma ati inceput sa treziti Tribul ~MIB~ .
Pana acuma a fost doar o vacantzaa cam lunga si linistitoare petru ~MIB~
Nu este frumos sa vorbesti de un trib care nici nu-l cunosti .
"sovietiku" spune din aparente sa demigreze un trib ca ~MIB~


aici ai dreptate
nu trebuie"demigrat"tribul mib
vor MIGRA oricum membrii lui in alte triburi:))
 

DeletedUser

M-Goth,spargatori de parole mi-ati spart parola acum 9-12 luni mi-ati luat contul la voi in trib si cam asta e,nuh?Jucati ff corect,nuh?Si mdea contul era adrian1000 si parola adrian,dar oricum faptul in sine conteaza.Bafta M-Goth sa mergeti la ranguri cat mai mari si mai lungi(adica in josul paginilor ):)!
 

DeletedUser9445

la o parola asa grea ma mir cum draq am reusit
aaaaaa stiu cu aia doi admini de la noi din trib:)
 

DeletedUser

pai vai u nu puteai sa facei cerere la suport sa iti recuperezi contul ?
 

DeletedUser

pfoai ce agitati sunteti...ma dar voi nu va potoliti?...am ajuns vedeta ce naibii;))...linistiti-va ma odata...am plecat si gata...conducerea stie dc,iar restul parerilor nu intereseaza pe nimeni, niki pe M-Goth, niki pe MIB...deci mai opriti-va ma din certuri...parca ati fi niste copii de 10-12 ani, care arunca injuraturi unu asupra altuia sau asa cum ziketi voi,dati cu noroi unu in altu?..si ce rezolvati?...adevarata lupta e prin fapte,pe servar...nu prin vorbe pe forum...

PS: Va multumesc pt ca ma urcati in topul inamikilor invinsi...ramasesem putin in urma cu aceste pct:D...
 

DeletedUser32280

shhhh

Side 1:
Tribes: M-Goth
Players:

Side 2:
Tribes: ~MIB~
Players:

Timeframe: 21/03/2010 00:00:00la26/03/2010 18:23:48

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 358
Tabăra 2: 234
Diferență: 124

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53
Tabăra 2: 15
Diferență: 38

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,181,703
Tabăra 2: 2,177,749
Diferență: 1,003,954

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 574,211
Tabăra 2: 163,502
Diferență: 410,709

image.php
 

DeletedUser

Cum se zice cind dai pe tine ceva ?

cer mortii nu ?

oare de ce am impresia ca v-a fi o mare linie de mijloc pe care v-a scrie M-Goth si ~MIB~ va fi si sud si nord :)
 

DeletedUser

"Nu mam referit degeaba cu privire la ~MIB~ Ca dabia lati trezit ! " *

Acuma incepe RAZBOIUL adevarat ;)

Nu va temeti M-ghotiilor .
Neati cam "injurat" prea mult pe forumu :) .....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus