M-goth contra Mib

  • Autor subiect DeletedUser29282
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9032

Si deci, sovietiku avea dreptate, MIB s-a tot plans la portile SH-ului si au facut cum au facut sa fuzioneze, acum... razboiul e clar castigat de M-Goth ...

Totusi, de ce SH nu a dat dovada de coloana vertebrala ? De ce a recrutat UN TRIB dusman cu aliatul sau ? Recrutari partiale s-au tot facut pana acum de ambele parti ... dar asta e o masa ...


Poate ne lamuresc si pe noi diversi oameni aici cu aceste raspunsuri.
Oricum, MIB de toata jena avand in vedere faptul ca se bateau cu pumnul in piept ca ei se pot lupta cu mai mult decat 2-3 jucatori aflati in mijlocul lor ...
 

DeletedUser

MIB a pierdut din momentul cand nu au vrut sa sustina LEX.de fapt nu stiu cine sunt,cert este ca nu aveau cum sa duca un razboi de anvergura.acum am o previziune sigura,va fi razboi intre nord si sud.
 

DeletedUser

jigly,nu s-a plans nimeni de nimic deci te rog nu vorbi in necunostinta de cauza;)
Mib ne erau la fel ca si goth,aliati[mult mai vechi si daca luam in calcum ultimele evenimente au avut mai mult respect pt noi decat goth]
 

DeletedUser31321

Si deci, sovietiku avea dreptate, MIB s-a tot plans la portile SH-ului si au facut cum au facut sa fuzioneze, acum... razboiul e clar castigat de M-Goth ...

Totusi, de ce SH nu a dat dovada de coloana vertebrala ? De ce a recrutat UN TRIB dusman cu aliatul sau ? Recrutari partiale s-au tot facut pana acum de ambele parti ... dar asta e o masa ...


Poate ne lamuresc si pe noi diversi oameni aici cu aceste raspunsuri.
Oricum, MIB de toata jena avand in vedere faptul ca se bateau cu pumnul in piept ca ei se pot lupta cu mai mult decat 2-3 jucatori aflati in mijlocul lor ...

Dar M-Goth dc au facut recrutari din ~ARM~ ?/:)
 

DeletedUser9032

"recrutari partiale s-au tot facut pana acum de ambele parti" - citeste inainte sa vorbesti "zeusik"

Daca nu se plangeau, nu fuzionau, este un lucru clar si care se poate vedea chiar daca nu joci pe lumea 6-a.

Acum intrebarea este, sa fie o declaratie de razboi M-Goth-ului?
 

DeletedUser31321

una este sa recrutezi jucatori care nu erau atacati ,cum a facut SH si alta e sa recrutezi jucatori innobilati, cum a facut M-goth
 

DeletedUser

Unde e baiatul ala care zicea ca alianta SH - M-Goth va rezista pana la sfarsitul lumii? :D
 

DeletedUser9445

una este sa recrutezi jucatori care nu erau atacati ,cum a facut SH si alta e sa recrutezi jucatori innobilati, cum a facut M-goth

hmmmmm?ceeeeeeee?
jucatori neatacati si jucatori atacati
cei din mib erau atacati
poate nu acum ca am avut pna de paste dar.........
sa fim seriosi
linia pe care sh si rt au trasat-o intre goth si mib este o declaratie de razboi
dar surpriza asa cum am tot zis si nu stim ce sa mai facem sa ne credeti tot sh-ul v-a fi cel care v-a declara razboiul
 

DeletedUser

poal,zeusik are dreptate
insa ca si intotdeauna goth foloseste externul pentru a arunca cu noroi iar chestiile de genul sh+goth=together4ever pe care le spuneai nu erau decat pregatirile pt momentul in care ne puteati aduce acuze fiindca transformam alianta in razboi,voi ramanand ca tribul micut si nevinovat cu care are toata lumea treaba chiar daca sunteti amabili ceea ce este exact pe dos;)
 

DeletedUser18036

Felicitari M-Goth pentru victorie! :)
Cine e urmatorul pe lista? :D
 

DeletedUser31321

NU :) pentru ca asa pot sa vin si eu si sa zic ca tribu x s-a declarat invins de tribul z :)
apropo renaultsandero,de unde sti ca urmatorii cu care veti avea razboi vor pierde?/:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9032

Atata timp cat au fugit care incotro, este clar ca au pierdut razboiul. Daca tribul mib nu mai exista, daca cei din conducere au fugit ca niste lasi, cine sa se mai declare invinsi?

In alta ordine de idei, in momentul de fata M-Goth, sta si atat.
Cine va urma, daca va fi castigat sau pierdut razboiul, asta ramane de vazut.
Cert este un lucru, tribul M-Goth, din 5 razboaie cate a avut, nu a pierdut nici unul si sa fim seriosi, nu ar fi reusit MIB acest lucru, care MIB au aratat de ce sunt in stare in momentul in care au fugit la aliatii M-Goth.

Deci topic inchis, M-Goth a castigat.
 

DeletedUser9032

poal,zeusik are dreptate
insa ca si intotdeauna goth foloseste externul pentru a arunca cu noroi iar chestiile de genul sh+goth=together4ever pe care le spuneai nu erau decat pregatirile pt momentul in care ne puteati aduce acuze fiindca transformam alianta in razboi,voi ramanand ca tribul micut si nevinovat cu care are toata lumea treaba chiar daca sunteti amabili ceea ce este exact pe dos;)

Dude, gandesti prea mult si prea departe :) serios acum :)
Ia o pauza, incearca sa vezi lucrurile asa cum sunt, nu cu substraturi pt ca daca va exista intradevar acest razboi, numai gura ta aurita l-a adus.
 

DeletedUser

serios,nu;)cand vine vorba de goth fara substraturi nu se poate si majoritatea lumii o stie;)
poate imi explici cum am adus eu razboiul insa presimt ca vei relua evenimentele din trecut...care oricat vor fi explicate unii nu le vor percepe cum trebuie;)
PS:ai uitat sa te prezinti...
 

DeletedUser

Deci : M-goth au inceput sa recruteze jucatori gen: Cos*, GreatlordX,George aragon, s.a ...care erau in conflict direct cu SH, Cos*si george erau inobilati de ceva vreme, Greatlord trimitea fuluri in SH, si a fugit in Goth...
Deci, nu e o declaratie de razboi ? Cu toate ca noi i-am anuntat, ei s-au facut ca ploua ...

De ce le-a trebuit un jucator inobilat deja, cum era george aragon ?

ei bine...acum suportati consecintele.

Mie chiar imi placea de Goth, dar ce au facut ei....nu are limite.
 

DeletedUser

diavolo,calmeaza-te:))
ca o completare la poveste inainte de recrutarile lor am invitat si eu o persoana din mib la noi insa aceasta nu era atacata:D
De ce le-a trebuit un jucator inobilat deja, cum era george aragon ?
ca masura de precautie impotriva sh,asta a fost raspunsul lor
 

DeletedUser27753

Deci : M-goth au inceput sa recruteze jucatori gen: Cos*, GreatlordX,George aragon, s.a ...care erau in conflict direct cu SH, Cos*si george erau inobilati de ceva vreme, Greatlord trimitea fuluri in SH, si a fugit in Goth...
Deci, nu e o declaratie de razboi ? Cu toate ca noi i-am anuntat, ei s-au facut ca ploua ...

De ce le-a trebuit un jucator inobilat deja, cum era george aragon ?

ei bine...acum suportati consecintele.

Mie chiar imi placea de Goth, dar ce au facut ei....nu are limite.

diavolo inviti si tu 1-2 jucatori daca crezi ca tribu aliat a procedat incorect dar nu un trib intreg...., M-goth putea sa va fie un aliat foarte bun si de nadejde, ati ales MIB un trib las...ai sa deschid unele lucruri sa stie mai multa lume ce a fost MIB, pe timpu cand Select a fuzionat cu SH, MIB incepusera sa-si caute dusman, personal eu am incercat sai discut cu conducerea SH, M-goth si MIB de a face un front comun si sa nu-si caute MIB dusman printre aliati pentru ca sti-am ca nu va rezista si nu era sa fie normal sa-si tradeze pe cineva....sau gandit si au analizat foarte mult timp, tot analizau cu cine mai bine sa lupte, cine si ce prezinta si asa mai departe, sa dea in SH sau in M-goth, despre J-H-G pe atunci ei nu prea vorbeau(straniu:)), nu au ales SH din simplu motiv pentru ca M-goth era sa fie de partea voastra domnilor conducatori din SH, anume pe voi era sa sustie M-Goth daca MIB va decalra razboi si MIB asta stia ceia ce voi nu ati facut....au ales MIB sa lupte cu M-goth pentru ca M-goth avea un razboi greu cu LEX pentru ca erau uni jucatori izolati de tribu mare. MIB a declarat razboi M-goth-ului si acum cand sau egalat puterile (dupa ce am fuzionatJHG cu M-goth) au fugit in SH, probabil e cel mai scrut razboi din L6 e rusine mare pentru MIB....multi poate se vor intreba de ce J-H-G a fuzionat cu M-goth si de ce nu cu MIB care la fel ne-a fost aliat, raspnsu e foarte simplu MIB lucra pe toti pe spate, la fel vad ca SH ati uitat sau nu vreti sa recunoasteti ca si pe voi MIB v-a lucrat, un aliat de nadejde niciodata nu va pune la o votare sau discutie sa luptam cu tribu dat sau nu. Eu nui inteleg doar pe fosti jucatori Friend cum de au cazut ei in capcana MIB si au lupatat atata timp pentru ei, de fapt daca sa ne gandim bine ei au reusit sa inebuneasca si SH deci nui de mirare nimic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus