M-goth contra Mib

  • Autor subiect DeletedUser29282
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Inainte sa zici ceva uita-te in ograda ta;)Desi ca probabil acum nu vezi adevarata fata goth,o vei vedea poate pana la urma.
Ceea ce s-a intamplat cu mib dupa fuziunea sh-select a fost ca au ramas izolati,prinsi intr-o mare albastra si decizia lor de a lasa membrii sa isi aleaga urmatorul razboi mi se pare foarte normala si normal ca au pus la vot sh si goth pt ca noi le eram vecini,era culmea sa puna m sau black:))Dupa cum stii sau nu alianta,sh-mib a fost una foarte veche si probabil si din aceasta cauza la sondajul respectiv am adunat foarte putine voturi:D
Rusine mib?de ce?ca au pierdut un razboi?Bucurati-va ca l-ati castigat:)
 

DeletedUser

talic, cam ai dreptate :)

e foarte adevarat ce zici, dar asta e...

viata merge inainte si vedem, ce se va discuta si cum..

Dar nici voi, conducerea n-goth ului nu ati stiut sa ne tratati cum trebuie, noi am fost niste simpli aliati, fara sa conversam, fara forum comun..

acum, zic eu ca e cam tarziu..vedem cui o sa-i para rau, mai la urma.
 

DeletedUser27753

Mathewnr1 tu niciodata nu ai fost obiectiv pe acest forum, nu ai zis niciodata ceva la tema si sa fie adevar, considera ca ai niste prieteni si intr-o buna zi acesti prieteni incep sa te discute sa faca niste calcule sa se gandeasca e bine ca sa mai fie prienteni cu tine sau nu, sau poate e mai bine sa-l dregem cumva....astia iti sunt prienteni adevarati? asa a procedat si MIB, asta era problema lor ca au ramas izolati cauti cale de a fi alaturi de prieteni tai, dar nu sai ataci sau cel putin sa te gandesti la asa ceva, dar nu ma mira logica ta, am vazut cu ce motiv ai rupt PNA-ul cu noi si asta luand in calcul ca JHG cu nimic nu a incalcat PNA-ul cela....mai bine ti-ai mai inchide gura, nu ma mai intereseaza comentarile tale, sa vie cei din MIb aici si sa zica daca au ceva de zis, sau acei conducatori cu care am vorbit pe mess pentru ca doar ei stiu adevaru si cum a fost treaba. Si normal ca tribului MIB ar trebuii sa fie foarte rusine ca anume ei au decalarat razboi M-goth si foarte mult au vrut razboi si cu JHG si acum au fugit, pai nu au procedat ca niste lasi? te rog sa nu imi raspunzi pentru ca nu ma intereseaza parerea ta, pentru mine esti un zero., de mentalitatea unor conducatori din MIB nici nu ma mira faptu ca le tii apararea.
 

DeletedUser

????????

TALIC tu ai fost sclavul M-GOTH demult,ar trebui sa iti fie rusine sa vorbesti tu,de ce nu ai tinut tribul pe care l-ai infiintat? Ai fugit repede in M-GOTH,nu ar trebui sa vorbesti tu impotriva lui Mathenwr1,iar ca obiectivitate ar trebui sa iti tii gura si sa nu amesteci MIB,s-ar putea intr-o buna zi sa iti iei un capac de la MIB,ASA CA LASA-NE SCLAVULE
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27753

talic, cam ai dreptate :)

e foarte adevarat ce zici, dar asta e...

viata merge inainte si vedem, ce se va discuta si cum..

Dar nici voi, conducerea n-goth ului nu ati stiut sa ne tratati cum trebuie, noi am fost niste simpli aliati, fara sa conversam, fara forum comun..

acum, zic eu ca e cam tarziu..vedem cui o sa-i para rau, mai la urma.

problema a fost in diplomatu vostru, eu stiu ca M-goth ducea trative, convorbiri cum vreti numitile cu Mathewnr1, asta a fost gresala M-goth si SH, acest diplomat a avut interesele sale....cu acest Mathewnr1 era imposibil sa gasesti o vreo solutie.
 

DeletedUser27753

TALIC tu ai fost sclavul M-GOTH demult,ar trebui sa iti fie rusine sa vorbesti tu,de ce nu ai tinut tribul pe care l-ai infiintat? Ai fugit repede in M-GOTH,nu ar trebui sa vorbesti tu impotriva lui Mathenwr1

bmnc ai aparut si tu fatarnicule pe aici pe aici:), de ce sa fug in M-goth? ce vorbesti tu acolo? ce J-H-G era inrazboi cu cineva ca sa fuga? nu ai vrut tu razboi cu noi? pai de ce ai fugit atunci ramai si lupta, pentru ca foarte mult iti doreai un razboi cu noi de asta si am fuzionat cu M-goth sa va fac pe plac. aAti vrut razboi cu M-goth, ati vreut razboi cu noi dar nu sunteti in stare sa-l duceti singuri si bagati si SH in problemele voastre... asa ati fost de cand va stiu, doar sa profitati de ceva.
 

DeletedUser

bmnc tu vorbesti de rusine ma?:))tu ziki altora sa nu vorbeasca?...ma nebune tu ai pus capat MIb-ului ma...fie ca recunosti sau nu tu ai fost pionul care a dus la pieirea tribului MIB...ia gandeste-te tu ** de cand a inceput sa cada Mib-ul?...de cand ai urcat tu pe tronul conducerii...de cand ai concediat tu vreo 4-5 jucatori pe motiv de inactivitate,sate ale caror jucatori au fost cucerite de M-Goth in mijlocul vostru?>.,,,a doua cadere a a Mib-ului cand a fost?...cand l-ai trecut pe ssj15 la inobilari9 interne...si in ciuda mesajelor mele ai dovedit ca esti un tip orgolios si incapatanat si nu ai vrut sa-ti retrgi decizia:))mare om...ti-am dovedit ca-s mai orgolios ca tn si am parasit tribul MIB,parasire care a insemnat a treia cadere a tribului MIB...apoi marele bazul a facut acelasi lucru ce-l facuse ssj15...si anume a distrus contul unuia din MIb caruia ii era sitter...desi stiai ff ** ce a facut dc nu l-ai trecut si pe el la inobilari interne:))?...daca tot erai atat de corect?....si ca sa pun capac afla ca din cauza mea a pierdut bazul 1 milion de pct...eu sunt cel care a depus tichet la admini...reflectati la ceea ce am scris:p....va pupa Edy;)
 

DeletedUser31321

bmnc ai aparut si tu fatarnicule pe aici pe aici:), de ce sa fug in M-goth? ce vorbesti tu acolo? ce J-H-G era inrazboi cu cineva ca sa fuga? nu ai vrut tu razboi cu noi? pai de ce ai fugit atunci ramai si lupta, pentru ca foarte mult iti doreai un razboi cu noi de asta si am fuzionat cu M-goth sa va fac pe plac. aAti vrut razboi cu M-goth, ati vreut razboi cu noi dar nu sunteti in stare sa-l duceti singuri si bagati si SH in problemele voastre... asa ati fost de cand va stiu, doar sa profitati de ceva.

amice tie chiar iti place sa ii jignesti pe toti?daca tu ai fi jignit de noi ti-ar coveni?sfatu meu este sa recitesti regulamentu si sa revi,o seara placuta!

Si daca esti chiar asa de invidios pe mat spune-o in fata nu mai jigni ca toti needucati!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@talic:deci pana acum,de cand postez aici am fost mereu off topic[cum de n-am luat niciodata bann?] si mereu am mintit:))
iar adevarul este relativ,fiecare il vede dupa propria gandire sau dupa cum ii este impus;)
te-ai pus vreodata in situaita lor?ce ai fi facut?aveau doar 2 optiuni:eek:ri goth ori sh si normal ca au pastrat prietenii cei vechi\:D/
motivul acela...pai l-am inventat pe moment,ma gandeam sa va fac un bine si sa faceti putina miscare fiindca de la disparitia lex ati cam dormit in papuci;)
Daca nu te intereseaza nu citi dar nu esti in masura sa hotarasti cine si unde sa posteze si cat timp aduci vorba de sh fii sigur ca voi fi prin preajma:p
LE:ma bucur ca deja ti-ai insusit mentalitatea goth:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27753

daca i-am zis fatarnic stiu de ce i-am zis, intreabal si tu pe el de ce ii zic asa sau pe conducerea MIB....nu i-am zis in zadar. faptu ca imi zice sclav nu e jignire amice? fiti bre mai obictivi, spalativa ochi si recunoasteti adevaru.
 

DeletedUser31321

talic,eu pe forum am vazut o singura daca ca te-a facut sclav,dar tu ai jignit de mult mai multe ori.
Nu conteaza din ce motiv l-ai facut asa,daca aveti ceva de impartit exsista:Yahoo Messenger,Skype,etc...
 

DeletedUser27753

Mathewnr1 te-am rugat sa nu-mi raspunzi, tu nu vei intelege niciodata ca MIB a ales razboiul cu M-goth nu pentru ca au ales prieteni mai vechi, dar pentru ca M-goth era mai slab atunci, daca ar fi fost sa fiti voi mai slabi pe atunci va asigur ca va alegeau pe voi... Si asta ar intelege orice om care stie sa fie obiectiv...hai ca am plecat nu ai cui sa explici, pacat.
 

DeletedUser27753

talic,eu pe forum am vazut o singura daca ca te-a facut sclav,dar tu ai jignit de mult mai multe ori.
Nu conteaza din ce motiv l-ai facut asa,daca aveti ceva de impartit exsista:Yahoo Messenger,Skype,etc...

Zeusik daca tu stii ca un om minte in fata ta, si se da de prieten, dar pe la spate te lucreaza cine este el? cum i-ai fi zis tu lui? scuza dar eu astfel de oameni nu sufar si le zic pe nume cine sunt, cat tine de sclav chiar nu are nici un motiv sa-mi zica, J-H-G a fost un trib independent si a incercat sa joace corect de la bun inceput acest nume ceva inseamna pentru mine. Gata am plecat o seara buna tutor!
 

DeletedUser

@talic:normal ca si vulnerabilitatea tribului la momentul respectiv a fost un factor important in alegerea tintei insa eu iti explicam alegerea lor in functie de diplomatie si iti explicam si de ce nu consideram acel sondaj ca pe o ofensa:D
Ps: Matt,e mai simplu:p
 

DeletedUser18036

NU :) pentru ca asa pot sa vin si eu si sa zic ca tribu x s-a declarat invins de tribul z :)
apropo renaultsandero,de unde sti ca urmatorii cu care veti avea razboi vor pierde?/:)

Pai e clar ca MIB e invins. apropo, eu sunt din Black, nu din Goth. Nu e diferenta mare, dar totusi. :)
 

DeletedUser

Deci eu am avut dreptate cand am spus ca vor iesi scantei intre M-Goth si SH. Daca mi s-ar adever pronosticurile asa de exact si la pariuri, as deveni rapid multimilionar :(
 

DeletedUser

esti surclasat la pronosticuri :)


la manevrele de culise orice poate prevedea , a ales sh pe spranceana si ~RT~ , motiv pentru razboi ... , nu va mai bateti ca cocosii in piept mathew era si normal un al doilea razboi deoarece nu ati vrut m-goth linga voi , deoarece aveti trupele in nord , da ?

, estul va era vulnerabil , logic : frica de curelusa la fundulet isi spune cuvintul motiv de " 0.10 bani " , asa ca nu te mai declarata diplomat sau ce functie ai sau ca voi sinteti aia corecti ca nu e toata lumea proasta ... o sa ziceti mai tirziu " mutul o mai si ia la biberon cand nu mai are de unde sa alapteze "


si tare as ride acum sa fie o manevra de culise sa se trezeasca SH cu al treilea razboi :)

ca e in stare Light sa tradeze cand e lumea mai draga ( nu am zis cu rautate dar nu se stie niciodata ) , ar amuti SH-ul , n-ar mai fi prin domnul Mathew asa de tare-n gura :)

fuziune , sa va fie rusine , va era frica ca nu mai aveati iesire la est , nu va bateati cu pumnul in piept ca sinteti aia buni ca voi nu faceti fuzinele : cinta lui papa de la roma placa stricata , sa va fie intr-un ceas bun daca va considerati asa de tari ... sa ajungeti la sfarsit sa fiti

SH vs Light cu multe fuziuni sau inrolari :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ma! ...pe mine nu mati crezut ,dar totusi nu au iesit la iveala Buna colaborare dintre ~MIB~ vs SH .
Fuziunea dintre aceste doua triburi se discuta de pe cand erau peste 30 de triburi pe acesta lume 6 ;)

Degeaba invartiti si rasuciti aceasta tema pe toate partile .

~MIB~ vs M-Goth -PNA ....in zilele de pasti .
~MIB~ vs SH -FUZIUNE .... in zilele de pasti .

Acuma urmeaza declaratia de DRAGOSTE din partea SH -ului vs M-Goth -iilor ;)
 

DeletedUser

tlw vrei sa agiti apele si mai mult?[ca de obicei]:))nu era un motiv de razboi...se poate zice ca am raspuns focului cu foc;)
Cine s-a batut cu pumnul in piept ca nu face fuziune?daca imi arati cand am zis asta te cred pana atunci...vorbe-n vant
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus