M.I.S vs ~LCS

  • Autor subiect Andrei-man7
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu mai luati in considerare acest topic
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31617

bau bau

nenea Andrei vrei razboi ???vrei sa dau 500 de ferme de atac si in 2 zile sa va trimit la margine???:D
 

DeletedUser

frate eu nu o sa mai am nici o treaba cu tribul M.I.S ma mut in DDB daca ma primesc ei
 

DeletedUser31617

vrei o pila sa iti pun pt a sta pe la poarta tribului??
 

DeletedUser33089

vreau sa o vad si pe asta .
vreau sa vad invitatia pt tine :)
 

DeletedUser32261

P-astia micii ii mananca carca :)) MIS sunt la mama dracu in k 2-3-3 si LCS sunt pe langa mine in k 96:))0 vreau sa vad cn castiga... noobi
 

DeletedUser

:)))data viitoare cand vrei sa joci teatru sa schimbi si profilul tribului...sa nu mai apari ca intemeietor...:))
 

DeletedUser

da uitativa ca nu mai sunt membru al M.I.S-ului! A si aris andr3y vreau sa iti spun ca sunt cativa din lcs pe k20 unde is eu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

MIS ala e un fel de MISA ? Ca ma bag si eu la sex mocca
 

DeletedUser29025

deci pregatim berea si floricelele :D
mult succes ambelor triburi :))
 

DeletedUser32261

da uitativa ca nu mai sunt membru al M.I.S-ului! A si aris andr3y vreau sa iti spun ca sunt cativa din lcs pe k20 unde is eu

Sunteti imprastiati pe toata harta ca ciupercile dupa ploaia... jucatorii sunt slabuti spre foarte slabuti deci...e mai mult o cearta decat razboi asa cum l-ai numit tu :-j
 

DeletedUser33089

auzi la tine ai plecat in EXE dupa ce ai vazut ca ai suparat niste jucatori din DDB
stii cum se poate numi asta?LASITATE!!!!!!!
altceva nu mai am de spus.:D
 

DeletedUser

nu am plecat de asta! Am plecat pentru ca am vrut sa intru intrun trib mai puternic ca fostul meu trib e praf! Si totusi LCS-ul are vreo 95 de membri si M.I.S are 25 si M.I.S e mai tare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

de ce nu ai ramas si tu acolo? :)
daca zici ca sunt mai tari cei din M.I.S..
oricum tu ai deschis pagina asta si tu pleci =)) lasitate se numeste :)
 

DeletedUser32261

** zis cresto. si pt "marele intemeietor" al MIS-ului lasa-te prietene;) ca esti cu gura mare pe forum si pe joc nu ai demonstrat mai nimic adica ma asteptam sa ai ** mai multe ,puncte,sate si mai multa experienta ca sa intri pe aici si sa te dai zmeu
 

DeletedUser

frate eu sunt nou in acest joc am inceput de anu asta! Si MIS-u e praf
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus